Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.931
Cevap
23
Favori
898.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Defalarca bahsettim, bağzı müziklerim telefonun kendi müzik playerında görünmüyor anca sd kartı çıkarıp takınca görebiliyorum diye.

Adını o kadar çok duymama rağmen denemediğim PowerAmp uygulamasını denedim tüm müziklerim sorunsuz gözüküyor. Ses ayarlama seçenekleri mükkemmel. Kısacası uygulamayı çok başarılı buldum lakin marketteki sürümü ücretsiz ve belirli bi deneme süresi var. Crack falan araştırdım fakat çoğu olmadı ve vaz geçip parasını hakkettiğini düşünerek ücretli versiyonunu android marketin sitesinden almaya karar verdim.

Daha önceden hiç ücretli bi uygulamayı almadım. Malum zaten telefondaki marketten ücretli uygulamaları göremiyoruz normalde. Bende android marketin sitesinden uygulamıyı bulup telefondaki market uygulamasından bakmak ve ya satın almak istediğimde, "bu öğe ülkenizde kullanılmıyor" diyor. Bunu market enabler ile bi şekil aşabilirim fakat ondan sonra alınabilir duruma gelir mi ? Yada direk a.marketin sitesinden alabilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HTC sense 4 lü ville
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Defalarca bahsettim, bağzı müziklerim telefonun kendi müzik playerında görünmüyor anca sd kartı çıkarıp takınca görebiliyorum diye.

Adını o kadar çok duymama rağmen denemediğim PowerAmp uygulamasını denedim tüm müziklerim sorunsuz gözüküyor. Ses ayarlama seçenekleri mükkemmel. Kısacası uygulamayı çok başarılı buldum lakin marketteki sürümü ücretsiz ve belirli bi deneme süresi var. Crack falan araştırdım fakat çoğu olmadı ve vaz geçip parasını hakkettiğini düşünerek ücretli versiyonunu android marketin sitesinden almaya karar verdim.

Daha önceden hiç ücretli bi uygulamayı almadım. Malum zaten telefondaki marketten ücretli uygulamaları göremiyoruz normalde. Bende android marketin sitesinden uygulamıyı bulup telefondaki market uygulamasından bakmak ve ya satın almak istediğimde, "bu öğe ülkenizde kullanılmıyor" diyor. Bunu market enabler ile bi şekil aşabilirim fakat ondan sonra alınabilir duruma gelir mi ? Yada direk a.marketin sitesinden alabilirmiyim?

Hocam ben onu aylar öncesinden aldım :D Sana verdiği unlocker'ı sakla ya da e postayı sakla onunla kırıyorsun her seferinde. Hemen yapmıyor bazen telefonda endişelenme 2 3 dk sonra full sürüm gözüküyor

Power amp sesi olsun kalitesi olsun gerçekten güzel bir müzik çalar.

yalnız şu var, affinity rom un ses kalitesi çok dandikmiş yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Defalarca bahsettim, bağzı müziklerim telefonun kendi müzik playerında görünmüyor anca sd kartı çıkarıp takınca görebiliyorum diye.

Hocam ben onu aylar öncesinden aldım :D Sana verdiği unlocker'ı sakla ya da e postayı sakla onunla kırıyorsun her seferinde. Hemen yapmıyor bazen telefonda endişelenme 2 3 dk sonra full sürüm gözüküyor

Android market'in kendi sitesinden alamadım acaba siz nereden aldınız. Poweamp'ın kendi sitesinden mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 31 Ocak 2012; 18:55:40 >

• Yurt dışı bir operatöre ait sim kartınız varsa onu takıp wi-fi ile marketten uygulama alabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Android market'in kendi sitesinden alamadım acaba siz nereden aldınız. Poweamp'ın kendi sitesinden mi ?

kendi sitesinden aldım hocam. Markette satış bizim ülkemize yasaklı malesef. Hükümetin vergi restleşmesinden dolayı google ücretli uygulamaların satışına izin vermiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kendi sitesinden aldım hocam. Markette satış bizim ülkemize yasaklı malesef. Hükümetin vergi restleşmesinden dolayı google ücretli uygulamaların satışına izin vermiyor.

Bende öyle düşünmüştüm, en kısa zamanda alıcam. Sağolun

• dur bi alma sakın hemen..buldum galiba..buraya eklemeye çalışıcam degılse o zaman bak kardeşim.
  • illegal paylaşım yasak Türk lirasıyla 8-9 lira yapıyor yahu alıverin ne olacak. Keşke ücretli uygulama alma açık olsa da beğendiğim işe yarar uygulamaları satın alsam. Biraz emeğe saygı lütfen Pahalı bişey olsa 40 50 falan neysede :)
  • e nasıl ıstersenız:)
  • Kendi kredi kartım yok, olsa hemen alıcam fakat kredi kartlık bi işim olduğunda arkadaşa rica ediyorum sağolsun alıyor ben ona ödüyorum. Şimdilik bi *rack bende buldum fakat en kısa zamanda alıcam ücretli sürümünü. Benim şu müzik sorunumu halletti ya, kral oldu gözümde Yazılımcı arkadaşın söylediklerine de katılıyorum. Uygulama çok kaliteli ve fiyatı çok bişey değil.
  • quote:

illegal paylaşım yasak Türk lirasıyla 8-9 lira yapıyor yahu alıverin ne olacak. Keşke ücretli uygulama alma açık olsa da beğendiğim işe yarar uygulamaları satın alsam. Biraz emeğe saygı lütfen Pahalı bişey olsa 40 50 falan neysede :)

Her huyunu sevdigim gibi bu huyunu daha çok seviyorum.

• Arkadaşlar kusura bakmayın ofiste çok yoğun olduğumdan giremiyorum doğru düzgün foruma. Evde de net yok, cepten giriyorum. Siparişi verelim diyorum bu haftasonuna kadar. Kim hangi şehirde yaşıyor iletebilir misiniz? Ona göre kargo fiyatını belirleyeceğim arkadaşlar. Özelden isim ve iletişim bilgilerinizi iletirseniz banka bilgilerimi telefonunuza sms olarak gönderebilirim arkadaşlar.

1. WoraZ - Gaziantep
    2. Knight_eagle
    3. armydc
    4. thecharı
    5. isimbulunamadı
    6. swindler
    7. ffaarruukk
    8. EstrEmO
    9. Gaara34
  • günah keçisi oldum bak şimdi utandım. bir tek ben kullanıyormuşum demekki böyle illegal
  • O kadar komikki internet dışında kılıf bulmanın telefona imkanı yok.

Bu kadar vasat mı arkadaş telefon.

Üzüldüm yeminle ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozy59

günah keçisi oldum bak şimdi utandım. bir tek ben kullanıyormuşum demekki böyle illegal

Ne yalan söylim bende bir kaç uygulama dışında kullanıyorum tamam uygulamayı yapan şirketin suçu yok ama google da bir zahmet açsın bize marketi doğru düzgün açsın.
  • yahu bizde elbette yeri geldiğinde korsan kullanıyoruz sadece bir örnekti :) power amp satın aldım şu ana kadar zaten devamlı kullanılabilecek bişey olduğundan. Başka programlarda var ama adam okadar kısmışki programı lite sürüm diye illa korsanı yükleyip bakmak laızm sonda bi bakıyorsunki iyiki para vermemişim diyorsun :D Hakkını veren programa bizde hakkını veririz gardaşş Program yazma kolay bişey değil sayfalarca kod yazıp debug yapıyorsun uygukların kaçıyor

burki_rock , malesef aksesuar konusunda ayfon dışındaki telefonlar biraz vasat kalıyor. Ben telefonu ilk aldığımda bu ne yahu çay tepsisi gibi telefon diyorlardı adamlar daha böyle tel bile görmemişti zorla iphone kılıfına sokmaya çalışıyorlardı

bu arada ne siparişi veriyorsunuz arkadaşlar. Gümrük sıkıntısı olmayacaksa bende batarya kapağı ve simkart kapağı isteği ile aranıza katılabilirim. Ödeme nasıl olacak.

• latife yapıyorum bende:) kısıtlamasınlar kardeşim..ha birde kendi vatandaşım yapsın böyle üç beş liralara kıymaz insan.niye iphone kullanmıyoruz sınır yok özgürüz:)

crak yapanların canı yokmu okadar uğraşmışlar kullanıcak hale getirmişler bizim için onlarada ayıp olur hem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 1 Şubat 2012; 1:33:40 >
  • Bu arada marketten uygulama alabilen varmı? Market enabler filan işe yaramıyor.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_55143003/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55143003

quote:

Orijinalden alıntı: CoxeD

===>HTC Desire HD | Ana Konu<===

Elimde olan ürünler:
    HTC Sensation Kiti 5 Adet
    HTC Desire S / Desire Z / Incredible S Kiti 3 Adet
    HTC Desire HD Kiti 5 Adet
    HTC Wildfire S Kiti 4 Adet

Yedek piller ile yanınızda sürekli şarj aleti taşımak zorunda kalmayacaksınız,

Pilleri dönüşümlü kullanacağınız için elinizdeki pillerin kullanım ömrü daha uzun olacak.

Piliniz bitince saatlerce şarj etmek yerine sadece pil değiştirerek yolunuza devam edebileceksiniz.

Elinize geçecek ürünler:

2 adet 1500 mAh pil. (Piyasadaki en kaliteli yan sanayi pil)

(Bu piller telefonunuzu EN AZ orjinal pil kadar çalıştıracaktır. Modeline göre pillerin kapasitesi orjinal pilden yüksektir.)

Ayrıca bu yedek pilleri telefon olmadan şarj edebileceğiniz adaptör geçecektir.

(Adaptörün ayrıca USB çıkışı vardır, pillerinizi şarj ederken veya adaptör boşta iken usb kablosu olan herhangi bir cihazı bu adaptör ile şarj edebilirsiniz.)

Ürünlerin tekli satışı söz konusu değildir. 2 pil ve adaptör için toplu fiyattır.

Adet ne olursa olsun Yurtiçi kargo ile Ücretsiz gönderi şansına sahip olacaksınız.

Tek fiyat adet 40 TL indirim takas söz konusu değildir.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

• 
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.