Şimdi Ara

HTC den hangi telefonu alayım sınır 750 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MustafaPasam

bu arada şöyle bir video buldum burada ekran diğer videolardan daha canlı ve daha iyi gözüküyor nedenini bilmiyorum yani bahsettiğiniz kadar rezalet değil

http://www.youtube.com/watch?v=fYwXD1l-EJ8

ben rezalet demedim ki hiç : ) dediğim gibi video ve teşhirden yapılan incelemeler insanı yanıltır yarın çok detaylı bir inceleme yaparım kıyaslama da yaparım . Ama l520 de ips olduğunu biliyorum buda açı düştükçe görüntü kaybı olmasını engeller yani rezalet demek hata olur . Burada önemli olan renkler ve parlaklık bence onu incelemek lazım benim başkasının telefonunu incelediğim kadarı ile görüntü kalitesi düşük gelmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

quote:

bu arada şöyle bir video buldum burada ekran diğer videolardan daha canlı ve daha iyi gözüküyor nedenini bilmiyorum yani bahsettiğiniz kadar rezalet değil

ben rezalet demedim ki hiç : ) dediğim gibi video ve teşhirden yapılan incelemeler insanı yanıltır yarın çok detaylı bir inceleme yaparım kıyaslama da yaparım . Ama l520 de ips olduğunu biliyorum buda açı düştükçe görüntü kaybı olmasını engeller yani rezalet demek hata olur . Burada önemli olan renkler ve parlaklık bence onu incelemek lazım benim başkasının telefonunu incelediğim kadarı ile görüntü kalitesi düşük gelmişti

yapmayın lütfen siz mi rezalet demediniz :) sülaleme küfür edecektiniz neredeyse ben dalgaya vurmasam.neyse ben incelemeyi bekliyorum yaptığınız zaman lütfen haberim olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

quote:

yapmayın lütfen siz mi rezalet demediniz :) sülaleme küfür edecektiniz neredeyse ben dalgaya vurmasam.neyse ben incelemeyi bekliyorum yaptığınız zaman lütfen haberim olsun

yok özellikle baktım son mesajlarıma öyle birşey demedim : ) sizin tavrınızda farksız değildi hani : ) neyse yarın akşam tarafsız bir inceleme yaparım sorun kalmaz artık : )

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.