Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GeCCCe

Arkadaslar selam. Bana muzik kalitesini artirmak icin kullanabilecegim bir program onerebilir misiniz rica etsem ?

Iyi forumlar.

Selam
    Cihaz rootlu ise Volume+ deneyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

Arkadaslar selam. Bana muzik kalitesini artirmak icin kullanabilecegim bir program onerebilir misiniz rica etsem ?

Iyi forumlar.

Kesinlikle "power amp". android markette deneme sürümü var. Tam sürümü 5$ dan satılıyor ama markette gözün kapalı alacağın programlardan biridir.
  • @TheNorth
    @erolkoroglu

Cevaplar için teşekkür ederim. Cihazım rootlu değil. Power amp yi de takibe alalım bakalım
  • Beyler öncelikle iyi günler,

HTC Desire HD-Teknosadan 800TL'ye alacağım önerir misiniz ?

Veya bu fiyata alınabilecek HTC HD'den daha iyi telefon var mıdır ?
  • Merhaba,

Acaba bu telefon FLAC dosyalarını destekliyor mu veya desteklemesi için bir yol var mıdır?
  • Beyler telefonumda hem Wifi açık hem mobil internet, evdeyken WiFi kullanıyordum. Iki gündür telefon tuş kilidinde iken interneti kapatıyor, ne Wifi çalışıyor ne de mobil, teli elime alıp tuş kilidini açınca internet geliyor, whatsapptan yazanlar ve mailler teli elime alınca geliyor. Virüs felan mı var acaba, ya da bilmeden bi ayarıni mı bozdum bilemedim. Yardım bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC HD SORUNU ACIL BAKINIZ LUTFEN !!

DISARIDAN GELEN HER ARAMA (EV DAHIL) BILINMEYEN NUMARA OLARAK GORUNUYOR ARKADASLAR BUNUN caresi nedir, bilen yardimci olsun.

- hoparlor acik kaliyor diyen arkadasa cozum ; telefonu formatla gereksiz programlari sil duzeliyor. ben de de oldu oyle yaptim duzeldi

DISARDAN GELEN ARAMALAR BILINMEYEN NUMARA ACIL COZUM LUTFEN BILEN YAZSIN SOYLESIN

(telefonda herhangi bir yazilim guncellemesi vs. yapmadim yeni program yuklemedim 8 gundur ayni problemi yasiyorum)
  • arkadaşlar merhaba dhd kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu.android 2.3.3 sürüm var.htc sense sürümü 2.1

soracaklarım araç paneline,locations a girdiğimde bellek kartındaki locations dosyaları eksikşimdi indirilsinmi diyor evet diyorum,en az 43 mb boş alan falan diyo.evet diyorum.locations indiriliyor diyor.bir kaç saniyede indirilemiyor diyor.aceba bunun çözümü varmı.yardımcı olursanız memnun olurum.

birde navigasyona tıkladığımda google haritalar navigasyon bu konumda henüz kullanılamıyor.alttada yol tarifi al ve iptal var.

igo var.uydularıda neredeyse hiç bulamıyor.1 haftadır 1 veya 2 defa buldu ve hemen kayboldu.bi arızamıdır.

kusura bakmayın biraz uzun oldu.cahilliğime verin.bilen arkadaş cevaplarsa sevinirim
  • Beyler cihazı rootlamak için önce downgrade işlemi yapıyordum, şu siteden yardım alıyordumhttp://www.eminozturk.com.tr/android/desire-hd-root-custom-rom-yukleme/ ve downgrade işlemini bitirmek üzereyken telefonum açılmaz hale geldi. İşlemleri doğru yaptığımdan eminim. Şu an cihaz açılmıyor ancak şarja takınca turuncu ışığı yanıyor. Ne yapmak lazım ?
    Edit: Demin açıldı HBOOT menüsüne geldi ama hiçbir hareket olmadı.

Edit2: Şarja takınca bir süre sonra titreyerek açılıyor ama HTC yazısında kalıyor öylece, sonra titremesi kesiliyor ama ekran aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericgenc -- 29 Ocak 2013; 21:17:58 >

• Telefonumu çok seviyorum ancak kontratlı almıştım ve kontrat bitti. Note 2 almayı planlıyorum. Bu nedenle telefonumun kıymetini bilecek birine telefonumu satmak istiyorum... Forumdan bir arkadaş olursa daha iyi olur, bu kadar güzel özellikleri olan bir telefonu ancak benim gibi her özelliğinden bolca faydalanan bir kullanıcıya verirsem içim rahat eder.

ikinci el bölümüne açtığım ilanın linki aşağıdadır

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=71020987
    İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

• Öncelikle herkese merhabalar,

TrAndroiDev hakkında bilgiler;

Full sürüm android uygulama ve oyun paylaşımları,Rom,Mod Bootloader unlock anlatımları ve daha birçok yenilikten yaralanabileceğiniz bir platform açmış bulunmaktayız.

Telefon Sorunlarınıza anında yardım ve Canlı destek sayesinde Bilgisayarınıza Teamviewer ile bağlanarak sorununuzu çözmenize yardımcı oluyoruz.

Forumumuzun asıl amacı ise;Türkiyedeki tüm developerları forumumuzda buluşturarak,Ülkemizi xda'da temsil etmektir.Forum bünyemizde 7 tane profesyonel Developer mevcuttur.Kendisini geliştirmek isteyen acemi arkadaşlara hertürlü destek verilecektir.

Sitemize ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki linkten veya google'a trandroidev yazarak ulaşabilirsiniz.

www.trandroidev.com

• Yaklaşık 7 ay kullandım, her şeyi iyi güzel ama şarjı çok fena sıkıntı. Akşama kadar hiç oynamasam bile durduğu yerde en az %50 şarjı gidiyordu.
    Ve bir süre sonra iyice yavaşlamaya da başlamıştı. Fabrika ayarlarına dönüş istiyordu yani. O da ayrı bi sıkıntı zaten.
    Şu an Note 2 kullanıyorum, her açıdan kafam rahat.

Yine de güzel telefondur. Birçok kişinin ihtiyaçlarına fazlasıyla karşılık verebilir. Ekranı büyükle küçük arasında, görünüş olarak da güzel, sağlam bir telefon.

• arkiler ılf forum uyelıgım yardımcı olabılen varsa cvp yazsın lutfen desıre hd telefona 5*1 ses sistemi baglasak sakıncası olurmu acaba
  • Arkadaşlar merhaba
    Telefonum desire hd,rootlu.
    2.3.5 Android sürümü rom yükledikten sonra wifi hotspot çalışmaz oldu.
    Bu sürümle çalışacak bedava wifi hotspot veya usb tethering program var mı?
    Acil yardım lütfen.Bu arada şebeke operatörüm Avea.
  • Ve sonunda Desire HD'ye elveda dedim. Kral (Desire HD) öldü, yaşasın yeni kral (Nexus 4)
  • bende nexus 4 e geçtim. gerçekten kral.
  • arkadaşlar idare etmesi için 250 liraya pasaport kayıtlı desire hd var almalı mıyım ? sizce nasıl sorunsuz bir tel bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

merhaba arkadaşlar bende desire hd kullanıcısıyım bir kacgündür fakat bir sorunum var...

telefon genel olarak hızlı ve süper denibilir zaten bilirsiniz fakat bende resimlere girdiğimde bir kasma oluyorbir yavaslama var
    resimler normalde akıcı şekilde geçmesi gerekirken takılarak geciyor bunun sebebi nedir acaba bir fikri olan var mı ? arka plandaki programları kapatıp denenmiştir. root işlemi yapılmıştır. teşekkürler şimdiden...

bu arada bu benim forumdaki ilk mesajım mış
  • Telefonun hattını gelen aramalara kapatıp sadece internetinden faydalanabilirmiyiz. Desire HD.
  • Desire hd telefonumun ses açma tuşu çalışmıyor,garanti kapsamına girermi bu acaba telefonda hiç bir darbe yok orjinal yazılım yüklü.

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.