Şimdi Ara

HTC den hangi telefonu alayım sınır 750 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sheitani

520 ile 8s kıyaslanamaz. Ayrıca o nokia uygulamlarını artık herkes yüklüyor.

Ne alaka kıyaslanamaz ? teknik özellikler aynı ayrıca nokia kalitesi nerde htc kalitesi nerde.o nokia uygulamalarını da herkes yükleyemiyor canım.nokia ya özel

tekrar baktım da htc 8s in tek avantajı flash olması ve beats audio.2 side gereksiz ve fiyatı çok pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaPasam -- 22 Ağustos 2013; 17:31:57 >
  • Nokia hastalığın var vallah :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rüzqaar

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

620 varken; hem de daha ucuzken 8s alınmaz. Hatta Windows Phone'da Nokia varken başka hiçbir marka alınmaz.

620 yi Hiçkimseye tavsiye etmem çünkü telefonun şekli bizim evdeki sabunluk gibi aynı ne igrenc birşey 620 alıncana 720 alınssın daha iyi en basta bende dusundum 620 yi ama şeklini görünce vazgeçtim 520 bile 620 den iyi

Olay bir tek şekle mi bskiyor? Mantiga bak, sekli yuzunden tavsiyr etmiyor. Seklini begenen gitsin alsin.

720 neredeyse 300 lira daha pahali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuan için Windows Phone da nokia seçilmeli. Bir HTC severim fakat wp ye nokia daha çok yatırım yapıyor. Nedeni ekonomik krizi. HTC ise temkinli davranıyor sanırım windows köklü güncellemelerini bekliyorlar.

Arkadaş 620 kullanıyor pek bir eksiğini görmedim. O fiyata alabileceğiniz en iyi telefon.

Ha beklerim derseniz 3-4 ay içinde HTC yeni bir wp8 cihaz sunacak fakat bu farklı olacak. One modeli tarzında birşey bekleniyor. HTC M8 olabili.r
  • hala 620 yi tavsiye edenler var hemde ucuz diye gülüyorum ben.. göz var nizam var demekten başka bir çare yok gibi : )

edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 23 Ağustos 2013; 11:51:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaPasam

quote:

Ne alaka kıyaslanamaz ? teknik özellikler aynı ayrıca nokia kalitesi nerde htc kalitesi nerde.o nokia uygulamalarını da herkes yükleyemiyor canım.nokia ya özel

tekrar baktım da htc 8s in tek avantajı flash olması ve beats audio.2 side gereksiz ve fiyatı çok pahalı.

dostum telefonları bir yan yana koy bir incele . ekran farkını bir gör , tasarım farkını bir gör , malzemedeki farkı dokun bir hisset derim ..

o nokia uygulamaların işe yarar olanlarının hepsi olmasa da mesela here uygulamalarını herkes yükleyebiliyor. Zaten yemişim diğerlerini nokia uygulamalarının başını here uygulamaları çekiyor . Düşün 520 de bile city lens yok bırak htcde de olmasın : ))

ayrıca wp leri geçtim iş marka kalitesine dönüyorsa nokia nın htc den üstün olduğunu idda etmek talihsiz bir hareket olur . Önemli olan tarihinde 500 model üretmek değildir. Az ama öz model üretip iş yapmaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

quote:

quote:

dostum telefonları bir yan yana koy bir incele . ekran farkını bir gör , tasarım farkını bir gör , malzemedeki farkı dokun bir hisset derim ..

o nokia uygulamaların işe yarar olanlarının hepsi olmasa da mesela here uygulamalarını herkes yükleyebiliyor. Zaten yemişim diğerlerini nokia uygulamalarının başını here uygulamaları çekiyor . Düşün 520 de bile city lens yok bırak htcde de olmasın : ))

ayrıca wp leri geçtim iş marka kalitesine dönüyorsa nokia nın htc den üstün olduğunu idda etmek talihsiz bir hareket olur . Önemli olan tarihinde 500 model üretmek değildir. Az ama öz model üretip iş yapmaktır.

tasarım kimine göre handikaptır.bana göre 520 nin tasarımı çok daha iyi.bahsettiğin telefon 850 lira benim bahsettiğim telefon 599 lira.250 lira fark verip nokia kalitesini sırf ekran için kaybedemem.hele htc ye hiç güvenemem

• Nokia da bin tane wp telefon çıkardı havası kaçtı hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtttt

Nokia da bin tane wp telefon çıkardı havası kaçtı hocam

-1
  • quote:

quote:

Yav he he seninle tartismaya bile giremem. Allahin fanboyu.

• quote:

quote:

quote:

Yav he he seninle tartismaya bile giremem. Allahin fanboyu.

Siz komiksiniz cidden.sırayla veriyorlar sizin gibileri herhalde ? Sen karşılaştırılamaz bile deyince tarafçı olmuyorsun da ben karşılaştırılır deyince mi tarafçı oluyorum ? 8s ile 520 nasıl kıyaslanamaz anlamıyorum ? ekran farkı ve gereksiz flash için 150 tl verecek arkadaşları yanlışından çevirmeye çalışıyorum.

hatta 150 değil 250 lira.pes doğrusu.nokia kalitesi nerde htc kalitesi nerde sırf nokia kalitesi için bile 520 alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaPasam -- 24 Ağustos 2013; 15:38:42 >

• MustafaPasam kullanıcısına yanıt
    -1
  • Almanı kesinlikle tavsiye etmem , one v nedir allah aşkına ?
    Özellikleri artık çok yetersiz dostum 8s al yada temiz bir 8x

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8s 559 tl vatanda indirimde hala alınmaz mı? ben sadece 512 rami var diye düşünüyorum hala.
  • umtttt U kullanıcısına yanıt
    Sony Xperia L aldım konu kapansın..
  • quote:

Niye karşılaştırılamaz ki Nokia lumia 520 bence 8s ten kat kat daha iyi htc fanı mısın yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

quote:

Niye karşılaştırılamaz ki Nokia lumia 520 bence 8s ten kat kat daha iyi htc fanı mısın yoksa

Neyi iyi?

Kamera flaşsız, Kasa Samsung plastiği, ekran 8s'e göre çok kötü, 8s'den kalın ve kaba.
    8S'in artılar; Flaş, Beats Audio amfisi, İnce, Malzeme kalitesi, Ekran kalitesi, ses kalitesi daha iyi kamera.

WindowsPhone'a dakika başı telefon çıkarsada Microsoft için WP ikonu hala HTC (!)
  • Orda durucaksın ekranı kotuymuş yalana bak ıps ekranı var gorilla glass var hala ne konuşuyorsun.

HTC fanısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLCoN^ -- 1 Eylül 2013; 12:49:36 >
  • Htc güzel cihazlar üretmiş, zarif telefonlar. Ancak şu var ki Nokia daha iyi bu platformda. Nedeni Nokia'nın özelleştirmeleri ve uygulamaları. Here uygulamaları tamam güzel, her yere yüklenebiliyor ancak Here uygulamaları tüm uygulamaların %5'i bile olamaz. Pro Cam, Nokia Müzik, Smart Cam, Video Trimmer'dan tutun oyunlara kadar Nokia'nın ürettikleri ya da anlaştıkları var. Çok fazla var bu yüzden Nokia tercih edilmeli ama uygulama kullanmayacaksanız(Hayati gerçi bunlar) Htc alabilirsiniz o cihazlar da gayet şık ve kaliteli. Nokia Müzik de çok güzel, özellikle çevrimdışı listeleri yapınca tüm hitleri dinleyebiliyorsunuz, çok beğendim gerçekten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

quote:

Neyi iyi?

Kamera flaşsız, Kasa Samsung plastiği, ekran 8s'e göre çok kötü, 8s'den kalın ve kaba.
    8S'in artılar; Flaş, Beats Audio amfisi, İnce, Malzeme kalitesi, Ekran kalitesi, ses kalitesi daha iyi kamera.

WindowsPhone'a dakika başı telefon çıkarsada Microsoft için WP ikonu hala HTC (!)

Flash gereksiz.kasanın plastik olduğuna bakma plastik çizik aldığı zaman silinmez bunun kapağı çizik alınca elinle ovalıyorsun geçiyor.farklı bir maddeden yapılmış.8s daha kalın azıcık araştırsan.yani böyle gereksiz boş özellikler için 250 lira fazla verilir mi ? verilmez.tekrar diyorum sırf nokia kalitesi için bile lumia alınır.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.