Şimdi Ara

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)*** (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.274
Cevap
18
Favori
43.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

Hocam daha once de yaptim en fazla 2-3 gitti. Bu gercekten sasirtti.

Arada yapar öyle, sıkmayın canınızı. Sonuçta stock recovery ve rom değil.Normal ekran süreniz nasıl oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Hocam daha once de yaptim en fazla 2-3 gitti. Bu gercekten sasirtti.

Arada yapar öyle, sıkmayın canınızı. Sonuçta stock recovery ve rom değil.Normal ekran süreniz nasıl oldu?

Sabah kalktim sarjdan cektim telefonu 1.5 saat araliksiz kullandim. Sabit dururken sarj suresinde totalde problem yok. Ancak hareket halindeysem anlamsiz bir sekilde(konum verileri kapaliyken bile) sarjim hizli dusuyor. Birde bosta kullanim nicin fazla anlayabilmis degilim pilin 1/4 unu zaten bosta kullanim yiyor bu hesapla. 3 sikintim var biri hareket halindeyken cok yemesi, 2 bosta kullanimin fazla olmasi, 3 hala 50 den sonra sarj anormal hizli bitiyor.

• satuk_bugra kullanıcısına yanıt
    Stock ya da farklı başka bir romda durum aynı mı?

• Bosta kullanimi bilemiyorum onu yeni olcmeye basladim ex kernel manager ile ancak stock ta ve sense tabanlilarda %50 den sonra sarjin hizli bitmesi olayi yoktu orantili dusuyordu. Hareket halinde fazla gitmesi hepsinde vardi.

• quote:

Bosta kullanimi bilemiyorum onu yeni olcmeye basladim ex kernel manager ile ancak stock ta ve sense tabanlilarda %50 den sonra sarjin hizli bitmesi olayi yoktu orantili dusuyordu. Hareket halinde fazla gitmesi hepsinde vardi.

Peki ortalama ne durumda,kaç saat alıyorsunuz ekran süresini toplamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Bosta kullanimi bilemiyorum onu yeni olcmeye basladim ex kernel manager ile ancak stock ta ve sense tabanlilarda %50 den sonra sarjin hizli bitmesi olayi yoktu orantili dusuyordu. Hareket halinde fazla gitmesi hepsinde vardi.

Peki ortalama ne durumda,kaç saat alıyorsunuz ekran süresini toplamda.

Butun gun hareketliysem 3 saat cok nadir 2.5-3 arasi. Evde oturuyosam 4. Karisik siradan bi hafta ici gunu 3.5. us unlocked son surum + elite kernel + pnp tweak + 1.6/1.2/510 yapmistim saat hizlarini, o zaman hafta ici 4 saat 4 saat 15 dakika aliyodum. Bi doga yuruyusu gibi biseye gittim telefonun cekmedigi yerler oluyodu genelde orda cantamdayken saatte %10 dusuyodu. O gunun sonunda 2.5 saatti ekran. Gps ve sebeke kendini zorluyodur cekmek icin diyip aldirmadim ama o gunden beridir duzelmedi sarjim. Eskisine gore kotu gidiyodu ben de yeniden rr ye geciyim dedim. O da fark etmedi. Eve gideyim us unlocked stock kurup ustune rr ve sizin son attiginiz seyleri yapacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satuk_bugra -- 21 Mayıs 2017; 12:19:43 >

Ben birazdan yüzde elliye düşünce ekran süremi atarım fikir vermesi açısından. Bende gps kapalı,wifi çok nadir bağlanırım,4G'deyim hep,gece sabaha kadar mobil veri kapalı(6-7 saat).Face ve instagram yok,onlar çok yer zaten. Twitter kullanırım,bundle haber,arada youtube,email vs. ekran görünütüsünde bakarsınız.
  • Pil

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)******HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)******HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)******HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)***

Çalışan hizmetler

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)***

Dondurduğum uygulamalar

Yüklü uygulamalar
    ***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)******HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)***

• Hocam sagolun daha sonra ayrintili bakacagim. Ancak sizin de pil grafiginde anormal bir dusus var?

• quote:

Hocam sagolun daha sonra ayrintili bakacagim. Ancak sizin de pil grafiginde anormal bir dusus var?

Anormal değil hocam,sabahtan beri elimde telefon
  • Hocam durum pek ic acici degil su an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satuk_bugra -- 22 Mayıs 2017; 14:28:13 >
  • quote:

Hocam durum pek ic acici degil su an

Hocam GSAM , better battery stats vb. bir battery monitor uygulaması ile arka planda hangi uygulamaların pil harcadığına bakın,normalde herşey full açık iken bu ekran süresi alınır,normal görünmüyor.
    Ben dün 5 küsür saat ile kapattım günü.

• Biraz bos vaktim vardi canim da sikilmisti bu kadar etki etmemeli diye dusunuyorum ama vakit bulunca Android 6 ya donup maximus kurup islemciyi sinirlayacagim biraz.

Haaaaaa, ben de diyoruum...

• Stock android 6 son surumdeyim. Elite kernel flashladim, kerbel aduitor dan 1.2/1.6/510 yaptim frekanslari, xposed kurdum n-ify, bootmanager, amplify, ve greenify kullaniyorum. Parlaklik full de ve otomatik. Son durum.

• quote:

Stock android 6 son surumdeyim. Elite kernel flashladim, kerbel aduitor dan 1.2/1.6/510 yaptim frekanslari, xposed kurdum n-ify, bootmanager, amplify, ve greenify kullaniyorum. Parlaklik full de ve otomatik. Son durum.

Hocam Clash royale olmadan kullandınız mı hiç telefonu?

• Hayir hocam. Ancak clash royale yerine internette gezsem 4.5 saati gecer. Bir gunde asagi yukari yarim saat 45 dk oyun oynuyorum bos vakitlerde. Baska oyun bulamadim surukleyici oneriniz varsa soyleyebilirsiniz

• quote:

Hayir hocam. Ancak clash royale yerine internette gezsem 4.5 saati gecer. Bir gunde asagi yukari yarim saat 45 dk oyun oynuyorum bos vakitlerde. Baska oyun bulamadim surukleyici oneriniz varsa soyleyebilirsiniz

Viper yüklüyorum şimdi.Yarın ekran süresini test edicem sizin için.Oyun yok ama bende
  • Soff cihazlar guncelleme aliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • denizci535 kullanıcısına yanıt
    Rom yuklu degilse evet

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.