Şimdi Ara

HTC Desire 828 Dual Sim [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
5.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefonu Merak Edenler İse Telefon Çok Hızlı Gecikme Donma Kasma Yaşamadan Çoğu İşlemi Rahatlıkla Yapabiliyorsunuz 1080p Lik 2-3 Saatlik Film izledikten sonra biraz olsun ısınıyor telefon. Alacak Olan Herkese Tavsiye ederim kamera olsun görünüş olsun özellik olsun ekran olsun çok tatlı ve gösterişli bir telefon Telefonumdan Çok Memnunum Ben TEK SORUNU ANDROİD GUNCELLEMESİ ALMIYOR ŞUAN ANDROİD SÜRÜMÜ 5.1 HTC SENSE SÜRÜMÜ 7.0 Umarım En Kısa Zamanda ANDROİD GÜNCELLEMESİ ALIR BU TELEFON (( eylül-Ekim Aylarında Android marsmhallow güncellemesi alacak diye okumuştum bir haberde ))
  • 1 aylık cihaz 800tl fiyat nasıl arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: klubnika

1 aylık cihaz 800tl fiyat nasıl arkadaşlar

Telefon hepsiburadada 799+kargo ile satildi.. 25 lirada worldpuan verdi. Ama bu fiyata su an yok. Telefon temizse alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klubnika

1 aylık cihaz 800tl fiyat nasıl arkadaşlar

Degmez 600-650 drn fazla verilmez 2.ele

• Ali Rıza YILDIZ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler geri dönüşünüz için bir başka vr desteklemeyen telefon kullandığımdan dolayı bu vr konusu biraz takıntı haline geldi bende başka modellere bakacağım artık :( , diğer izleyebiliyorum dediğiniz telefonunuzun modeli nedir acaba ?
  • telefonu kullanmaktayım. sarj suresi saatler surebiliyor. islemci asırı yavas. ayrıca ramda yetersiz. kamera guzel cekiyor ama bir kac yıl elinizi sabit tutmanız gerekebilir.
    wifi kopmalarıda hat safhada.
    telefon elinizde hoparlor acık muzik yada film izlerken elinizi zangır zangır titretiyor. cok can sıkıcı bu gercekten. plastik kasa oldugu ıcın heralde.
    ayrıca son ses seviyesi yetersiz geldi bana. ustelik alt ve ustte hoparlor olmasına ragmen.
    simdilik aklıma gelenler bunlar.
    cabuk sarj olmasını istiyorsanız telefon sarjdayken ugrasmayı bırakın. yoksa 6 7 saatten asagı dolmaz.
    en dusuk ekran parlaklıgında ekranda hafif kırpısmalar oluyor. sonup yanma gibi.
    vodafone dan aldım taksitle. pismanım...

• 2. telefon olarak kullanıyorum. Yalnız bendeki cihaz tek sim. vodafonedan alınma. ios kullanınca Root-rom işlerinden uzak kalmıştım. Modlama anlamında yetim kalmış bir cihaz olmuş maalesef. İnternet ortamında sadece çin forumlarında konuları var ancak adamların linkleri de patladığı için ne rom kuruluyor ne root yapılıyor.

Cihaz için uygun twrp olmadığı için başka bir mt6753 çipli bir telefonun twrp dosyasında değişiklik yaparak htc 828 için uygun hale getirip önce recovery sonra da supersu flaşlayarak root yetkisi kazandırdım.

Ancak telefonun rom dosyasını hiçbir yerde bulamadığımdan, herhangi bir sorunda telefonun orjinal romunu tekrar yükleyebilmek için twrp kurtarma modu ile tüm verileri silinmiş orjinal rom yedeği aldım. Şuan rootlu haliyle sorunsuz kullanıyorum. Nasıl yaptın diyenler pm ile ulaşabilir

• Arkadaslar 3 aydır bu telefonu (one 828) kullanıom ve bunun 45 gunu garantide gecti telefonnda hala sorunlar var aldıktam 2 hafta sonra kameram bozuldu garantiye gnderdim 30 iş günü içinde gelir dediler 45 gün bkledim ardından telefonu yenisi ile delstiler sevindim hani bu kadar beklememe degdi dedim heralde snra yeni gonderdiklerinde de titresim sorunu oldu hic bi sekilde titremio bi acilip kapaninca bide tele format atinca ki oda 7 gun icinde tekrar gidio (alarm olsun sms olsun yazarken klavyesi olsun tifresim yok) hizini sorarsaniniz iyi gibi hani gecis ozelligi o kdar iyi degil ama bi asphalt 8 i oynarken kasar hii tabi 1000 liraya alcaksan al yoksa inan 5 lira fazlasi etmez degmez anlicagin kilif bulmak imkansiz gibi bsi sadece arka kilifi arayipda izmirde sadece 1-2 dukkanda bulmustum oda duz beyaz kilif ayrica sarjida %100 ken 90 a inene kadar aa iyimis inmio diosun sonra su gibi akio %8 ken gece birak sabah bildirim alsada almasada o telefonun sarji biter kapanir ayarlar ozelligi pekde gelismemis olan bi tel android guncellemesi almiyacak bi telefon belki kamerasi biraz iyi olabilir cok az iyi inanin ahim sahim bisi yok anlicaginiz bu 828 telefonu 1000 liradan bes kurus fazla etmeyecek ve yuksek bi ihtimal sikinti cikaracak bi telefon inanmazsaniz htc sikayet var okuyun ve anlayin.

• Almak istiyoum

• cem2014 kullanıcısına yanıt
    Dediklerin dogru olamaz htc yi kotulemek icin gelmissin buraya yorum atmissin belli ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tgbrktat T kullanıcısına yanıt
    Telefonu ben kullaniyorum.
    Kimseye yalan atacak ne vaktim var ne zamanim.
    Ayrica telefonu alali 5 ay oldu ve telefon kendini kapatiyor surekli.
    Tekrar acmam gerekiyor sonra.
    Bilip bilmeden konusma birdaha.

• Kendi kendine kapanma sorununu cozen varmi ?

• Beş para etmez bir telefon ;

üç yıl sorunsuz kullandığım htc one x telefonum arıza yapınca bir htc kullanıcısı olarak yine bir htc tercih edip telefonu 1050 tl.odeyerek hepsiburada dan aldım...

Kullanmaya başladığım anda telefon kendi kendine kapanmaya başladı şarjı %90 dâhi olsa biraz fazla güç tüketen bir uygulama (kamera oyun v.s.)açtığımda telefon kapanıyordu...sonra güç tasarrufu modunda sadece telefon olarak kullanmaya devam ettim birkaç gün...

Hepsiburadayi aradım ürünü ayıplı ürün kategorisinde değişim talep ettim ama degistiremeyeceklerini servise göndermem gerektiğini söylediler cihaz kvk garantiliydi ama telefondan soğudum neticede sıfır aldığım bir cihaz arızalı çıktı bende tamir kabul etmeyecegimi malın ayıplı olduğunu değişim veya iade halkımın yasal bir hak olduğunu aksi takdirde tüketici hakem heyetine gideceğimi söyledim....

Tüketici hakem heyetini aradım durumu anlattim telefonu servise gönder ama mutlaka işlem gördüğüne dair servis raporu iste bununla bize başvur ister değişim ister para iadesi hangisini tercih ediyorsan yasal hakkın alırız yalnız dört beş ay sürer dediler....

Göndermeyi düşünürken sahibinden de telefonlara bakıyordum vatandaşın biri avea'dan aldığı 20 günlük not5 telefonu satiyordu takas teklif ettim tabi telefonun durumunu söyleyerek kabul etti üstüne 1550 tl verip not5 ile takas ettim...

Normalde telefona vermeyeceğim bir para toplamda 2600tl.bana maliyeti oldu bu telefonun ...

Not 5 arayüz olarak bir htc değil ama sorunsuz kullanıyorum şuana kadar....

Yani htc 828 tam bir hayal kırıklığı baş belası...

one serisi iyi olabilir ama desire serisi için hiç iyi şeyler söyleyemeyeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustainci -- 13 Eylül 2017; 21:51:5 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.