Şimdi Ara

HTC'den Android 4.0 güncellemesi ile ilgili yeni bilgiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
8.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Firmaların cihazlarına Android 4.0 güncellemesi için yaptıkları çalışmalar hız kazanırken, HTC firması yeni bir duyuruyla hangi modelleri için güncelleme yapılacağını netleştirdi.

Daha önce sadece model isimleriyle duyuru yapan HTC bu kez minimum sistem gereksinimlerini açıkladı.

Duyuruya göre firmanın 512MB ROM ve aşağısını kullanan modelleri bu güncellemeden faydalanamayacak. HTC ChaCha, Salsa, Wildfire S, Explorer gibi modeller bu tanımlamaya dahil.

Tablet tarafında ise HTC Flyer, Evo View 4G ve Jetstream modelleri de Honeycomb sürümünü kullanmaya devam edecek.

Android 4.0 güncellemesini Sense 3.6 arayüzü ile sunan HTC, yetersiz bellek nedeniyle daha önce de popüler modellerinde güncelleme problemleri yaşamıştı.

Firmanın güncellediği yeni liste ise şu şekilde:

DROID Incredible 2: Ağustos sonu

HTC Amaze 4G: Mayıs-Haziran

HTC Desire S: Haziran-Temmuz

HTC Desire HD: Temmuz-Ağustos

HTC EVO 3D: Haziran-Temmuz

HTC EVO 4G+: Mayıs-Haziran

HTC EVO Design 4G: Haziran-Temmuz

HTC Incredible S: Haziran-Temmuz

HTC Sensation: Mart-Haziran

HTC Sensation 4G: Mart-Haziran

HTC Sensation XE: Mart-Haziran

HTC Sensation XL: Mart-Haziran

HTC Rezound: Haziran-Temmuz

HTC Rhyme: Haziran-Temmuz

HTC Thunderbolt: Temmuz-Ağustos

HTC Velocity 4G: Mart-Haziran

HTC Vivid: Mart-Haziran

• Ah EVO 3D ye gelsin başka birşey istemiyorum HTC!

• Her 4.0 haberindede altta illa bir evo3d kullanicisi 4.0 bize niye gelmiyir diye yakiniyor arkadas

• bu kadar bekledik 1 ay daha bekleyecez.

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Her 4.0 haberindede altta illa bir evo3d kullanicisi 4.0 bize niye gelmiyir diye yakiniyor arkadas

Demekki Çok fazla EVO kullanan var neden rahatsız oldunuz acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC yine iyi destek veriyor yazılımsal olarak. Diğer firmalar da bu kadar destek verse herkes mutlu olur.

• HTC EVO 3D
    HTC EVO 3D
    HTC EVO 3D bize nıye bu kadar geç arkadaş
    HTC EVO 3D aktif kullanıcıları

• Sensation ve Flyer kullanıcısı olarak Sensation'a yaklaşık 2 ay önce resmi güncellemeyi aldım çok da memnunum fakat Flyer'ın Honeycomb'la devam edecek olması beni üzdü. Kesinlikle Flyer'a Ice Cream Sandwich güncellemesi gelmeli çünkü Honeycomb'da widgetların ekran yerleşimlerini tam ekrana yaymıyor da ekranın belli kısmına kadar kullanabiliyorsunuz ve bu da can sıkıyor. Umarım HTC çok geç olmadan ilk göz ağrısı tabletine de ICS güncellemesini getirir.

• Sense 4 çok fazla ram kullanıyor. One X'imde 1 GB ram var ama 600-650sini kapatılamaz uygulamalar kullanıyor. HTCnin bunu düşürmesi lazım, 150-200 mb kullanan ROMlar var.

• desire z ye neden güncelleme gelmiyor?htc one v de 512 mb ram var.Rahatça sorunsuz çalışıyor.Htc benim gözümde bitmiştir.Aldığım son htc telefon olcak bu

• Sen gel Desire Z e güncelleme çıkarma, sonra git Desire C modelini çıkar aynı özelliklerde olsun ama ICS 4.0 ile gelisn. Haysiyetten yoksunsun htc

• quote:

Orijinalden alıntı: mnc07

quote:

Her 4.0 haberindede altta illa bir evo3d kullanicisi 4.0 bize niye gelmiyir diye yakiniyor arkadas

Bize ne sizin evo larinizdan ,hayal kirikligi bir cihaz satislarda

• quote:

Orijinalden alıntı: paradoksumsu

HTC yine iyi destek veriyor yazılımsal olarak. Diğer firmalar da bu kadar destek verse herkes mutlu olur.

Sadece htc yok Sony de yazılım destegi veriyor,Zorda Olsa samsungda (galaxy s alamıyo bildigim kadarıyla)

• konunun altına ne yazacağımızı size mi soracağız evo da yazarız ıphonede yazarız bizene diye bir kelime kullanmanızdaki anlamı anlamış değilim

• Orijinalden alıntı: napolyon94

Her 4.0 haberindede altta illa bir evo3d kullanicisi 4.0 bize niye gelmiyir diye yakiniyor arkadas[/quote

Al bendende o kadar her güncelleme konusunun altına Evo3D yazan elamanın yorumunu görmekten bıktım usandım ;)

• s2 kullanıcıları olarak 2 aydır 4.0 kullanıyoruz zaten... daha htc çıkarıcak bu güncellemeyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: darqshade

s2 kullanıcıları olarak 2 aydır 4.0 kullanıyoruz zaten... daha htc çıkarıcak bu güncellemeyi...

aşağıda yazdığım yorumu oku da önce bi istersen ondan sonra yorum yap...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mnc07

quote:

Bize ne sizin evo larinizdan ,hayal kirikligi bir cihaz satislarda

Ok.

• Valla onu bunu bırakında Desire HD tam bir efsane oldu bu güncellemeyide alıyor..

XE ye arkadaşın dediği gibi geldi ve çok iyi iç çıkamışlar.. birtek bu uygulamalar optimize ediliyor ve bazen programlardan çıkarken yükleniyor uyarısı can sıkıyor bunuda aşarlar bir güncelleme ile...

• haberi okumadan yorum yapanlar atlamış hemen

ram ve rom farklı şeylerdir

ben wildfire s kullanıyorum ics güncellemesi gelmeyecek biraz araştırsanız system partitionına icsnin sığmadığını görürdünuz

aynı özelliklerde olan htc golfün rom dosyasi xdada port edilmeye çalışılıyor ama 500 mb civari olduğundan sığmıyor gelsede deodex olarak gelicek

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.