Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.611
Cevap
14
Favori
302.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 1 Nisan 2011; 21:57:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

Arkadaşlar hep merak ediyordum telefonla konuşurken kulağımıza veya yüzümüze ekran değdiği için bazı uygulamalar istem dışı çalışır mı diye? az önce birisiyle konuşurken kulağıma felan değdiği için başka bir numarayı da aradı öyle birşeyler oldu.. neyse.. kısacası konuşurken bu tür problemler olmaması için ne yapıyorsunuz? bir önlemi var mı bunun? power tuşuna basıp kapatsanız da yine ekrana değince açılıyor o da çözüm değil?

öyle bişey olmaması lazım. telefonu yüzünüze yaklaştırınca sensörün ekranı kapatması gerekiyor ama sizinkinde bi sorun olmuş sanırım. yani telefonla konuşurken yanlışlıkla bişeylere basmanızın mümkün olmaması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcd

quote:

Orijinalden alıntı: merakist

bütün konuyu baştan sona okudum ama şunlara cevap bulamadım yardımcı olabilir misiniz

1) mesaj yazarken oto tamamlama var ya onun türkçesi varmı
    2) widgetler çok büyük ekrana sığdırmak istiyorum ve bunun için küçültmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim
    3) twiter haber vs kullanmıyorum başlangıçta kurulu gelen bu programalrı kaldırmam mümkünmü
    4)official rom un güncellemesi ne zaman çıakr ona göre leedroid yükleyeceği myoksa

teşekkürler

2) hayır. nasıl yapılmışsa o boyut
    3) hayır
    4) htc ye sormalısın

2-bu kadar kesin hayır derken birazcık emin olmak gerek tabi. telefonunuz root luysa systemapp remover uygulaması ile alayını kaldırırsınız

• ben mahsus yüzüme çok yaklaştırmıyordum o yüzden sensör çalışmamış olabilir. bundan sonra yaklaştırırım iyice. kesin ondan olmuştur. ok, saol.
    quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

Arkadaşlar hep merak ediyordum telefonla konuşurken kulağımıza veya yüzümüze ekran değdiği için bazı uygulamalar istem dışı çalışır mı diye? az önce birisiyle konuşurken kulağıma felan değdiği için başka bir numarayı da aradı öyle birşeyler oldu.. neyse.. kısacası konuşurken bu tür problemler olmaması için ne yapıyorsunuz? bir önlemi var mı bunun? power tuşuna basıp kapatsanız da yine ekrana değince açılıyor o da çözüm değil?

öyle bişey olmaması lazım. telefonu yüzünüze yaklaştırınca sensörün ekranı kapatması gerekiyor ama sizinkinde bi sorun olmuş sanırım. yani telefonla konuşurken yanlışlıkla bişeylere basmanızın mümkün olmaması gerek.

• arkadaşlar telde twitter uygulamasında sorun var mı son zamanlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

arkadaşlar telde twitter uygulamasında sorun var mı son zamanlarda?

o kadar sosyal olamadım hocam twitlicek kadar felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

arkadaşlar telde twitter uygulamasında sorun var mı son zamanlarda?

2 gündür sorun var evet.
  • Beyler merhaba.
    Tüm uygulamalar altında yığınla kullanmadığım uygulama hali hazırda gelmiş olarak mevcut. Root yapmadan yada böyle mi oluyor tam bilmiyorum, sonradan yüklediğim uygulamalar hariç bu uygulamaları kaldıramıyorum. Gereksiz yer kapladığını düşünüyorum. Ve çoğundan kurtulmam gerek :) Özel bir kaç yöntem m i var kaldırabilmek için? Yada simgeleri kaldırsam da olur. Gereksiz kalabalık, hava atmaktan başka işe yaramıyor kanımca.

Birde, araştırmama ve birkaç tema yüklememe ramen, yüklediğim temaları nasıl uygulayacağımı bulamadım. Görüntü kişisel ayarlar altında bulamadım bir türlü.
    Araştırdım fakat bir bilgiye de pek ulaştığım söylenemez. Nasl yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 2 Nisan 2011; 2:09:07 >
  • @H.G.A cihaziniz root olmadikca tems yuklemenizin hicbir anlami yoktur yuklesenizdr calismiyacaktir once cihazinizi rootlamaniz gerekmektedir.
  • Hiç uğraşma, tamamen gereksiz bir endişedesin, bunları hallediyim derken kesin androidde bir takım sorunlar yaratırsın. yer kaplasın istediği kadar hiçbir zararı yok.
    quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Beyler merhaba.
    Tüm uygulamalar altında yığınla kullanmadığım uygulama hali hazırda gelmiş olarak mevcut. Root yapmadan yada böyle mi oluyor tam bilmiyorum, sonradan yüklediğim uygulamalar hariç bu uygulamaları kaldıramıyorum. Gereksiz yer kapladığını düşünüyorum. Ve çoğundan kurtulmam gerek :) Özel bir kaç yöntem m i var kaldırabilmek için? Yada simgeleri kaldırsam da olur. Gereksiz kalabalık, hava atmaktan başka işe yaramıyor kanımca.

Birde, araştırmama ve birkaç tema yüklememe ramen, yüklediğim temaları nasıl uygulayacağımı bulamadım. Görüntü kişisel ayarlar altında bulamadım bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: armydc

arkadaşlar bu mobile shell i marketten nasıl satın alabilirim.
    almaya çalıştım ama olmadı yardımcı olur musunuz.

https://market.android.com/details?id=com.spb.shell3d

satın al tuşuna basınca turkcell(TR) seçeneği çıkıyor.
    fakat pasif yani üzerine gelip tıklayamıyorsun.
    burdan anladığım: turkcell üzerinden faturalandırma yapılamıyor.
    eee nasıl alcaz o zaman bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgin-Blog

Bu yurt dışından gelen desire HD'lere imei yüklenebiliyormu ?
    Desire HD almayı düşünüyorum 24 ay garantilimi alsam (çünki garantili almak büyük anlamda işime geliyor) yoksa kaçak mı alsam ve yasal aldığım telefonu basitçe kırabilirmiyim ?
    Daha önce iphone 2G almıstım ve şuanda onu kullanmaktayım bu kırma,jb,imei vs... işlemler iphoneden farkı varmı market açısından,kullanım açısından vs..
    Pek bilgim yok bu konularda cevaplarsanız sevinirim :)

• Yani root işlemini uygulamadan ne Tema uygulayabiliyorum? ne de istediğim programı kaldıraibliyorum. Tüh be ya. oldu mu şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Güzel bir video player buldum.Türkçeye çevirdim güle güle kullanın.

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★

İNDİR

Hocam siteye üye olup indirmeyi denedim ama üye olsam bile yetkiniz yok diyor indiremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: naxxa

Hocam siteye üye olup indirmeyi denedim ama üye olsam bile yetkiniz yok diyor indiremiyorum

Üyeliğinizi tamamlamak için aktivasyon maili gelmeli.Aktif olmadığı için indirememişsiniz.Şimdi tekrar deneyin.Üyeliğini aktifleştirdim
  • Ben indirdim ama :))
  • quote:

Yani root işlemini uygulamadan ne Tema uygulayabiliyorum? ne de istediğim programı kaldıraibliyorum. Tüh be ya. oldu mu şimdi :)

Önceden hazırlanmış temaları cihazı root etmeden yükleyemezsiniz. Ancak "Launcher" adı verilen uygulamalarla kendi temanızı kısmen de olsa yaratabilirsiniz.

Marketten "ADW Launcher, LauncherPro," gibi uygulamalarla kendi temanızı yaratabilirsiniz. Ayrıca cihazınızı WP7 yüklüymüş gibi kullanmak isterseniz "WP7 launcher" var onu da yükleyebilirsiniz.
  • merhabalar arkadaslar acaba telefondan memnun olmaan varmıdır?

bu telefonla galaxy s arasında gidip geliyorum da. acaba sizce hangisini almalıyım..alıpda keşke galaxy s alsaydım diyeniniz varmıdır ?
  • quote:

Beyler merhaba.

root yetkisi alırsanız SystemApp Remover adlı bir uygulama ile istediğiniz her programı kaldırabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: s&y

merhabalar arkadaslar acaba telefondan memnun olmaan varmıdır?

bu telefonla galaxy s arasında gidip geliyorum da. acaba sizce hangisini almalıyım..alıpda keşke galaxy s alsaydım diyeniniz varmıdır ?

galaxy s alıp dhd ye dönen gördüm de tersini ne gördüm ne duydum şimdiye kadar. abicim içini özelliğini felan bi kenara koy, galaxy s i eline alınca bi kalite hissi vermiyor insana. tamam telefon hafif olsun diye plastik kullanmışlar her yerde ama bu kadar da dandik olmaz. ağır olsun ama sağlam olsun. ayrıca galaxy s teki donma ve kilitlenme sorunları hala çözülebilmiş değil.
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.