Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (744. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.931
Cevap
23
Favori
898.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

aneee bizim türkler senseli ics çıkartmış læ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1347971

Coredroid 'e bir türlü alışamadım ben kurup 1 saat sonra formatladığım romdur kendileri cyanogenmod 'dan sonra. İkisine bir türlü alışamadım :/

2.mesaja reklam alınır.

Bu arada ics üzerine sense launcher eklenmiş orjinal sense değil yani

edit:Bu arada son bilgilere göre sense 3.6 lı ics ortalığa çıktı sensation için çıkmış beklemedeyim.

edit2:http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=14192842&postcount=4 link :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 21 Ocak 2012; 1:45:04 >

• Üstelik Türk olmasi gurur verici
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

quote:

Orijinalden alıntı: devian

quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orijinalden alıntı: devian

rom yükleyemiyorum yaa visionary siyah ekranda kalıyor şimdide downgrade yapmak lazımmış , yokmu anadolu yakasında bir arkadaş bir araya gelsekde bana göstererek rom yüklese su telefona :D Bende yemek ısmarlarım napim :D

Arkadaşım aslında yaparsın. Şuraya. Bir de bakhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=47167134&p=1#47167134

ya iphone aldım 1 saatte bütün kırmaları yaptım ama su htc yi 1 aydır çözemedim.. eyw aksam yeniden denicem tesekkurler

Sözünüzden iPhone basit bir sisteme sahip oldugunu cıkarıyorum HTC Size kendisini hemen teslim etmiyor, nazlanıyor sanırım

ilk pda tarzı telefonum idi iphone aldım kutudan cıkardım ilk itunes yukledim bagladım ilk açılısını yaptım o aksam girdim okudum programları indirdim telefonu kırdım.Tek seferde hemde.2 program indirdim çalıstırdım jailbreak bitti.Bu kadar.Desire da isee ohoooo rom u var programı var root alıcan da olmuyor geri downgrade yapıcan sonra rott alıcan sonra baska seyler sonra custom rom una karar vericen custom rom dan sonrada baska seyler yüklüyorsun aman diim yani valla biri yardımcı olsun alsın yapsın :)))

• arkadaşlar offical rom ayarında hiç hata vermeyen stabil rom varmı yada 2.3.5 sende 3.0 modıfıyelı olması şart degıl orjınal gıbı olsun yeterlı
  • arkadaşlar benim bir sıkıntım var,
    daha önce virtuous unity kullanıyordum, artık virtuous affinity kullanıyorum.
    telefonumu hep ingilizce kullandım, fakat uzun zamandır uyarılar türkçe çıkıyor ve bu durum beni rahatsız ediyor.
    resim:

bu durum neden kaynaklanıyor olabilir, nasıl düzeltebilirim?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • arkadaşlar hangi romu kullanıyorsunuz?

yeni roma geçeceğim karar veremedim. en son Virtuous Quattro RC2 denedim ama sarmadı bir kaç bug var...

Hangi romu tavsiye edersiniz?
  • htc sync kur sonra htc synci guncelle de usb drıverlarını güncellicek bilgisayarın ondan sonra teli görür istediğin işlemi yaparsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gedavet

usb sorunum var ne yaptiysam ne ettiysem usb ile pc ye baglanamiyorum.Ikinci elden aldim telefonu.BIlgisayara baglayinca sadece $ars ediyor.Diger secenekleri tikladigimda hic bir degisiklik yok.Internette soylenen cogu yonteleri denedim.Pilini cikar tak,sdkardi,sim karti cikar tak ama nafile...HIc bir degisiklik yok.windows 7 ve windows xp denedim ayni sonuc.Netice kocaman 0.laptop da denedim ayni...denemedigim onerisi olan varsa,onerilerinizi bekliyorum...Simdiden tesekkurler...

htc sync kur sonra htc synci guncelle de usb drıverlarını güncellicek bilgisayarın ondan sonra teli görür istediğin işlemi yaparsın...
  • Telefonunuza bir veri atmak/almak yada anlık mesajlaşmak için aşagidaki uygulamayi indirin ve bilgisayarınızdan telefonunuzu kontrol edebilirsiniz.

https://market.android.com/details?id=com.sand.airdroid

USB Gerek yok sadece Wireless sinyalleri yeterli!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight_eagle

arkadaşlar hangi romu kullanıyorsunuz?

yeni roma geçeceğim karar veremedim. en son Virtuous Quattro RC2 denedim ama sarmadı bir kaç bug var...

Bende ortada kaldım yen romlardan hiçbiri stabil değil şimdilik cm7 romlardan biri var benim cihazda...
  • quote:

quote:

Bende ortada kaldım yen romlardan hiçbiri stabil değil şimdilik cm7 romlardan biri var benim cihazda...

aynen bende ortada kalmış durumdayım yarın uzun yola gideceğim mutlaka bir tane kurmalıyım rcmix 3.3 stabildi yada virt. affinity olabilir kararsızım
  • quote:

quote:

quote:

aynen bende ortada kalmış durumdayım yarın uzun yola gideceğim mutlaka bir tane kurmalıyım rcmix 3.3 stabildi yada virt. affinity olabilir kararsızım

Affinity kur ozaman en azından elinde kalmaz rom ics romlar gibi

Zira farkettimki şuanda herkes deli gibi sensation telefonlar için rom kasıyor xda kaynıyor sensation romlarla bizede işte bir kaç kişi yardımcı olmaya çalışıyor.

• Bugün bir müşterim ics atmış telefona. Allahım o nasıl güzel birşeydir :)

direk hastası oldum :)

Telefonum servisten geliyor. Sağlam dönerse eğer direk bende rom işlerine giricem :)

şu ses tuşu ne işler açtı başıma durduk yere ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Bugün bir müşterim ics atmış telefona. Allahım o nasıl güzel birşeydir :)

direk hastası oldum :)

Telefonum servisten geliyor. Sağlam dönerse eğer direk bende rom işlerine giricem :)

şu ses tuşu ne işler açtı başıma durduk yere ya :)

Ne işle meşgülsünüzki özel değilse tabi :)
  • Teknoloji markette çalışıyorum :) sazan gibi girdik, şimdi nasıl çıksam diye kasıyorum :)

Üni. bitir, yabancı dil olsun, askerliği yap, git bu işe gir. neyse, hayat tecrübelerle bezeli bir yol :)

Şimdi kpss yardır işin yoksa peh! :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Affinity kur ozaman en azından elinde kalmaz rom ics romlar gibi

Zira farkettimki şuanda herkes deli gibi sensation telefonlar için rom kasıyor xda kaynıyor sensation romlarla bizede işte bir kaç kişi yardımcı olmaya çalışıyor.

virtuos affinity kurdum.Yenilikçi stabil bir rom bekleyeceğiz artık
    Edit: yazım hatası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAKINCI -- 23 Ocak 2012; 13:49:04 >

• Bırakın bu ROMlari ICSleri filan.. Orjinal iyidir, güzeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Teknoloji markette çalışıyorum :) sazan gibi girdik, şimdi nasıl çıksam diye kasıyorum :)

Üni. bitir, yabancı dil olsun, askerliği yap, git bu işe gir. neyse, hayat tecrübelerle bezeli bir yol :)

Şimdi kpss yardır işin yoksa peh! :)

Bende askerlik dışında seninle aynı gibiyim geçen vatan dan çağırdılar pendiğe yeni mağaza açıyorlarmış gitmedim bende... Neyse az çok iyi insanlarda varmış teknoloji marketlerde

• Yakında geliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 22 Ocak 2012; 2:32:46 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 22 Ocak 2012; 9:22:17 >
  • 
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.