Şimdi Ara

HTC, 2. çeyrek sonuçlarını açıkladı; geçen yıla göre kârlarda %33 artış söz konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı telefon denildiğinde akla gelen ilk üreticilerden HTC, bilindiği üzere Windows Mobile, Android OS ve Brew platformu olmak üzere üç farklı segmentte çözümlerle karşımıza çıkmakta. 2010 yılında Desire, Wildfire, Legend, HD Mini, Aria, Smart modellerine imza atan ve Google Nexus One'ın üretimini üstlenen HTC, ümit verici 2010 yılı 2. çeyrek sonuçlarını açıkladı.

Firma, 2. çeyrekte 1.88 milyar dolarlık gelir elde etti. Bu miktarın 1. çeyreğin sonunda yapılan tahminlere göre 280 milyon dolar daha fazla olduğu belirtiliyor. 2. çeyrekte

268 milyon dolar kâr elde eden firmanın, geçtiğimiz yıl aynı dönemdeki kârı 202 milyon dolardı. Bu da kârlarda yaklaşık %33'lük artış artış demek. Şu aralar Gold, Vision ve Ace kod adlı modeller üzerinde çalıştığı söylenen Tayvan merkezli HTC akıllı telefon pazarında emin adımlarla ilerliyor.

• Tebrikler HTC.
  • FAvori akıllı telefon firmam HTC . Tabi wildfire ı türkiye ye getirirse müşteriside olucam :D
  • telefondan kalite akıyor ama proğram desteği kısıtlı diye duymuştum,galiba bu apple'a proğram desteği yönünden yarışabilecek çıkmayacak.nokia smybian denenle uğraşsın dursun bi halta yaramıyor
  • Htc gözümde en iyi akıllı telefon tebrik ediyorum.

quote:

Dip Not:

Ya bende forumda bi süredir htc konusu göremiyordum. Şu sorunuma yardımcı olabilecek olan varmı?

http://forum.donanimhaber.com/m_41066673/mpage_1/f_/key_//tm.htm#41069907

Up luyorum Upluyorum cevap gelmiyor.
  • gerçekten kaliteli ürün üretiyor ve bunun meyvesini alıyor... özellikle HD2de yaptığı ve en çok hoşuma giden şey ekranın dışında kalan kasanın oldukça dar olmasıydı...
  • helal sana HTC.çalışıyosunuz. hak ediyosunuz
  • Sonuna kadar hak edıor bence htc
  • Helal olsun adamlara hakediyorlar da ama şu wildfire ve desire da gelse tr ye tam olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hook1903 -- 8 Temmuz 2010; 15:48:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.