Şimdi Ara

HTC DESİRE 820 ANA KONU VE KULLANICILAR KÜLÜBÜ (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.110
Cevap
28
Favori
144.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni başıma gelen bir sorunum var lütfen yardımcı olun
    Android 6 sürümünde sd kart dahili hafıza yapma özelliği geldi yeni aldığım toshiba sd kart 90 mb sn de okuma hızı var ama bir turlu dahili hafıza ile birlestiremedim sd kattınız çok yavaş diyor bundan daha hızlısı yok ki class10 u3 özellikli sd kart ile dahili hafizayi birleştire bilen varmı ?
  • Arkadaşlar eskiden telefonda belli bir saatten sonra seçeceğimiz numaraların arayabileceği bir menü vardı. Şimdi arıyorum, bulamıyorum. Neredeydi bu ayarlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Ersin hocam 1 senede ben kullandım htc Desire 820 yi tek kelimeyle rezalet bir telefon . Eziyet çekmişım adeta kullanırken . Batarya performansini geçtim. Çok yavaş şarj oluyor . Şuan note EDGE kullanıyorum resmen rahatladım. 1 saatte Full şarj 1 günü rahat çıkarıyor . Kısacası htc Desire 820 vasat bir fiyat performans cihazı .

Kardeşim ben telefonu rootlu olarak kullanıyorum performans konusunda herhangi bir sorunum yok gayet stabilize şarj konusundaki sıkıntı da benim için sıkıntı değil 11300 mah lik Samsung power bank im var ve arabayla çalıştığım için hiç bir zaman şarj sorunum olmuyor ama elbetteki şarj gerçekten çok az gidiyor sürekli ınternette yım telefonu sürekli navigasyon olarak kullanıyorum 2 adet online oyun oynuyorum ben sıkıntı çekmediğim için başkaları da öyle düşünmüyorum tabi ancak tabiki fiyat aralığında çok daha iyileri var çıktığı zamanlar dada bu telefon öyleydi kullanıma göre değişebilir bir yılı aşkın süredir kullanıyorum herhangi bir arıza da yaşamadım açıkçası ancak imkanım olsa one serisine yükseltmek ilk hedefim ben Android de htc den susacağım düşünmüyorum başka markaya geçersem gerçekten üst düzey bir modele geçerim şuan için bundan sonra m8 hatta zorlarsam htc 10 düşünüyorum saygilar

• ersinMF kullanıcısına yanıt
    2 yıla yakında benim oldu 820 ile, 1 yıl daha idare eder diye düşünüyorum,sonrası için ise mate 9 aklımda var şuan bakalım artık :)
  • Yani bilmiyorum benim telefondan beklentim stabil olmasi o konuda da htc nin arayüz u gerçekten akıcı ve hoşuma gidiyor tema desteği de cabası

• Telefonun sıfırı 850 TL ye kadar düştü ikinci elde ise 650 TL civarı sizce bu fiyatlara alınabilecek bir telefon mu ? herhangi bir sorunu var mı ? HTC M8 ve zamanında 816 kullanmıştım çok güzel telefonlardı bu telefonu merak ediyorum kasma donma vs. Sense arayüzünde olmaz günlük kullanım için uygundur diye düşünüyorum kamera performansı nasıldır ?
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Donma kasma yok sense arayüzü çok stabil. Ama almanı önermem 0 ini bilhassa . Model ve kullanış olarak piyasanın çok gerisinde bir telefon . Şarj olayına hiç deginmiyorum bile . Kamera performansı ne iyi ne çok kötü fena değil . En güzel olayı ses kalitesis gerek hoparlör gerek kulaklık kaliteli ses geliyor . Onun haricinde almanı tavsiye etmem . Üzerine biraz daha koy note 4 ,note egde yada huaweinin modellerine bak derim .

• quote:

Orijinalden alıntı: ast_sel

Hayırlı akşamlar
    Bende HTC Desire 820 kullanıyorum
    Yeni başıma gelen bir sorunum var lütfen yardımcı olun
    Android 6 sürümünde sd kart dahili hafıza yapma özelliği geldi yeni aldığım toshiba sd kart 90 mb sn de okuma hızı var ama bir turlu dahili hafıza ile birlestiremedim sd kattınız çok yavaş diyor bundan daha hızlısı yok ki class10 u3 özellikli sd kart ile dahili hafizayi birleştire bilen varmı ?

Samsung un yeni çıkan SD kartlarından vardı bende de, ona yavaş diyordu. Telefonu yeniden başlatıp denedim kabul etti. Şu an telefonu öyle kullanıyorum açıkçası bayağı rahat oldu benim için. Bunu yaptıktan sonra da telefonda bir yavaşlama gözlemlemedim o yüzden sevindin bayağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeigis41 -- 13 Kasım 2016; 13:0:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Bazen telefon mesajları iletmiyor. Smsler ulaşmıyor. Telefonu açıp kapayınca toplu olarak yolluyor iletilmeyenleri daha sonra. Bunu kapamanin bir yolu var mıdır ?

• Bu telefona 800 lira verilip alınır mı hala?

Diğer alternatifler; xiaomi mi 4 (700 lira), asus zenfone 2 laser 5.5 (800 lira), moto g4 plus (1090 lira), xiaomi mi 5 (1150 lira).

Donanımsal/yazılımsal problemler, garanti durumu ve servis desteği önemli kriterler. Kafam çok karışık. Yaklaşık 1000 lira bütçem var, sorunsuz ve risksiz bir telefon arıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

• genesis23 G kullanıcısına yanıt
    alınmaz artık 820, bataryası ve kamerası tatmin etmez.
  • diğer alternatifler arasında siz hangisini tavsiye edersiniz? lenovo moto g4 plus da dikkatimi çekti aslında. ama saırım xiaomi mi 5 almak zorunda kalacağım.
  • genesis23 G kullanıcısına yanıt
    mi5 bunlar arasında dev gibi kalır. garantili olsun , türkiye cihazı filan olsun istersen 2nci el p9 lite bakabilirisn,900 e filan alırsın enfazla 1 aylık cihazı
  • Merhabalar arkadaşlar,

Konu bulamadım yakın cihazlar olduğu için burdan yazayım dedim desire 728 kullanıcısıyım, cihazın iki yandan hafifçe sıkınca gıcırtı gibi sesler geliyor kasa içeri esniyor hafifçe. Diğer desire modellerde kasa benziyor acaba bu tarzda bir olay yaşayan varmı aranızda. Kullanıma sorun değil ama ilerde daha da laçka olurmu kasa bilmiyorum. Bunun içinde servis eziyeti çekip cihazdan mahrum kalmak istermiyorum, ne tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler.
  • BÖYLE TELEFONUN ALLAH BELASINI VERSİN!
  • Htc desire 820 telefonumu yaklasik 1 yildir kullaniyorum pek sorun cikarmiyor kasma donma vs cok nadir oluyor fakat sarji iyi gidiyor desem yalan olur 1 gunu zor cikariyor tabi kullanimada bagli instagram twiter whatsapp kullanirsam hepsinde 2-3 saat takilsan sarj cabucak bitiyor UZUN LAFIN KISASI 1 GUNU ZOR CIKARTIYOR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Kamerasi vasat kamerasi iyi olsun diyorsan bu telefonu alma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefona root rom yapan varmı. Varsa Hangi romu kurdu ben buna rom bulamadım.

• Şöle bir sıkıntı yaşayan oldumu. Dün gece şarja bıraktım htc yi her zaman ki gibi sabaha karsı telefona bir baktım "Your Phone is Encrypted" başlıgında hemen altında "To decrypt your phone,Enter yout screen lock password" onun altında bişeyler yazılcak yer var sonra bi altta "Decrpty" Butonu onun altında "Emergency call" butonu bunun altında ise "30 attempts remain before device data is deleted" yazıor telefon açılmıyor yarın servise vericem benim yapabilecegım birşey varmı arkadaşlar. cevaplara şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar HTC Desire 820'yi 2 yıldır kullanıyorum, ilk zamanlar telefon %20-22 de kapanıyordu, şarja takıyordum şimdi %30-38 de telefon kendi kendine kapanıyor, şarja takmaz zorunda kalıyorum.
    Pili mi ölmeye başladı acaba pili değiştirsem ne kadara mal olur yoksa sorun başka bir şeyde mi. Bunun gibi sorun yaşayanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.