Şimdi Ara

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE* (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.554
Cevap
19
Favori
159.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bilgilendirmen için teşekkürler, eline sağlık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba telefonun sadece ekranını değiştirmek istiyorum ekran kırıldı yaptırabileceğim bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyuksel

Arkadaşlar merhaba telefonun sadece ekranını değiştirmek istiyorum ekran kırıldı yaptırabileceğim bir yer var mı?

muhtemelen orjinal değil ama şunu bi inceleyin:

https://www.tumsarf.com/htc-8x-lcd-ekran-dokunmatik.html
  • Ne güzel telefondu yahu, hala kullannlar varmı ? ekranı parçalayıp attım bende keşke kırmasaydım diyorum bazen.
  • 600 liraya almıştım.

3.5 yıllık, taş gibi,

Allah nazardan saklasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatukoy

Ne güzel telefondu yahu, hala kullannlar varmı ? ekranı parçalayıp attım bende keşke kırmasaydım diyorum bazen.

Bende duruyor telefon mezarlığında (bozuk elektronik parçalarının bulunduğu çekmecemde )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hala kullanıyorum neredeyse 4 yıl olacak, benim için efsane bir telefondu ama artık bataryanın yetersizliği, uygulama yetersizliği yönünden dolayı mi6 ya geçeceğim, bundan sonrada müzik dinlemek için kullanırım.
  • cidden müzik kalitesi çok güzeldi şimdiki telefonlarda o zevk yok,htc nin android bölümü de iyi değil htc almadım bir daha keşke kvk servisinde 8x im çalınmasaydı ara sıra ben de müzik dinleyebilirdim
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun servisten nasıl çalındı zararı tazmin etmedilermi,KVK ya herkes bir acayip diyor var demek dedikleri kadar. Telefonda müzik konusunda kulaklık çıkışı efsaneydi ya aynen hem yüksek ses veriyordu hemde ses bozulmadan kaliteli bir tad veriyordu. Android htc cihazlardaki beats özelliğinden daha iyiyidi. Bundaki tek eksiği 16gb dahili hafıza müzik arşivi için yetersiz daha büyük hafıza olsa yada sd kart takılsaydı yine 2. el falan alıp müzik çalar niyetine kullanmayı düşünürdüm. 8S modelinde sd kart desteği var ama bundaki kadar yüksek ses verebiliyormu bilmiyorum.
  • quote:

Geçmiş olsun servisten nasıl çalındı zararı tazmin etmedilermi,KVK ya herkes bir acayip diyor var demek dedikleri kadar. Telefonda müzik konusunda kulaklık çıkışı efsaneydi ya aynen hem yüksek ses veriyordu hemde ses bozulmadan kaliteli bir tad veriyordu. Android htc cihazlardaki beats özelliğinden daha iyiyidi. Bundaki tek eksiği 16gb dahili hafıza müzik arşivi için yetersiz daha büyük hafıza olsa yada sd kart takılsaydı yine 2. el falan alıp müzik çalar niyetine kullanmayı düşünürdüm. 8S modelinde sd kart desteği var ama bundaki kadar yüksek ses verebiliyormu bilmiyorum.

bahaneniz biraz saçma olmuş, telefon 16gb sistem kullanımı vs. hadi 10gb boş alan olsun 10gb bile rahat 1300 müzik alır, kaldı ki günümüzde müzik arşivi diye bir şey kalmadı spotify var wifi olan noktalarında aç binlerce müziğe ulaş, şuan telefonumda 30dan fazla uygulama kurulu 20 fotoğraf var spotifyda 100den fazla müzik indirilmiş şekilde, 7gb boş alan gözüküyor.

• Online müzik dinleme alışkanlığı olan biriyseniz saçma evet, benim müzik arşivimdeki parçaların çoğu cd lerden kayıpsız formlatlara çevrilmiş flac yada aloc formatındaki parçalar. ara sıra dinlediğim parçalarda mp3 olan varsa onlarda 320kbps değerleri yani hafızada baya yer kaplıyorlar kayıpsız formatlar özellikle fazla yer kaplıyor. Toplamda 22-23 gb kadar bir müzik arşıvim var ne yazıkki.
  • quote:

Online müzik dinleme alışkanlığı olan biriyseniz saçma evet, benim müzik arşivimdeki parçaların çoğu cd lerden kayıpsız formlatlara çevrilmiş flac yada aloc formatındaki parçalar. ara sıra dinlediğim parçalarda mp3 olan varsa onlarda 320kbps değerleri yani hafızada baya yer kaplıyorlar kayıpsız formatlar özellikle fazla yer kaplıyor. Toplamda 22-23 gb kadar bir müzik arşıvim var ne yazıkki.

anladım, yinede büyük çoğunluğunu alır 12-13gb boş alan oluyor.
  • Tabi yinede baya bir kısmını alır.
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.