Şimdi Ara

HTC Desire C GOLF (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
17.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ürünü aldım ancak ilk şarj konusunda fikrim yok.

ne kadar süre şarjda bekletmeliyim.
  • Telefonu yeni aldın mübarek olsun özellikleri ,oyun performansı nasıl camerası video çekimi nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerDi5

Telefonu yeni aldın mübarek olsun özellikleri ,oyun performansı nasıl camerası video çekimi nasıl?

ilk akıllı telefonum ancak şahane beğendim...
    özellikleri iyi, geçişler güzel, oyun performansı güzel...
    kamera denediğim kadarıyla güzel.

önerim tam.
  • HTC Desire C ile bunun ne farkı var acaba.
  • S.a Telefonu Alsammı Almasammı Diye Düşünüyorum Sizce Fiyatın Hakkını Karşılayabilecek Bir Telefon mudur ? Çok Araştırdım ama Bilemiyorum
  • bende eşime alacağım. Fazla düşünmeye gerek yok zaten 550 TL daha ne olsun.. kapaklı samsunglar bile 200 lira ...Şık kibar ve iş görecek bir akıllı telefon
  • şarj konusunda tek dikkat edilecek konu şarj da oynama okadar istediğinde tak çıkar sorun yok
  • Arkadaşlar Ben Düşündüm Taşındım . Ve Htc Desire C golf 600 Mhz İşlemcisi Biraz Kötü Gibi Benim Tercihim Samsung Galaxy Ace Siparişi Verdim Hadi Bakalım Htc en iyi yönü Dahili Hafızası Ve Ram i Yüksek olması + Android 4.0 olması Güncellemden Üşenmem yaparım Ram çk önmli değil Dahili hafızada SD kartla çözülebilir Diyorum . Ve siparişi verdim. hadi hayırlısı Diyorum . İyi Günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kawastr TR -- 7 Şubat 2013; 15:55:51 >
  • Keşke HTC'yi tercih etseydin.
    Samsung Galaxy Ace'de performans konusunda çok ciddi problemler olduğunu düşünüyorum.
    Bir süre test etmek amaçlı kullandım fakat Angry Birds bile takılıyor telefonda.
  • S.a Kardeşim Telefonla Oyun Oynamayı Sevmem Fakat İnternette Dolaşmayı Severim . Ama Telefonun Performansı Gerçekten Çok Hoş . Diyebilirim Çok Güzel Bir Tasarımı Var Şuanda İçinde 32 GB Micro SD Hafıza kartı taktım Telefon Canavar Gibi Android Sürümüde yükseltirsem . 10 Numara olucak . Hiç Pişman Değilim
  • Arkdaşlar işte bomba gibi bir kampanya Sıfır kutusu farklı HTC DESİRE C GOLF cep telefonu 399 TL siyah beyaz seçenekleriyle

http://www.brightmobil.com/Search.aspx?k=desire+c+golf
  • Ben şimdi kullanıyorum onu şimdilik memnunum ama bazen kasabiliyor.
  • merhabalar arkadaşıma aldık bu telefonu.
    hafıza 4gb diyor ama kullanılabilir yaklaşık 1gb gözüküyor.
    and. iş. sis. ver 4. nin 3 gb olma ihtimali yok umarım

bide whatsapp uygulamasının gelen medyayı hafıza kartına değilde tel hafızasına kaydetme menüsünü bulamadık , benim nokia 6220 de direk ayarlardan hallediliyo

gözünü seveyim kalas teknolojinin
  • Güzel telefon. Lg l5'den kesinlikle daha iyi ben kullandım var mı ötesi.
  • Kameraya tıklıyorum ve video fotoğraf çektiğimiz o şeyler çıkıyo ama ekran simsiyah o tuşlar çalışıyo ama fotoğraf ve video çekmiyo o siyah ekran açılıyo ve bi anda kapanıyor kendi kendine yardımcı olurmusunuz
  • arkadaşlar sadece beatsaudio özelliği için alınır mı?
    Yoksa Desire X daha iyi bir tercih mi olur?
    Sadece BeatsAudio su için almayı planlıyorum.
  • Eşime aldım bu telefonu. BİN PİŞMAN OLDUM. çok ama çok ama çokkkkkkkkk YAVAŞ. Almayın! Candy Crush oyununu bilmeyeniniz yoktur. Onu bile açarken 40 sn den önce açamıyor. Servise gönderdim sonuç yok......

Bu telefonu hızlandırabilmek için ne önerirsiniz? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • agules kullanıcısına yanıt
    Kardeş Ben desire X aldım iyi bi telefon ama şimdiki aklım olsa htc one S alırım oda çok güzel bi telefon bi bak derim.

http://www.nasabilgisayar.com/Htc-One-S-Snapdragon-Bar-Siyah-8mp-Bluetooth-Goruntulu-3G-Wi-Fi-43-Dokunmatik-Android-Distributor,PR-4144296.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: dReAm_tHeAteR

Eşime aldım bu telefonu. BİN PİŞMAN OLDUM. çok ama çok ama çokkkkkkkkk YAVAŞ. Almayın! Candy Crush oyununu bilmeyeniniz yoktur. Onu bile açarken 40 sn den önce açamıyor. Servise gönderdim sonuç yok......

Bu telefonu hızlandırabilmek için ne önerirsiniz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sizin telefonda sorun olmalı o kadar dandik değil ki ben işlemciyi root atıp 816 MHz'e yükselttim Gta:Vice City (biraz kasarak), NFS: Most Wanted, Shadowgun gibi oyunları oynayabiliyorum.
    Üstelik Jelly Bean romu yüklü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

arkadaşlar sadece beatsaudio özelliği için alınır mı?
    Yoksa Desire X daha iyi bir tercih mi olur?
    Sadece BeatsAudio su için almayı planlıyorum.

Desire C satmayı düşünüyorum almak istersen:http://forum.donanimhaber.com/m_83576294/f_//tm.htm#83576294
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.