Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.611
Cevap
14
Favori
302.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanıt için teşekkür ederim, o zaman vodafone cihaz almak akıllıca duruyor, boşuna fark vermeyelim.

quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

- Evet açılışta Vodafone ya'da T mobile (Hangisinden alırsanız onun) logosu ve operatöre özel uygulamaları ile kullanırsınız.Bunu istemiyor 'saf' Desire HD rom'u ya'da başka bir rom istiyorsanız ilk önce root işlemi yapıp / gereken işlemlerden sonra rom vs yükliyebilirsiniz.(Vodafone firmware'i genelde T-Mobile göreçok daha önce çıkıyor.).
    - Sadece APN adı ve ayarı el ile dğeiştiriliecek bir kaç sn sürer. Yeni APN yaratın adı (name) : Turkcell internet olsun, APN yazan kısmada : internet yazın bu kadar.
    - F/P olarak değmez o farkı vermeye.

• class 6 micro sd kullanıp memnun olan varmı?
    ben kullanmaya başladım ama galeriyi açarken zorlanıyor uzun sürüyor çok fazla dosya olmamasına rağmen
  • class 6 micro sd kullanıp memnun olan varmı?
    ben kullanmaya başladım ama galeriyi açarken zorlanıyor uzun sürüyor çok fazla dosya olmamasına rağmen

bi tane 1080p kısa videp 1 tane kısa 720p yükledim, 720p olan gayet güzel izleniyor aa 1080p de takılıyor

V player diye güzel bi pro buldum ama deneme versiyonu.Tüm formatları destekleyen güzel bir player tavsiyesi olan varm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gk_hn -- 15 Ocak 2011; 1:07:23 >
  • Turkiye ye ne zaman gelecek bilgisi olan var mi?
  • Bende bir aydır DHD liyim, ewt mükemmel bir telefon, ötesi yok. Benim anlamadığım husus, böylesi eşek ölüsü bir telefona hangi akla mantığa hizmet boku kadar batarya koyuyorlar. yani bu adamların aklından ne geçiyor, bunun sıkıntı doguracagının bilincinde değillermi ya. bu ne saçmalıktır. sanki leptop ya, şarj etmekten imanım gevredi. sarjı bundan uzun giden leptoplar var, abartmıyorum. bu kadarına pes dogrusu. e oldu olacak biz bunu sarjdan cıkarmayalım , sabit telefon olsun bu. kan etti beni ya , diyolar ki yok ekran parlaklığını en sona getir, onu kapat, şu killer ı kullan, haydaa dert çekmeye mi aldık biz bunu.. keşke iphone 4 alsaydım dedirtti valla. hem zaten eşşek ölüsü gibi, bu kadar büyüğüne gerek yok, taşıması dert cepte, insanın müzik dinlemek için kullanası gelmiyo. he bi de o da var, müzik dinlenmiyo ki, sesini duyabilen beri gelsin. ufacık bir hoparlör. yok dolby digital miş, srs miş. ulan yok ne dolby si. hadi normali geçtim insan bari kulaklığa ses verir. metroda müzik açıyorum son ses ona rağmen yanımdaki iphone lunun müziğini dinliorum. onu sorucam bu telefonun aynı pc gibi bios ayarı filan var mı sesini yükseltmek için. bi çözüm bilen varsa nolur söylesin. onu da geçtim kendisi üstünden ekstra ses arttırıp azaltan tavsiye edebileceginiz ufak kulaklık var mı?
    bu arada almayın arkadasım bu telefonu almayın, yenisi menisi çıkarsa bataryası büyük onu alırsınız. millet boşa iphone 4 almıyo, salak değil insanlar. valla ben ablama iphone 4 aldırttım. kral. evet özellik olarak tırnagı belki ama bosver telefonla da herseyi yapmayıver. temel ihtiyaçları kıyaslarsan e-mail, app,oyun,çağrı,sms,kamera, ikisinde de yok mu. e tamam işte.
    son olarak magen büyük "mah" lı batarya cıkarmıs mı haberi olan var mı?!

saygılar........

• mügen in şu 1800 lüğü çıksa da piyasaya bari onu kullansak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzstyler -- 15 Ocak 2011; 4:05:17 >
  • gk_hn , benimde class 6 ile sorunum var.Sendeki sorun bendede olmuştu.Resimleri zor aciyordu.Icindeki bilgileri yedekleyip karti bicimlendirdim düzeldi.Ama bende cektigim video ve fotolari gün icerisinde kendiliginden siliyor.Halbuki telefonla birlikte verilen Samsung 8 lik kartla böyle bir sorun yok. Africa benimde kullanicilara tavsiyem gün icerisinde telefonunuzu bir sefer restart yapin.
  • Merhaba arkadaşlar bu telefon benim de hoşuma gitti almak istiyorum ancak yasal olarak bu telefonu alabileceğim bir yer varmı sonuçta 1 küsür lira para veriyoruz bozulursa durum baya kötü olur android telefonları . com diye bir site satıyor ancak ne kadar güvenilir alışveriş yapanlarınız varsa yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • vodafone'dan garantili alabilirsin . ben aldım ve gayet memnunum . iphone almaya gerek yok yani ( yanlış anlaşılmasın iphone düşmanı değilim )
  • spartakus konu başlığına dikkat et, Desire HD
  • gözümden kaçmış kusura bakmayın ..özür dilerim
  • önemli değil :)
  • alttaki rom u kurdum ekranım senlendi bilginize :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=858418
  • beni de ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

alttaki rom u kurdum ekranım senlendi bilginize :)

Hocam şöyle güzel türkçe bir anlatım yapsan.Açık en basit şekilde. İlk defa rom kuracaklar için iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay altuntoprak -- 15 Ocak 2011; 23:25:59 >
  • tuncay hocam genis bir vakitte yazarım buraya neler yapılacagını :)

simdide asagıdaki romu kurdum sanırım hızlısı bu

benim telde bile 2010 quadrant cıktı

ozellikleride su sekilde.

Base: official Froyo 2.2.1 based on official HTC update 1.72.405.3
    New kernel: 2.6.32.27 (for 2.0.x coming soon!)
    This is improved version of stock ROM
    OC CPU up to 1.22GHz (for 2.0.x coming soon!) - you need SetCPU from here: SetCPU for Root Users
    Without SetCPU CPU will be set to standard 1HGz. Default kernel also available in .zip file. Details in the second post.
    ROOT (SU + SuperUser Permissions)
    Unsecured boot.img
    Busybox
    RAM optimization
    Speed optimization
    Very fast & Stable
    All build-in apps updated
    Cleaned from unnecessary trash
    Multilanguage (WWE)
    Zipaligned
    Deodexed
    EXT4 support
    CIFS support
    A lot of themes made exclusivity for my ROM and extras like Advanced Power Menu or Transparent Notification-Bar in the second post
    ROM is Adds-free. It means you don't need any extra software to get rid of adds
    You can use your custom boot animation and replace original the stock HTC boot animation. Just replace bootanimation.zip in data/local
    Support almost 24h per day
    Removed from ROM:
    AdobeReader (replaced with better app)
    Amazon MP3
    SoundHound
    GSD
    FieldTest
    Google Partner Setup

Updated stock apps:
    YouTube 2.1.6
    Google Maps 5.0.0
    Facebook 1.5.0
    Adobe Flash Player 10.1.106.15
    Android Market 2.2.7
    Voice Search 2.1.1
    Gmail 2.3.2

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

alttaki rom u kurdum ekranım senlendi bilginize :)

Hocam şöyle güzel türkçe bir anlatım yapsan.Açık en basit şekilde. İlk defa rom kuracaklar için iyi olur.

Aynen. Bir de sanırım 2.2.1 yaptıysak, bu işlemleri yapamıyoruz herhalde root yapamadığımız için..

• 1.72 den 1.32 ye downgrade edilmesi gerekiyor once hocam . onun yapılısı xda forumda var ama ben profesyonel yardım aldım.

downgrade yapıldıgı zaman;s-off, ve root yapılıyor

root yapıldıgı zamanda clocword recovery menusu yukleniyor.

bu menu sayesinde telefonun ses kısma ve power tuslarına beraber basarak recovery menusune girerek zip uzantılı ,sd karta attıgımız romu kuruyoruz. bunu yapmadan oncede -yine menuden wipe secenegi ile bellegi temizliyoruz ki,rom guzel yuklensin.

birde bunu haricinde;

marketten indireceginiz ROM MANAGER programı var.

bu program sayesindede romları tek tıklama ile ,hic recovery ye girmeden yukleyebiliyorsunuz

http://www.bilgisayarkurdu.com/android-telefonlarda-nasil-yedek-alinir-rom-manager-2863/

• arkadaşlar bir haftadır htc desire hd kullanıyorum işlemci kamera çok iyi batarya zamanla düzeliyor özellikle 3g yi kapatırsan 1.5 gün gidiyor ancak ses olayı rezalet hem dış ses hem kulaklık dışarıda telefon cebindeyse imkanı yok duyamazsın ben pişmanım htc surruond yada nokia E7 bekliyorum
  • desire hd'ye karar verdim bende önce hd2ydi kararım ama inceleme araştırma sonucu dhd alıyorum. herşeyi iyi hoşta bu ses problemine çok takmış arkadaşlar, ben normalde telefonumu seslide kullanmayan birisi olarak bence çokta takılıcak bir eksik değil diye düşünüyorum ama aynı şekilde titreşimi de hissedilmiyecek şekilde mi ? bir de sorum şu ebayden alayım gelsin diyorum da bunu gene kayıt ettirmek gerekiyor sanırım. şuan kullandığım telefonun imeisini yükleyerek bu problemi aşamaz mıyım ?

http://www.htcimeiunlock.com/htc-desire-hd-unlock (siteyle alakam yoktur reklam olarak yazmıyorum) böyle bir site buldum güvenilirliği nedir acaba ? Kullananınız oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganigooo -- 16 Ocak 2011; 3:04:49 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.