Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.931
Cevap
23
Favori
898.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ratmuhyaka

@the master
    Aga yazdıklarına bıyıklı ve kaşı gözü oynayan smiley koyuyorsun ya her okuduğumda guluyorum...güzel adamsın vesselam...

Rom konusunda yeni bi şey yok hicbiyerden hocular yeni rom çıkardık yumulun. Diyen yok

@yazilimci online abi şu superchargerin en son versiyonu için bi link reca etsek çok mu şey isterim

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=18703418&postcount=5021

• quote:

Orijinalden alıntı: ffaarruukk

quote:

Orijinalden alıntı: Kısaca

quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

Bu ne yaa super biseye benziyo bizim alet kaldirir mi bunu

zaten o videodaki telefon htc desire hd. bu launcher benimde cok hosuma gitti. bi ciksinda indirip deneyelim :)

Arkadaşlar müjdem var :)

Tıklayın ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onemsiz1i -- 7 Ocak 2012; 1:18:00 >

• Şu telefon içinde screenshot nasıl alıyoruz yardımcı olabilirmisiniz ?
  • kurdum ama videodakiyle pek alakası yok gibi geldi :D yada ben beceremedim daha :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: onemsiz1i

quote:

Orijinalden alıntı: ffaarruukk

quote:

Orijinalden alıntı: Kısaca

quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

Bu ne yaa super biseye benziyo bizim alet kaldirir mi bunu

zaten o videodaki telefon htc desire hd. bu launcher benimde cok hosuma gitti. bi ciksinda indirip deneyelim :)

Arkadaşlar müjdem var :)

Tıklayın ....

dostum spb shell ile karistirmissin sen bunu

• HEMEN ındırıdım ıste resımler

• 2

• tamam hocam iste sbp shell bu. videoyu iyi izlerseniz hic benzemediginin farkina varicaksiniz. sizin dediginizde bi launcher ama ayni degiller.
  • Yazılımcı Online

Superchanger yapmak için root olması gerekiyor mu? birde şu sensation XL ın saatini yapabiliyormuyuz ?
  • Evet malesef root gerekiyor hocam :/

bu arada arayüz hoşuma gitti ama tabi videodaki değil. Videodaki daha kapsamlı bişey büyük ihtimal root falan isteyecektir. Daha çıkmadı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Evet malesef root gerekiyor hocam :/

bu arada arayüz hoşuma gitti ama tabi videodaki değil. Videodaki daha kapsamlı bişey büyük ihtimal root falan isteyecektir. Daha çıkmadı sanırım.

aynen videodaki daha cikmadi. spb shell olanida iyi ama launcher kullanmayi pek sevmiyorum ben. kasma oluyor ufak tefek sinir ediyor oda beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

Şu telefon içinde screenshot nasıl alıyoruz yardımcı olabilirmisiniz ?

Açma - kapama tuşuna ve home tuşuna aynı anda 1 defa basarak alabilirsin.
  • sbp shell benim ilk göz ağrımda 5800 kullanırken kurmuştum
    bundan daha iyisi yapılamaz diyodum hatta dhd de ilk zamanlar kullandım
    şimdi varsa yoksa go launcher
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratmuhyaka

@the master
    Aga yazdıklarına bıyıklı ve kaşı gözü oynayan smiley koyuyorsun ya her okuduğumda guluyorum...güzel adamsın vesselam...

Rom konusunda yeni bi şey yok hicbiyerden hocular yeni rom çıkardık yumulun. Diyen yok

@yazilimci online abi şu superchargerin en son versiyonu için bi link reca etsek çok mu şey isterim

O senin güzelliğin.
    Launcher dediğimiz, tam olarak ne oluyor ? arayüz gibi birşey sanırım.
    Şarj'a çok etkisi varmı ?

Benim alarm saatim, seçtiğim melodiyi çalmıyor ? Kullanışlı bir uygulama önerisi olan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 7 Ocak 2012; 16:13:54 >

• Action movie fx programı gibi bir programda android icin var mı?
  • quote:

Screenshot almak için telefonun üstündeki kilit tuşuna basılı tutarken ev simgesi olan tuşa dokunca ss alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpernet

quote:

Screenshot almak için telefonun üstündeki kilit tuşuna basılı tutarken ev simgesi olan tuşa dokunca ss alıyor.

Sağol hocam ben basıp çekiyordum yapamadım bir türlü basılı tutuyormuşuz meğerse teşekkürler.
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=858418 romculara duyuru coredroid v9 gelmiş kuracam şimdi. ICS den haber yok daha 1 2 ay sürecek gibi :S
  • sıkı bi çalışma varmış google ics kodlarını xda ya göndermiş dhd yararlansın dıye ısteklı gözukuyorlar..custom rom harıcınde ınşallah orjınal olarakta guncellemelerı alabılırız.

http://www.youtube.com/watch?v=WcZ-hBFNnGM&feature=player_embedded#!
  • bu ics tabletler için daha iyi olabilirde bizim telefon için ne yararı olacak arayüz haricinde onu anlamadım. Sonuçta şu an telefon ile yapamadığımız ics ile yapabileceğimiz bir yenilik yok diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.