Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıkcası stock romda da oluyordu son zamanlarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı1905

quote:

Orijinalden alıntı: sariyerli53_34

Bu HTC de çalışan personeller gün boyunca ne yapıyorlar acaba merak ediyorum. Cihazdan geneli itibariyle memnunum, stabil, akıcı fakat kardeşim; 2500 liralık telefonda saat ayarını yapamıyorlar, cihaza verilen güncelleme periyodu yavaş. Amiral gemisi telefona yakışmıyor yazılım kısmı. Kardeşim Sony gibi şöyle güzel müzik uygulaması, ne bilim track ID, güzel bir kamera uygulaması yap, şişirmeden birkaç şeyle süsle. Tamam cihazı uygulama açısından kullanıcıya bırakması hoş ama bu cihaz da bomboş be kardeşim. Ayrıca ben en başından beri saat ayarını manuelde kullanıyorum ama bu yorumları okuyunca biraz sinirlendim.

saat güncelleme sorunu sadece yurt dışı cihazlarda var sanırım, TR den alınma arkadaşlar bu sorunu yaşamıyor bende dahil. Doğrumudur?

Benim cihaz Avrupa ama bende sorun yok. Bu saat sorununun sebebi Avrupa'nın önceki gün yaz saati uygulamasına geçmesidir. imam bile şaşırdı sabah ezanını bir saat erken okudu :D Saatin otomatiğini kapatmayıp sadece Saat dilimini ayarlayan arkadaşlarda bu sıkıntı meydana geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cihatyurdakul

Bugün bir kez daha kamerasına hayran kaldım bu telefonun, arkadaşlarımın tepkisiyle resmen mest oldum😊

ProShot isimli uygulamayı kullanın bir kez daha hayran kalacaksınız. Mağazada ücretli. Apk olarak indirip yükleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BomberMAn_01

quote:

Bugün bir kez daha kamerasına hayran kaldım bu telefonun, arkadaşlarımın tepkisiyle resmen mest oldum😊

ProShot isimli uygulamayı kullanın bir kez daha hayran kalacaksınız. Mağazada ücretli. Apk olarak indirip yükleyin

Ne gibi artıları var hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ttec'in 2.4A şarj aletini tavsiye edermisiniz. Benzer olanı araçlarda kullanan var mı hiç.

http://m.n11.com/ttec-quantum-duo-arac-sarj-cihazi-1a24a-kablosuz-2ckm04-P101917241

• Arkadaşlar HTC'nin yazılımı onarmak için bir programı yok mu? Samsung veya Sony gibi. Benim cihazdaki yazılım gerçekten problemli. Kaç kez wipe yapsam da fabrika ayarlarına dönsem de boş. Cihaz her geçen gün daha çekilmez hal aldı. Açıp kapatınca ayarlarım uçuyor, klasör içi uygulamalar kayboluyor, geri tuşuna basınca bekleme yapıyor vs. Şarj zaten gün gün eriyor. Güncelleme sonrası kalibre ettim yine 5 saat üzerine çıktı ama sonra düştü. Ne yapsam boş. 3.30 dakika zor görür oldum. Kullanım alışkanlığı aynı. Yaptığım şeyler belli. Wipe yaptım, kalibre ettim olmadı üstüne çıkmadı ve gün geçtikçe düşüyor. Wi-fi de aynı şekilde. Yavaş yavaş evdeki modemde de sorun çıkarmaya başladı. Varsa yazılım onarma için bir program harika olur. Gerçekten telefonu kırmak üzereyim.

• dbaggio kullanıcısına yanıt
    Hocam Android 6 da iken hiç bir problem yaşamadım lakin

7 de su sorunlar ortaya cikti:

1.Dış seste azalma(bariz şekilde)

2.Widgetlerde sorun ana ekranda tema saati kaybolu veriyor

3.Batarya süresi kesin olarak düştü

4.Ana ekranda kilit uygulaması ekran kapandıktan sonra bazen devreye giriyo bazende hiç ne desen ne parmak izi butona bas ana ekrandasin yani güvenlik sıfır..

Şuan için bu sorunları yaşıyorum ama bunların gerçekten hiçbiri yoktu güzel telefondu ekran sürem de iyiydi çok mu erken bilmiyorum ama HTC den soğudum gibi gibi.

Bir sonraki telimin elma olmasından korkuyorum🤧

• quote:

Orijinalden alıntı: Qukkarccx

Arkadaşlar HTC'nin yazılımı onarmak için bir programı yok mu? Samsung veya Sony gibi. Benim cihazdaki yazılım gerçekten problemli. Kaç kez wipe yapsam da fabrika ayarlarına dönsem de boş. Cihaz her geçen gün daha çekilmez hal aldı. Açıp kapatınca ayarlarım uçuyor, klasör içi uygulamalar kayboluyor, geri tuşuna basınca bekleme yapıyor vs. Şarj zaten gün gün eriyor. Güncelleme sonrası kalibre ettim yine 5 saat üzerine çıktı ama sonra düştü. Ne yapsam boş. 3.30 dakika zor görür oldum. Kullanım alışkanlığı aynı. Yaptığım şeyler belli. Wipe yaptım, kalibre ettim olmadı üstüne çıkmadı ve gün geçtikçe düşüyor. Wi-fi de aynı şekilde. Yavaş yavaş evdeki modemde de sorun çıkarmaya başladı. Varsa yazılım onarma için bir program harika olur. Gerçekten telefonu kırmak üzereyim.

TR cihazı ise cihazınız (cid-mid kontrol edin) 2.41.401.4 ruu.exe ile 7.0 temiz yükleme yapar (donanımsal ve yazılımsal),herşeyi siler dikkat edin.

• Hızlı şarj sorunu var ve kapesetif tuşlar çalışmıyor. Aynı sorunları yaşayan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi_dünya

Hocam Android 6 da iken hiç bir problem yaşamadım lakin

7 de su sorunlar ortaya cikti:

1.Dış seste azalma(bariz şekilde)

2.Widgetlerde sorun ana ekranda tema saati kaybolu veriyor

3.Batarya süresi kesin olarak düştü

4.Ana ekranda kilit uygulaması ekran kapandıktan sonra bazen devreye giriyo bazende hiç ne desen ne parmak izi butona bas ana ekrandasin yani güvenlik sıfır..

Şuan için bu sorunları yaşıyorum ama bunların gerçekten hiçbiri yoktu güzel telefondu ekran sürem de iyiydi çok mu erken bilmiyorum ama HTC den soğudum gibi gibi.

Bir sonraki telimin elma olmasından korkuyorum🤧

iyiki güncelleme yapmamışım...

Peki hocam SanDisk Extreme Pro micro SD Kartlar bu cihazla tam uyumlu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: BomberMAn_01

quote:

Hocam bu programda ön kamera için ayna görüntüsü kaydetme ve ekran flashi mevcut mu?

• TR cihazı hocam. Bahsettiğiniz sürüm numarası TR için aktif olmadı. Sonradan sıkıntı çıkar mı?

• quote:

TR cihazı hocam. Bahsettiğiniz sürüm numarası TR için aktif olmadı. Sonradan sıkıntı çıkar mı?

Hocam .3 ü yükleyin içiniz rahat etsin. İkisi de aynı, önemli olan .401 kısmı.

• Hocam cevaplariniz ve emeğiniz için teşekkür ederim. Son kez rahatsız ediyorum, açtığınız konudaki 3 ile biten ruu.zip dosyasını indirip adını değiştirdikten sonra download modda yükleme yapıyorum değil mı? Stock recovery ile?

Edit: Hallettim hocam. Şimdi kurulum yapıyorum. Bakalım sorunlar devam edecek mi. Teşekkürler tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qukkarccx -- 28 Mart 2017; 11:41:47 >
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle cihazinizi guncellemeyin doğru yapmış olursunuz

Telimi Boya atması nedeniyle servise yolladım servis kasayı değişmiş yetmemiş birde güncelleme yapmış ne yazık ki

Micro SD konusuna gelince bence uyması lazım yinede netten bi bakınin

Bende Kingston 64GB micro SDHC/SDXC UHS-I U3 Flash kartı almayı düşünüyorum da fiyat biraz tuzlu...

• Bu htc yi anlamak gerçekten güç. Neredeyse bütün rakipleri amiral gemilerini tanıtıp satışa sundu s8 in de artık nasıl olacağını bilmeyen yok. Bir tek htc den ses seda yok. Ha amiral gemi diye U serisini tanıttılarsa eğer daha çok beklerler kar etmeyi. Ses kalitesi ve stabilliği olmasa satmıştım çoktan.
  • quote:

Arkadaşlar HTC'nin yazılımı onarmak için bir programı yok mu? Samsung veya Sony gibi. Benim cihazdaki yazılım gerçekten problemli. Kaç kez wipe yapsam da fabrika ayarlarına dönsem de boş. Cihaz her geçen gün daha çekilmez hal aldı. Açıp kapatınca ayarlarım uçuyor, klasör içi uygulamalar kayboluyor, geri tuşuna basınca bekleme yapıyor vs. Şarj zaten gün gün eriyor. Güncelleme sonrası kalibre ettim yine 5 saat üzerine çıktı ama sonra düştü. Ne yapsam boş. 3.30 dakika zor görür oldum. Kullanım alışkanlığı aynı. Yaptığım şeyler belli. Wipe yaptım, kalibre ettim olmadı üstüne çıkmadı ve gün geçtikçe düşüyor. Wi-fi de aynı şekilde. Yavaş yavaş evdeki modemde de sorun çıkarmaya başladı. Varsa yazılım onarma için bir program harika olur. Gerçekten telefonu kırmak üzereyim.

http://www.htc.com/us/support/rom-downloads.html

• quote:

Orijinalden alıntı: clb12

Bu htc yi anlamak gerçekten güç. Neredeyse bütün rakipleri amiral gemilerini tanıtıp satışa sundu s8 in de artık nasıl olacağını bilmeyen yok. Bir tek htc den ses seda yok. Ha amiral gemi diye U serisini tanıttılarsa eğer daha çok beklerler kar etmeyi. Ses kalitesi ve stabilliği olmasa satmıştım çoktan.

u ultra gerçekten efsane donanım olmuş. kamera ve seste olayı aşmışlar. 2şey kalmış batarya ve ekran.

yeni amiral gemisinide s8den sonra tanıtacak büyük ihtimal. 1 2ay içinde tanıtır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

http://www.htc.com/us/support/rom-downloads.html

Aman hocam,oradakiler rom ve TR cihazları ile uyumlu değil.Cihaz elde kalır TR cihaza yüklemeye çalışılırsa.

• manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Uyumlu ve Sandisk Extreme Pro 64 gb UHS-1 U3 95 mbs versiyonunu bizzat kullanıyorum şahane. Videolarda takılma sorunu gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sariyerli53_34 -- 28 Mart 2017; 20:28:3 >
  • 
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.