Şimdi Ara

HTC 10'UN EN BEĞENDİĞİNİZ RENGİ HANGİSİDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

HTC 10'UN EN BEĞENDİĞİNİZ RENGİ HANGİSİDİR?

(En Son Oy Tarihi: 12.10.2017)
Giriş

TÜM RENKLER;

http://1u88jj3r4db2x4txp44yqfj1.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2016/03/CdJDNtuW0AEYPrW-930x750.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 18 Mayıs 2016; 8:45:23 >

• 14 days editions en güzeli bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc nin kasasi saglam olsun da neticenin icinin pek onemi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çok kullandıkları müthiş kaliteli paneli beğendim

Renk olarak siyah-gümüş iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Columbia -- 17 Mayıs 2016; 19:31:53 >
  • Gold diyorum

• arkası yanak önü
  • Kirmizi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold Htc 10 a sahibim ve mutluyum

• önü siyah arkası gümüş resimlerde hiç görmedim ama arka tasarımı gümüş ve gold daha güzel gösterir gibi geliyor tabii ön tarafta siyahtan başkası kötü duruyor bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksimu_s

önü siyah arkası gümüş resimlerde hiç görmedim ama arka tasarımı gümüş ve gold daha güzel gösterir gibi geliyor tabii ön tarafta siyahtan başkası kötü duruyor bence...

Linklerden inceleyebilirsiniz ;

http://1u88jj3r4db2x4txp44yqfj1.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2016/03/CdJDNtuW0AEYPrW-930x750.jpg

http://www.bilgi-havuzu.com/wp-content/uploads/2016/04/unofficial-renders-of-the-htc-10-one-m10.jpg

http://www.dijitaller.com/wp-content/uploads/2016/03/HTC.0.0.jpg
  • Renkler - zevkler tartışılmaz ve kişiden kişiye değişir. Bence en asil ve ağır komple siyah olan model. Tek sıkıntı darbe gördüğünde alttan metal gövde görülmesi sorunu :(
    Ön panel beyaz olan modellerde çerçeve kenarındaki siyahlık ve ön kameranın büyük çerçevesi beni en rahatsız eden unsurlar. Siyah panelde bu unsurlar o kadar göze çarpmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyyankees -- 18 Mayıs 2016; 9:16:51 >
  • Htc leri cok severdim. Fakat arkadasin 1 haftalik htc one'i sezlongdan yere dusup ekrani kirilinca, ve ekran icin 700 lira istenince ozelliklerine dahi bakmaz oldum.

Herkesin cok dayaniksiz dedigi iphone'u kullaniyorum senelerdir. Birak 30 santimi, 1,5 metre den cakilli betona dusurdum ekran saglam. Kirilsa da 200-300 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar, kesinlikle Full siyah diyorum. Telefon harbi karizma duruyor (gerçi ben telefonlarda hep siyahçıyımdır, HTC, LG vs... Farketmez, bir dahaki telefonumda siyah yada koyu gri olacak
    Diğer yandan önü siyah arkası gümüş renkte gayet şık duruyor...

(bu arada ben oy veremiyorum galiba anlayamadım nedenini)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

Dostlar, kesinlikle Full siyah diyorum. Telefon harbi karizma duruyor (gerçi ben telefonlarda hep siyahçıyımdır, HTC, LG vs... Farketmez, bir dahaki telefonumda siyah yada koyu gri olacak
    Diğer yandan önü siyah arkası gümüş renkte gayet şık duruyor...

(bu arada ben oy veremiyorum galiba anlayamadım nedenini)

Size oylamayı kapattım!

Şaka bir yana şuan kullanılıyor. Farklı bir internet tarayıcısı ile deneyin!
  • s7 varken çöp. Sadece ses performansı için alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. 3D Waffle

s7 varken çöp. Sadece ses performansı için alınabilir.

Çöplükte ne işiniz var o zaman kardeş?! Siz daha iyilerine lâyıksınız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 18 Mayıs 2016; 11:00:51 >
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

açıkcası bende siyah almayı düşünüyorduma ama arka detaylar sanki siyahta daha az kendini gösteriyor.

Resimlerdeki kadar güzelse arka gümüş ön siyahı çok beğendim...
  • maksimu_s M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Umarım tüm renkler gelir de herkes zevkine göre kullanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

Renkler - zevkler tartışılmaz ve kişiden kişiye değişir. Bence en asil ve ağır komple siyah olan model. Tek sıkıntı darbe gördüğünde alttan metal gövde görülmesi sorunu :(
    Ön panel beyaz olan modellerde çerçeve kenarındaki siyahlık ve ön kameranın büyük çerçevesi beni en rahatsız eden unsurlar. Siyah panelde bu unsurlar o kadar göze çarpmıyor.

En azından çok kolay çizilmiyor. Tek tesellimiz o.

http://www.teknolojioku.com/haber/htc-10-ne-kadar-saglam-iste-dayaniklilik-testi-video-35501.html
  • Kılıf yok, ekran koruyucu yok, telefon hiç yok, hayırlısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.