Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Bu gün telefonun benim için doğum günü Geçen sene bu gün almıştım bu canavarı

bir dahakine htc edge inşallah

aslında galaxy s3 ile edge arasında kaldım
    hadi size yeni tartışma konusu

Edge için yazılanlar doğruysa almam 4 çekirdek 1gb ram 8mb kamera filan tamam ama pil ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Bu gün telefonun benim için doğum günü Geçen sene bu gün almıştım bu canavarı

bir dahakine htc edge inşallah

aslında galaxy s3 ile edge arasında kaldım
    hadi size yeni tartışma konusu

Edge için yazılanlar doğruysa almam 4 çekirdek 1gb ram 8mb kamera filan tamam ama pil ne olacak.

bi tanesinin 2250mah diyodu ya hangidi olduğunu şimdi hatırlayamadım
    bu arada samsung note reklamları da heryerde efil efil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 30 Aralık 2011; 19:06:25 >

• Arkadaşlar desire hd bügün elime ulaştı birşey sormak istiyorum bu cihazın ekranında şuan ekran koruyucu varmı ? eğer yoksa istanbulda nereye yaptırabilirim ekran koruyucu önerebileceğiniz biryer varmı acaba ?

birde bu cihaza şimdi hangi uygulamaları yüklemeliyim ve nasıl yükleme yapmalıyım ?

yardımcı olacağınızı düşünerek teşekkür ediyorum iyi günler
  • Arkadaşlar cihaza Android 2.3.5 ve HTC Sense 3.0 güncellemesi gelmiştir bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelas

Arkadaşlar cihaza Android 2.3.5 ve HTC Sense 3.0 güncellemesi gelmiştir bilginiz olsun

bu güncelleştirmeleri nasıl yükleyebiliriz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmurat07

quote:

Arkadaşlar cihaza Android 2.3.5 ve HTC Sense 3.0 güncellemesi gelmiştir bilginiz olsun

Ayarlar ---> Telefon Hakkında -----> Yazılım Güncellemeleri -----> Şimdi kontol Et tıklaman yeterli

Not: internet gerektirir (230 MB bir dosya indirmenizi isteyecek )
  • quote:

quote:

quote:

Ayarlar ---> Telefon Hakkında -----> Yazılım Güncellemeleri -----> Şimdi kontol Et tıklaman yeterli

okulun internetinden indirmem gerekecek internet bağlantısı koparsa bir sorun olurmu ?

veya şöyle birşey bilgisayarımdaki interneti telefonda kullanabilirmiyim böyle birşey varmı acaba

• quote:

quote:

quote:

quote:

okulun internetinden indirmem gerekecek internet bağlantısı koparsa bir sorun olurmu ?

veya şöyle birşey bilgisayarımdaki interneti telefonda kullanabilirmiyim böyle birşey varmı acaba

internet bağlantısı koparsan sorun olmaz fakat indirmenin kaldığı yerden devam edeceğinden emin değilim fakat donanımsal olarak bir sorun çıkmaz .

ikinci sorunuza gelirsek HTC Sync bilgisayarınızda yüklü olmak şartıyla usb kablonuz ile bilgisayara bağlandığınızda telefona gelen ekranda internet geçiş özelliğini seçerseniz bilgisayarınızdaki interneti telefonda kullanabilirsiniz (bende bu şekilde indirdim) .

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

internet bağlantısı koparsan sorun olmaz fakat indirmenin kaldığı yerden devam edeceğinden emin değilim fakat donanımsal olarak bir sorun çıkmaz .

ikinci sorunuza gelirsek HTC Sync bilgisayarınızda yüklü olmak şartıyla usb kablonuz ile bilgisayara bağlandığınızda telefona gelen ekranda internet geçiş özelliğini seçerseniz bilgisayarınızdaki interneti telefonda kullanabilirsiniz (bende bu şekilde indirdim) .

htc sync dediğiniz acaba şu program mı ?http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=htc-sync&lid=13651

sizin indirdiğiniz link i atarmısın eğer bu link doğru değil ise ilk defa android telefon kullanıyorum kusura bakmayın :D

• Arkadaşlar sisteminde çiziktir adlı arka planda çalışan ve kaldırılamayan uygulaması var mı? bu tür kaldırılamayan (kaldır seçeneği kapalı olan) uygulamaları nasıl kaldırabiliriz.
    Bu Çiziktir sürüm 1.102... uygulamasını tüm forumlarda arattım ama kimse bu konudan bahsetmemiş.

HTC Flyer için kalem uygulaması imiş. Gereksiz yere birçok uygulama ile şişirdiler yeni sense 3.0'ı eskisine nazaran daha hantal. Ayrıca sürekli hata veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerkan -- 30 Aralık 2011; 22:28:34 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

htc sync dediğiniz acaba şu program mı ?http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=htc-sync&lid=13651

sizin indirdiğiniz link i atarmısın eğer bu link doğru değil ise ilk defa android telefon kullanıyorum kusura bakmayın :D

http://www.htc.com/tr/help/htc-desire-hd/#download

orjinal sitesinden indirmenizi tavsiye ederim

• Telefonundan biraz bahsedermisin?
    HTC Sensetion da sanki böyle bir program görmüştüm ama desire hd de görmedim .
  • htc sncy yi kurdum ancak telefondan internete giremiyorum ağlar dan internete geçiş i tıkladığım zaman şöyle bir uyarı geliyor ''İNTERNET GEÇİSİ İLE İNTERNET'E BAĞLANAMAZSINIZ.PC GÜVENLİK DUVARI AYARLARINIZIN BU TÜR BİR BAĞLANTIYA İZİN VERDİĞİNDEN EMİN OLUN.PC'NİZ İNTERNETE PPP ÜZERİNDEN(ÖR. ÇEVİRMELİ AĞ,XDSL VEYA VPN) BAĞLANIYORSA,İNTERNET GEÇİSİ YALNIZCA TCP BAĞLANTILARINI DESTEKLER. " internete geçiş dediğim zaman ayrıca bilgisayarda açık olan htc sync programı telefonu görmemeye başlıyor telefondan internete bilgisayar üzerinden nasıl girebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmurat07 -- 31 Aralık 2011; 0:20:51 >
  • Arkadaşlar saçma bir problemle karşı karşıyayım kafaya taktım niye böyle oluyor acaba.

Şimdi sorun şu, telefon usb kablo ile takılıyken üst kaydırma penceresini aşşa çekince usb bağlantısını her defasında refresh ediyor.

1- Telefona reset atıp direk usbden bağlarsam istediğimi seçeyim sonra tekrar kaydırayım pencereyi aşşağı bişey olmuyor istediğim kadar yapayım sorun yok.

Fakat;

2- Telefonda wifi hotspot özelliğini aktif edeyim. Daha sonra bu özellik aktif iken o üst sekmeyi çekip açayım hemen usb refresh oluyor ve disk modundayken disk modu kapanıyor. Yani bildiğiniz usb kablo çıkarılıp tekrar takılmış gibi.

ve

3- Bu sorun telefona tekrar reset atana kadar ve ondan sonrada wifi hotspot özelliğini açana kadar devam ediyor.

Kernel: Rcmix 11. 2v
    Rom : Rcmix 3D V4,0
    Radio: 16.65
  • bende de arkadaslar bır rıca var sızden ne olur yardımcı olun bu vıdeolar kendı kendıne neden sılınır yardımcı olun lutfen
    sımdıden ıyı seneler
  • vallaha bu silinme konusunda bir fikrim yok. Hafıza kartına direk baktınız mı hiç silinme değilde belki görmeme olayı vardır. custom rom değilse foto klasörünün adını DCIM diye değiştirirseniz silinmez. Bazı kişilerde olmuştu sorun çözümüde böyleydi.

Benim sorun progrmaın birindenmiş arkadaşlar çözdüm olayı ama hangi program onu bilmiyorum işte :S Baya bir program uçurdum ve düzeldi
  • Telefonda şebeke problemi yaśamaya başladim durduk durmadik yere servis disi kaliyor. Hatta mi bir problem var acaba
  • Bilgisayarımın internetinin telefon ile paylaşamıyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz
    htc sncy yi kurdum ancak telefondan internete giremiyorum ağlar dan internete geçiş i tıkladığım zaman şöyle bir uyarı geliyor ''İNTERNET GEÇİSİ İLE İNTERNET'E BAĞLANAMAZSINIZ.PC GÜVENLİK DUVARI AYARLARINIZIN BU TÜR BİR BAĞLANTIYA İZİN VERDİĞİNDEN EMİN OLUN.PC'NİZ İNTERNETE PPP ÜZERİNDEN(ÖR. ÇEVİRMELİ AĞ,XDSL VEYA VPN) BAĞLANIYORSA,İNTERNET GEÇİSİ YALNIZCA TCP BAĞLANTILARINI DESTEKLER. " internete geçiş dediğim zaman ayrıca bilgisayarda açık olan htc sync programı telefonu görmemeye başlıyor telefondan internete bilgisayar üzerinden nasıl girebilirim ?
  • quote:

Bilgisayarımın internetinin telefon ile paylaşamıyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz
    htc sncy yi kurdum ancak telefondan internete giremiyorum ağlar dan internete geçiş i tıkladığım zaman şöyle bir uyarı geliyor ''İNTERNET GEÇİSİ İLE İNTERNET'E BAĞLANAMAZSINIZ.PC GÜVENLİK DUVARI AYARLARINIZIN BU TÜR BİR BAĞLANTIYA İZİN VERDİĞİNDEN EMİN OLUN.PC'NİZ İNTERNETE PPP ÜZERİNDEN(ÖR. ÇEVİRMELİ AĞ,XDSL VEYA VPN) BAĞLANIYORSA,İNTERNET GEÇİSİ YALNIZCA TCP BAĞLANTILARINI DESTEKLER. " internete geçiş dediğim zaman ayrıca bilgisayarda açık olan htc sync programı telefonu görmemeye başlıyor telefondan internete bilgisayar üzerinden nasıl girebilirim ?

Yukarıda söylediğin uyarı her zaman çıkar telefonu bağlayın internet geçişi dedikten sonra 1 dakka bekle bazı zamanlar geç bağlanıyor ( 3 dk beklediğimi hatırlıyorum) htc sync sadece telefonu bağlantı türü olarak HTC sync olarak seçersen görür. HTC sync yüklemekteki amacımız gerekli driverlerı yüklemektir.

Üstelik yukarıda verdiğiniz uyarı BAĞLANAMAZSINIZ değil BAĞLANAMAZSANIZ olacak.

• quote:

quote:

Bilgisayarımın internetinin telefon ile paylaşamıyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz

Yukarıda söylediğin uyarı her zaman çıkar telefonu bağlayın internet geçişi dedikten sonra 1 dakka bekle bazı zamanlar geç bağlanıyor ( 3 dk beklediğimi hatırlıyorum) htc sync sadece telefonu bağlantı türü olarak HTC sync olarak seçersen görür. HTC sync yüklemekteki amacımız gerekli driverlerı yüklemektir.

Üstelik yukarıda verdiğiniz uyarı BAĞLANAMAZSINIZ değil BAĞLANAMAZSANIZ olacak.

tamamdır hocam hallettim teşekkürler yardımlarınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmurat07 -- 31 Aralık 2011; 12:50:14 >

• 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.