Şimdi Ara

HTC Desire 620 ve 620G lanse edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC Desire 620 ve 620G lanse edildi

HTC'nin gelecek yıl için planladığı yeni One serisi amiral gemi modeli ile ilgili iddialar gelmeye devam ederken, firmanın orta ve giriş seviyesi segmentte mücadele eden Desire ailesi de 64-bit işlemciler ile rekabetçi olmaya çalışıyor. Firmanın yeni bir Desire modeli resmiyet kazandı.

Tayvan'da resmiyet kazanan Desire 620, firmanın yeni 64-bit işlemci taşıyan akıllı telefonu olacak. Orta seviyeye yönelik bir cihaz olan Desire 620'de 5 inçlik 720p çözünürlükte ekran yer alıyor. 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 410 yongasetinden gücünü alan cihaz 1GB RAM ile destekleniyor. 

Cihazda bunun haricinde 8GB artırılabilir hafıza, 8MP çözünürlükte arka kamera, 5MP çözünürlükte ön kamera, LTE, Android 4.4.4 işletim sistemi, Sense 6 arayüzü, 2100mAh gücünde batarya şeklinde diğer özellikler mevcut. Modelin ön tarafında çift hoparlör olduğu gözlerden kaçmıyor. Bunun yanında LTE desteği olmayan ve 8 adet Cortex-A7 çekirdeği taşıyan MT6592 işlemcili Desire 620G modeli de mevcut. 

64-bitlik akıllı telefonların genelde akıcı bir deneyim sunduğu çeşitli gözlemlerde dile getirildiği için Desire 620 modelinin de sınıfına göre iyi bir performans sunacağı tahmin ediliyor. Desire 620 modeli Aralık ayında Asya ülkelerinde 225$ yaklaşık fiyat etiketi ile satışa çıkacak. Desire 620G ise 160$ seviyesinde fiyatlandırılacak. 

• Bu ekran 5 inç olacak diye bi kural mı var ? Yap 4.5 inç paşalar gibi..

• Fiyatları TL cinsinden 355 ve 500 liraya falan denk geliyor. Bizde acaba kaç paraya satılacak, güzel bir fiyat biçerlerse tutulur yoksa piyasada tutunacağını düşünmüyorum.
  • Ülkemizde htc markası çok ilgi görmüyor.. ama harika telefonları var şahsen... Keşke samsung ve apple kadar etkili olsalar ülkemizde...

• Desire 620 700-750 ? Desire 620G de 550-650? den girerse etkili olabilir

• Batarya terk bu HTC.

• -+500 tl'den satılmadıkça tutmaz o batarya ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

Bu ekran 5 inç olacak diye bi kural mı var ? Yap 4.5 inç paşalar gibi..

Yakında normal boyutlu telefon kullananmak isteyenler sadece z- compact serisine yönelecek.Birde alpha var başka alternetif yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

Bu ekran 5 inç olacak diye bi kural mı var ? Yap 4.5 inç paşalar gibi..

Yakında normal boyutlu telefon kullananmak isteyenler sadece z- compact serisine yönelecek.Birde alpha var başka alternetif yok

Evet ama mutlaka bir telefonun alternatifi geliyor. illa çin üreticisi olması gerekmiyor samsung ve apple'da boyut konusunda alternatifler sunma peşinde... en dert edilmeyecek şey boyutu...
  • htc de nasıl bir mantık var anlamıyorum, durmadan telefon tanıtıyorlar ama bütün telefonlar ya piyasaya çıkmıyor yada ülkemize gelmiyor.
    htc desire 820 tanıtılalı 2 ay'ı geçti ama htc kendisi bile unuttu herhalde (note 4 ile aynı gün tanıtılmıştı), htc eye yine aynı şekilde.
    bu da 2-3 ay çıkmaz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord87

htc de nasıl bir mantık var anlamıyorum, durmadan telefon tanıtıyorlar ama bütün telefonlar ya piyasaya çıkmıyor yada ülkemize gelmiyor.
    htc desire 820 tanıtılalı 2 ay'ı geçti ama htc kendisi bile unuttu herhalde (note 4 ile aynı gün tanıtılmıştı), htc eye yine aynı şekilde.

Tanıtıyor ama samsung gibi update vermemezlik de yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya o HTC yazan barı kaldır ya sanal tuşu. simetri ergonomi hak getire.

• Moto G(2014)'ye alternatif olabilir.

• Çok şaşırdım gerçekten. Fiyatı gayet uygun. Öz çekim isteyen normal kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

620 dual 800'e gelir

620G 650'e gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

htc de nasıl bir mantık var anlamıyorum, durmadan telefon tanıtıyorlar ama bütün telefonlar ya piyasaya çıkmıyor yada ülkemize gelmiyor.

samsung zaten başlı başına bir araştırma konusu,
    arayüzü kasıyor, tasarım kötü, telefondaki özelliklerin %70 i çalıntı (sonradan eklenen sensörler vb.)
    ama buna rağmen hala müşterisi var gerçekten çok ilginç.

htc güncelleme ve destek konusunda iyi ama hem tanıttıkları telefonları çok bekliyoruz hemde çok pahalı.
    ben telefon almaya karar verdikten sonra 1 ay desire 820 yi bekledim ama ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda haber bile çıkmayınca umudu kestim.

htc türkiye'ye mail attım, onlar bizde bilmiyoruz dediler, bende lg g3 aldım.
    şu anda htc ye teşekkür etmek isterim açıkcası beni lg ye yönlendirdiği için, lg gerçekten güzel telefon yapmış.

bence şu anda parası olan için ıphone, bizim gibi orta gelir için lg, diğerlerini at çöpe gitsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

samsung zaten başlı başına bir araştırma konusu,
    arayüzü kasıyor, tasarım kötü, telefondaki özelliklerin %70 i çalıntı (sonradan eklenen sensörler vb.)
    ama buna rağmen hala müşterisi var gerçekten çok ilginç.

htc güncelleme ve destek konusunda iyi ama hem tanıttıkları telefonları çok bekliyoruz hemde çok pahalı.
    ben telefon almaya karar verdikten sonra 1 ay desire 820 yi bekledim ama ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda haber bile çıkmayınca umudu kestim.

htc türkiye'ye mail attım, onlar bizde bilmiyoruz dediler, bende lg g3 aldım.
    şu anda htc ye teşekkür etmek isterim açıkcası beni lg ye yönlendirdiği için, lg gerçekten güzel telefon yapmış.

bence şu anda parası olan için ıphone, bizim gibi orta gelir için lg, diğerlerini at çöpe gitsin.

Ben de 820 alacaktım bekledim şu an g3ten yazıyorum

• htc yazısını kaldırmalılar
  • Ne zaman gelecek bu telefon.Şimdiye kadar satışta olması gerekmiyor muydu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam ben bu tlfondan aldım gayette memnunum kasma falan yok bence mukemmel bir tlfon nokia ve samsung gıbı deyıl fakat su onde ışıklar varmı yokmu cozmedm

• Şu hayatta en son Android telefon bu kalsa yinede bunu almayın çünkü alınca sinirden catlarsiniz yere calarsiniz telefon gider yine telefonsuz kalırsınız yani hiç telefon kullanmamnizi tavsiye ederim bunu kullanmaktansa çünkü paranız cebinizde kalır çöpe atmış olmazsınız iyi günler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.