Şimdi Ara

HTC Desire 20 Pro ve HTC U20 5G Türkiye'de satışa çıkmaya hazırlanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Satışa çıktı hayırlı olsun mavisi gelirse alıcam

Bu fiyata şu var bu var demeyin htc konusundaysanız dediğimi anladınız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar telefonumuz alındı ancak , Tayvan da kaldı getirtemiyorum :) kargo getirmiyor, burda gümrükte sıkıntı yapıyorlar, arkadaş da Mart ayında gelecek .. daha yakın zamanda gelen olmazsa Mart ayında incelemesinden haberdar ederim sizi.

HTC Desire 20 Pro ve HTC U20 5G Türkiye'de satışa çıkmaya hazırlanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: coner

Evet arkadaşlar telefonumuz alındı ancak , Tayvan da kaldı getirtemiyorum :) kargo getirmiyor, burda gümrükte sıkıntı yapıyorlar, arkadaş da Mart ayında gelecek .. daha yakın zamanda gelen olmazsa Mart ayında incelemesinden haberdar ederim sizi.

Hayırlı olsun HTC Desire 20 Pro ve HTC U20 5G Türkiye'de satışa çıkmaya hazırlanıyor 

• 450 tllik amezit verge lite saat veriyor hediye..

https://www.hepsiburada.com/htc-desire-20-pro-htc-turkiye-garantili-p-HBV0000143465?magaza=Hepsiburada

• Eschcia04 E kullanıcısına yanıt
    Vergeyi de verse, 4 bin kim verir buna pardon 3 bin 999

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

Vergeyi de verse, 4 bin kim verir buna pardon 3 bin 999

Htc sevenler verir ki keza satışa çıkmış.. Htc tarihi ve modelleriyle efsanedir..

• "İşlemci: Qualcomm Snapdragon 665 (11 nm, 4x 2.0GHz Cortex-A73 + 4x 1.8GHz Cortex-A53)"

Efsane bu işlemciyle mi geri döndü? Yıl olmuş 2021, bence gersin geri dönsün. Şimdi herşey işlemci değil diyecekler çıkacak ama çoğu şey de işlemci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 16 Ocak 2021; 23:26:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

"İşlemci: Qualcomm Snapdragon 665 (11 nm, 4x 2.0GHz Cortex-A73 + 4x 1.8GHz Cortex-A53)"

Efsane bu işlemciyle mi geri döndü? Yıl olmuş 2021, bence gersin geri dönsün. Şimdi herşey işlemci değil diyecekler çıkacak ama çoğu şey de işlemci.

Tm donanımı daha iyi Çin malları alın, lafım size değil htc sevenler alır dedim zaten.. Bizim için donanım 2. Plandadır.. Marka, Kalite, arayüz VS..

• Eschcia04 E kullanıcısına yanıt
    Ben de hTC'yi eleştiriyorum zaten bu vesileyle. Yanlış oynuyorlar. Batak olmalarının sebebi de bence bu. Zamanında 3 büyükten biriydi. Bunlar yüzünden Çin markaları ön plana çıktı. Samsung yine sürdürdü gelişimini ve rekabeti. Bunlar yapamadı. Zamanında Samsung yerine seve seve tercih ettiğim efsane markaydı, ama geçti o günler. Efsanelik geçmişte kaldı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.