Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.931
Cevap
23
Favori
898.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asphalt 7 çıkmış ve free versiyonu bile türkiyede indirilmiyor yahu markette yasaklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

asphalt 7 çıkmış ve free versiyonu bile türkiyede indirilmiyor yahu markette yasaklı.

Hocam asphalt7 yı nerde gordunuz acaba? Kendı sıtesınde dahı yok...
  • bende 5 adet market var hıc bırınde asphalt 7 yok .
  • 5 adet market mi? Hocam hangileri onlar ya paylaşabilir misin? Applanet vardı bir ara o da çalışmıyor uzun bir süredir :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

asphalt 7 çıkmış ve free versiyonu bile türkiyede indirilmiyor yahu markette yasaklı.

Hocam asphalt7 yı nerde gordunuz acaba? Kendı sıtesınde dahı yok...

hocam vallaha gördüm yav ama şimdi aradığımda yok diyor. Bir kaç yerde aradım internette 7 diye aynı markete yönlendiriyordu hatta. Ama sitesinde yok gameloft 'un garip.
  • Yazılımcı online hocam sizin applanet ayarında kullandıginiz bir market var mı ücretsiz app leri bulabileceğim?
  • Blackmart alpha market var, snappz var, 1mobile var
  • merhabalar. benim telefonumda son 2 haftadır bir sorun ortaya çıktı. telefonun bütün sesleri ( müzik, telefonla konuşurken, bildirim sesleri dahil hepsi) birden kesiliyor ve bazen de telefonla konuşurken sesim gitmiyor. bu sorun sürekli tekrarlanıyor ancak kendi kendine düzeliyor. android assistant programından sistem sesi full gözükmesine rağmen bu sorunu yaşamaktayım. hard format da işe yaramadı. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • sesin gitmemesi problemi bende de başgöstermişti. bazen konuşurken sensör seni görmüyor ve telefonun ekranı aktif hale geliyor(telefonun kulağındaki pozisyondan dolayı) ve böylece yanağın mikrofonu kapatan tuşa değebiliyor. sesin bu yüzden gitmeyebilir. yine tekrarlanırsa bak bakalım o tuşa mı basmışsın. Diğer problemlerin için android assistant diyecektim ama zaten ona da bakmışsın.. o konuyla ilgili bir fikrim yok :(
  • android market
    goapk
    blapk market
    black market
    1 mobıle market

bır kac tane daha var ama onlarda fazla bır sey yok genelde

android pazarı
    hyper market
  • -Ve Sonunda Herkesin Beklediği Gameloft Hd Oyun Arşivi Hepsi Full Ve Hd Oyunlar

-Dosyanın içerisindeki oyunların hemen hemen hepsinin desteklediği modeller:

Samsung GT-i9003 Galaxy sl
    Samsung GT-i9000 Galaxy S
    Samsung GT-i9000B Galaxy
    Samsung GT-i9000T
    Samsung SCH-i400 Atlas
    Samsung SCH-i500 Galaxy S
    Samsung SGH-T959 Vibrant
    Samsung SPH-D700 Epic 4G
    Sony Ericsson Xperia X10a
    Sony Ericsson Xperia X10i
    Motorola A855 Droid
    Motorola A955 Droid 2
    Motorola MB525 Defy
    Motorola Milestone
    HTC Desire / Bravo
    HTC Desire HD
    HTC Desire Z
    HTC Evo 4G
    HTC Incredible
    HTC My Touch 4G
    HTC Scorpion

-Bunların dışında deneyipte çalıstıranlar varsa cihazında lütfen belirtsin.
    -indirme linki:http://www.wupload.com/file/49516144/gamelof_hd_games.rar

• quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

Facebook da yer bildirimi bugun calismiyor.
    Sizlerde durum nedir?

dostum son durum böle die biliyorum....yerler cortlamış diolarr...

kaynak
  • @ygt0611 dostum dün bu arşivin torrent linkini buldum şu anda çekiyorum. Denedikten sonra yazarım.
  • arkadaslar selamlar ,

desire hd hakkında begenilerimin yanında canımı sıkan bir kaç şey var.

-telefonun ses açma kapama ve telefonu açma kapama tuşu oksitlendi. yeni tuş nereden alıp yaptırabiliriz. Bundan daha çok canımı sıkan şey ise ses açıp kapama tuşu neredeyse hiç çalışmıyor :( :( kaba kuvvet uygulamak zorunda kalıyorummmmmm.
    -güncel orjinal rom sonrası iletiler e giriş bayağı bir yavaşladı. sizde de böyle midir ?
    -aldığım zagg köşelerinden ayrılmaya başladı sinir oldum :) :)
  • Desire Hd de benim gibi müzik sorunu yaşayan var mı?

Müzik player şarkıları rastgele sıralıyor isme göre değil.

En büyük sorun ise müzik çaların tüm sd kartı tarayıp müzikleri getirmesi buda Rockband gibi oyunlardaki efekt seslerinin diğer şarkıların arasına karışmasına neden oluyor.

Birde bu sorunlar alternatif bir müzik player la gidecek ise program ismi önerirmisiniz?

Başına bu sorunlar gelip çözenlerin yardımlarını bekliyorum.

Rom:Virtous unity 1.31

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sivarge -- 29 Ağustos 2011; 21:03:44 >
  • efendiiiiim
    cemil cümle herkesin ramazan bayramını kutlar
    esenlikler dilerim.....
  • arkadaşlar videolari saklamak için bir program var mı ? yani isteğim videolar galeriye girince gozukmesin
  • Arkadaşlar ben de aranıza katıldım. Ekranı ve arka tarafı korumak için neler almalıyım? Ebay veya dealextreme'den sipariş verebilirim. İnvisible shield çok pahalı gibi. Siz neler önerirsiniz? Telefonun çalma sesini arttırmak için bir program görmüştüm ama adını unuttum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dady123

Arkadaşlar ben de aranıza katıldım. Ekranı ve arka tarafı korumak için neler almalıyım? Ebay veya dealextreme'den sipariş verebilirim. İnvisible shield çok pahalı gibi. Siz neler önerirsiniz? Telefonun çalma sesini arttırmak için bir program görmüştüm ama adını unuttum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ebaydan çok ucuza korma ve kılıf alabilirsin. Türkiyede aynı ürüne 2 katı ücret ödemeye gerek yok. Hatta kılıf ve ekran koruma ürünleri bir arada satıalnalr var. Onlardan alırsan hepsini tek seferde halledebilirsin. Ebayda bazı ürünlerde kargo bedava seçeneği bile var.
  • Mesajim bulunsun ,, bayram tatili dönüşü her sayfayi elimden geldigince detayli bisekilde inceliycem insallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saraçoğlu -- 2 Eylül 2011; 6:04:18 >
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.