Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.931
Cevap
23
Favori
898.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: johonwayni

quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

Telefondan download yapmak istedigimde dosyayi indirmiyor cozumu nasildir bilen varmi?

Herhangi bir hata mı alıyorsunuz? Bildirimler kısmıda hatayı yada kaydetme durumunu belirten metin yer alır. Bildirimler kısmından durumu ögrenebilirsiniz.

Hata vermiyor, mesela 500mb lik dosyq indircem...1 saniyede download complete diyor..
  • quote:

quote:

quote:

Telefondan download yapmak istedigimde dosyayi indirmiyor cozumu nasildir bilen varmi?

Herhangi bir hata mı alıyorsunuz? Bildirimler kısmıda hatayı yada kaydetme durumunu belirten metin yer alır. Bildirimler kısmından durumu ögrenebilirsiniz.

Hata vermiyor, mesela 500mb lik dosyq indircem...1 saniyede download complete diyor..

Tarayıcı ayarlarından kaynaklanmış olabilir yada Mobil şebeke üzerinden data hizmeti alıyorsanız ondan da kaynaklanabilir. Dilerseniz diğer nternet tarayıcılarında deneyin.

Opera:
    https://market.android.com/details?id=com.opera.mini.android

Mozilla:
    https://market.android.com/details?id=org.mozilla.firefox

• quote:

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

Orijinalden alıntı: Kısaca

Go launcherde hangi temayi tavsiye edersinz ve go lockerda hangi temayi tavsiye edersnz ?

tema olarak:sheep in desert , black gloss , blue planet , skyrim , honey comp.., ice blue theme

go dialer olarak: wallet theme , iceblue , grafitti , metal
    sms: koyu tema

hava durumu koymak istersen go weather hiç güzel diil ben hd widgets koydum süper oldu

Bu temelari ben neden bulamiorum ya sheep in desert i falan... Marketde ariyorum bulamuyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Go launcherde hangi temayi tavsiye edersinz ve go lockerda hangi temayi tavsiye edersnz ?

tema olarak:sheep in desert , black gloss , blue planet , skyrim , honey comp.., ice blue theme

hava durumu koymak istersen go weather hiç güzel diil ben hd widgets koydum süper oldu

Bu temelari ben neden bulamiorum ya sheep in desert i falan... Marketde ariyorum bulamuyorum...

go launcher ex themes diye ara
    applanette de var

artııı
    telde menu>themes>more>google market dersen de olur

aynı şekilde dialer açıkken de yaparsan go dialer leri görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 18 Ocak 2012; 18:20:42 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

go launcher ex themes diye ara
    applanette de var

Applanet açık mı ?

• ben dün akşam girdiydim apllanete.
  • Su an applaneti guncellemem lazim ve onun siteside stop sopa diyor ....
  • Şu sopa yüzünden siteye erişim yok şuan açıkmı peki ? Blapkmarket'den indiririm açıksa.
  • quote:

Telefon mesaj/arama/internet istatistiklerini nereden görebiliyoruz?
  • Android Rev.'ı kurdum az önce. Wallpaper değişmedi ? Bir yerde yanlışlık mı yaptım acaba ? Yoksa ROM'u kurarken kendimi yedek aldı
    Ek olarak;
    Power tusuna basılı tuttugumda, restart menüsünde recovery vs. çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 18 Ocak 2012; 19:47:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Android Rev.'ı kurdum az önce. Wallpaper değişmedi ? Bir yerde yanlışlık mı yaptım acaba ? Yoksa ROM'u kurarken kendimi yedek aldı
    Ek olarak;
    Power tusuna basılı tuttugumda, restart menüsünde recovery vs. çıkmıyor

Wallpaperlar sorunsuz değişiyor bende. Rom ile gelen wallpaperlardan birisini seçip sorunsuz kullanıyorum şuan...
    Android rev Recovary'yi değiştiriyor şuan adı aklıma gelmedi fakat rom manager'ın standart recovary'si gidiyor romla beraber. Eskisine dönmek istersen rom manager'dan tekrar flashlayacaksın...
    Android Rev'de Power tuşuna basılı tutuğun zaman Recovary-Hard Rest vb.. menüsü çıkmaz. Android Revo Romu Htc'nin Dhd için Official olarak çıkardığı Rom'un hafif oynanmış halidir. Bunun için Power tuşuna basınca bu gibi özellikler çıkmaz. Bi nevi Stock Rom denilebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 18 Ocak 2012; 20:12:07 >

• Xda geri dönücek te ne zaman ? dönsede bir bakalım yeni birşey varmı ona göre rom atıcam.

Edit: geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 18 Ocak 2012; 22:44:49 >
  • Blapkmarket'den dün Applanet apk'sini indirmiş yüklemiştim. Sopa nedeniyle girmiyordu şimdi baktım sorunzu çalışıyor Applanet...
  • Bu sabah HB aradım ve değişim hakkında konuştum; bayanin dedigine göre.. Gelen ürünün değişimi ancak birebir olan bir ürünle olmaktadir. Mesela siyah renk ise kırmızı rengi ile değişimi mümkün oluyor. Sadece renk ve teknik problem varsa değişim gerçekleşiyor.

Desire HD'den Evo 3D'ye değişimim talebi sonucunda fark ücreti kazanacaklari halde para kazanmak istemiyor.. Nasil bir mantık olabilir bu anlamış değilim.. Aynı ürünün rengini değiştiriyorsun ama bir üst modeli ile değiişimini kabul etmiyorsun..
  • bir sebepten ötürü 14 ad video kaydı toplamı:580 MB(MP4)
    movie makerda azıcık kesme(toplam 23 dk'dan 17 dk'ya) müzik montajı sonrası: 2.55GB(WMV)
    format factory ile mp4 e çevirme sonrası: 1.65GB

ne desem bilmiyorum
  • quote:

ben de kullanım izleyici diye bir şey var. uygulamaların içinde
  • @Gaara34
    Hocam ben yanlış yazmışım sanırım. Özür diliyorum
    Soru şöyle olacaktı;
    Viruous'dan Revelations'a geçtim. Duvar kağıdım değişmedi. Yani ROM'u yükledim, açıldığından bir önceki ROM'da kullandığım duvar kağıdım duruyordu.

Go için ICS teması yükledim fakat, ikonlar çok kötü
    Şuan tema olarak default, locker ise ICS Çok janjanlı olmayan bir şey arıyorum açıkçası. İkonlar ICS veya GO'daki Dock gibi renksiz olursa Hiç olmadı orjinal kullanırız Varmı önerisi olan.

@armydc'nin yukarıda önerdikleri dışında tabii
    Mesela şu resimdeki ikonlar
    http://images.mobilism.org/?dm=PBYB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 19 Ocak 2012; 12:24:28 >

• @Themaster

aşkolsun tavsiyelerimi beğenmedinmi
  • Üstad
    Alınma hemen

Tema'dan ziyade, ikon lazım bana yahu. Tavsiyeler güzel, ayıpsın
  • şaka yaptım bea.

ya ikonları değiştirince aradığım uygulamayı bulamıyorum.(yaşlılık işte) o yüzden bende hep orj. ikonlar var
  • 
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.