Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EstrEmO

===>HTC Desire HD | Ana Konu<===

Yakında geliyormuş.

EstrEmO bu DHD için mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

quote:

Yakında geliyormuş.

EstrEmO bu DHD için mi ?

Aynen öyle

• quote:

quote:

Yakında geliyormuş.

EstrEmO bu DHD için mi ?

Official'mı bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozy59

arkadaşlar offical rom ayarında hiç hata vermeyen stabil rom varmı yada 2.3.5 sende 3.0 modıfıyelı olması şart degıl orjınal gıbı olsun yeterlı

Android Revolution

Go Launcher ile devam ediyoruz. ICS ciksada kursak artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 22 Ocak 2012; 16:43:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

quote:

Yakında geliyormuş.

EstrEmO bu DHD için mi ?

Official'mı bu ?

Resmi değil galiba.

• Yahu o kadar rom. Cart curt. Otobüste kız gördüm. S2 daha akiciydi yahu. Facebooktaydi kız Benim bu cihaz dami sıkıntı var anlamadım. Özellikle Dh mobil'de aşağı yukarı kaydırma işlemi yaptığım vakit, çok hafif kırmızılik oluyor gri alanlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Yahu o kadar rom. Cart curt. Otobüste kız gördüm. S2 daha akiciydi yahu. Facebooktaydi kız Benim bu cihaz dami sıkıntı var anlamadım. Özellikle Dh mobil'de aşağı yukarı kaydırma işlemi yaptığım vakit, çok hafif kırmızılik oluyor gri alanlarda.

Kur bir cm7 rom yada miui ne diyeceksin bakalım.

• uzun bir aradan sonra telefonda orjinal yazılım güncellemesi yapayim dedim. android sürüm 2.3.5 HTC sense sürümünüde 3.0 a yükseltti yazılım 3.13.468.2 oldu. fakat ne olduysa ondan sonra oldu malesef. artık gelen aramayı almaya çalıştığımda telefonu açtığım anda sim kart tan düşüyor arama kapanıyor ve sim i açmam için benden sim kilit numarasını istiyor bunun sonucunda da gelen hiç bir aramayı çamaz hale geldim :( böyle bir durum ile karşılaşan var mıdır arkadaşlar..
  • quote:

quote:

Yahu o kadar rom. Cart curt. Otobüste kız gördüm. S2 daha akiciydi yahu. Facebooktaydi kız Benim bu cihaz dami sıkıntı var anlamadım. Özellikle Dh mobil'de aşağı yukarı kaydırma işlemi yaptığım vakit, çok hafif kırmızılik oluyor gri alanlarda.

sizi bilmem ama ben er3bus tan çok memnunum. hiç FC almadım.
    artı çok akıcı
  • Herhangi bir ROM yüklememizden sonra orjinal sistemine dönme şansımız oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

quote:

sizi bilmem ama ben er3bus tan çok memnunum. hiç FC almadım.
    artı çok akıcı

Er3bus iyi ama batarya durumu iyi değil

• quote:

quote:

Peki hızı anladık. Şarj ne durumda ?

• quote:

quote:

quote:

Peki hızı anladık. Şarj ne durumda ?

Gayet iyi tecrübeyle sabittir

• Telefonu hantallaştıran sense yav. Umarım ics de bu sensi hafifletirler. Çok güzel arayüz ama nedense bir okadarda yavaş kalıyor bazen anlamıyorum :S
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Teknoloji markette çalışıyorum :) sazan gibi girdik, şimdi nasıl çıksam diye kasıyorum :)

Üni. bitir, yabancı dil olsun, askerliği yap, git bu işe gir. neyse, hayat tecrübelerle bezeli bir yol :)

Şimdi kpss yardır işin yoksa peh! :)

Bende askerlik dışında seninle aynı gibiyim geçen vatan dan çağırdılar pendiğe yeni mağaza açıyorlarmış gitmedim bende... Neyse az çok iyi insanlarda varmış teknoloji marketlerde

Haha emin ol ben kadar iyi insan bulamazsın. Size tavsiye, adımlarınızı sağlam basın teknoloji alış verişinde.

Ben bildiğin paranoyak olurum bu işi bırakınca muhtemelen :)

• quote:

quote:

quote:

Teknoloji markette çalışıyorum :) sazan gibi girdik, şimdi nasıl çıksam diye kasıyorum :)

Üni. bitir, yabancı dil olsun, askerliği yap, git bu işe gir. neyse, hayat tecrübelerle bezeli bir yol :)

Şimdi kpss yardır işin yoksa peh! :)

Bende askerlik dışında seninle aynı gibiyim geçen vatan dan çağırdılar pendiğe yeni mağaza açıyorlarmış gitmedim bende... Neyse az çok iyi insanlarda varmış teknoloji marketlerde

Haha emin ol ben kadar iyi insan bulamazsın. Size tavsiye, adımlarınızı sağlam basın teknoloji alış verişinde.

Ben bildiğin paranoyak olurum bu işi bırakınca muhtemelen :)

Ne anlamda adimlarimizi saglam basalim ? Guvenmeyelim mi yani teknoloji magazalarina ...

Iphone kulakligi htc ye oluyor mu yaw??? Iphone kulakligi guzel ses veriyormus...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kısaca
    Iphone kulakligi guzel ses veriyormus...

Olabilir mi sizce böyle birşey? Telefonun ses cıkışı kaliteli olmazsa bile sadece kulaklık güzel ses yaratabilir mi? Çıkış ne ise kulaklıga giden ses o'dur. Piyasadaki 2 TL'lik kulaklık ile 20TL'lik kulaklık arasinda fark vardir fakat bir yere kadar. Her iki telefon üreticiside kaliteli ses çıkışlari sagliyor.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Telefonumda uzun zamandır şöyle bir problem var, muhtemelen aramızda aynı sıkıntıyı yaşayan vardır, var mıdır çözümü,

telefonum rootlu değil, sense 3.0 ve android 2.3.5,

bir çok programdan sonra geri tuşuna basıp ana sayfaya dönmek istediğimde , beyaz sayfa üzerine HTC yazısı çıkıyor ve daha sonra 'yüküyor' diyor, yaklaşık bir 10-15 saniye sonra ancak telefon kendine geliyor.

garantisi bozulmasın diye telefonun orjinalini bozmak istemedim,

nedir çözümü bilen var mı?
  • quote:

Bugün bir müşterim ics atmış telefona. Allahım o nasıl güzel birşeydir :)

direk hastası oldum :)

Telefonum servisten geliyor. Sağlam dönerse eğer direk bende rom işlerine giricem :)

şu ses tuşu ne işler açtı başıma durduk yere ya :)

ahaaa,
    benim de ses kısma tuşu problemli, zor çalışıyor ve yerinden oynuyor, ben de garantiye vermeyi düşünüyorum, hatta bu yüzden rom bile yüklemiyorum,
    acaba ben de versem garantiye kaç günde gelir alet, yapabilirler mi, sağlam gelir mi endişeleri yaşıyorum, sizin süreç bitince haber edin de biz de örnek alalım,
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.