Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m.akif.karaca

soff değilim 25 dolar vermeyi de düşünmüyorum ama diğer yolla maximusa geçerim hele ki bu pil performanslarını gördükten sonra

Hocam zaten ilk mesajı okuduysan rom yüklemek için S-OFF yapmak şart değil. S-OFF sadece eskiye dönebilmek için gerekli. Maximus pil performansını gerçekten çok etkiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BomberMAn_01

quote:

Orijinalden alıntı: m.akif.karaca

soff değilim 25 dolar vermeyi de düşünmüyorum ama diğer yolla maximusa geçerim hele ki bu pil performanslarını gördükten sonra

Hocam zaten ilk mesajı okuduysan rom yüklemek için S-OFF yapmak şart değil. S-OFF sadece eskiye dönebilmek için gerekli. Maximus pil performansını gerçekten çok etkiliyor

Anladım hocam şu an eskiye dönme ihtiyacım olur mu olmaz mı onun kararını verip maximusa geçeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc10 kulaklığı satan yer varmı istanbul'da arkadaşlar uygun fiyata?
  • U Ultra ve U Play modellerinde bulunan, HTC Sense Companion isimli yapay zekalı sanal asistanı Google Play üzerinden HTC kullanıcıları indirebiliyormuş. Deneyen var mı?
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Cihazınız ile uyumlu değil diyor, indirmeye izin vermiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.webtekno.com/htc-nin-yapay-zekali-sanal-asistani-indirilebilir-durumda-h26526.html

Bu sitede haberi yapılmış. Yapay zeka işi tutarsa htc işi götürür. Kullanıcının hayatını fazlasıyla kolaylaştıracaktır. Kendi yazılımı olması itibariyle rakiplerinden bir adım öne geçer
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Apk olarak kurdum bakalım nasılmış

• VOLTE guncelleme ile gelmedi ekstra yukleme imkani var mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Insider

Apk olarak kurdum bakalım nasılmış

Kullanılabiliyor mu?

• Kurdum şuanda veri toplama aşamasında. Belirli bir süre sonra önerilerde bulunacakmış

• Telefonu tavsiye ediyor musunuz? Bende almayı düşünüyorum ama hiç bir teknoloji mağazasında stokta göremedim. Birde sharp ve tianma panel şansa göre denk geliyor sanırsam aralarında çok fark var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: despote

Telefonu tavsiye ediyor musunuz? Bende almayı düşünüyorum ama hiç bir teknoloji mağazasında stokta göremedim. Birde sharp ve tianma panel şansa göre denk geliyor sanırsam aralarında çok fark var mıdır?

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=124674309

• Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim htc10 la s7 edge arasında çok kararsızım sizce hangisini alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 302sino

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim htc10 la s7 edge arasında çok kararsızım sizce hangisini alayım.

pil açısından s7 diğer açılardan htc10 (bence )

• m.akif.karaca kullanıcısına yanıt
    Ekran ve kamerada da daha mı iyi yani sizce htc10. Telefonu görebilsem kararım netleşir de hiçbir yerde yok adamlar tr den çekiliyo heralde şaka maka.

• 302sino kullanıcısına yanıt
    Kısa vadede s7 samoled ekranı çok önde. Ancak telefonu 2-3 yıl kullanırım derseniz amoled ekranlarla ilgili iyi şeyler okumuyoruz.

Kamera, yazılım ve pil açısından s7. Aksesuar zenginliği de var Samsung'un.

Müzik ve sağlamlık açısından htc10. Malzeme kalitesi ve tasarım göreceli bir konu bana göre HTC daha önde bu konularda.

• TexasRanger kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim.

• S7 edge ekran, pil, yazılım, aksesuar, yedek parça, kullanım kolaylığı, hoparlör sesi vs açısında çok daha önde. İki saat kadar test etme şansım oldu ve sonuç bu. Amoled ekran AlwaysOn özelliği güzel
    HTC10 müzik konusunda önde demek az kalır. Tartışılmaz rakipsiz. Fakat tek fark bu. Eğer çok iyi bir müzik kalitesine gerek yok diyorsanız s7 alabilirsiniz.
    Kamera konusunda da ikisinin de farkları var. S7 gece çekiminde daha iyi. HTC10 renk doğruluğunda daha iyi. Ön kamerada OİS var. Çözünürlük düşük gibi gelebilir ama Ultrapixel teknolojisinden dolayı daha net. Malzeme kalitesi daha iyi
  • DUYURU Arkadaşlar Cuma günü akşam İstanbulda olacağım. Pazar akşam geri döneceğim. Cihazını uygun fiyata S-OFF yaptırmak isteyen arkadaşlar bana ulaşsın. Şu anda bilinen yöntem Sunshine ile yapmak. Onun fiyatı 25 dolar (yaklaşık 90tl) zaten hepiniz biliyorsunuz. Ben 50 tl'ye yapacağım. Anlaşırız buluşuruz bi yerde. Çayımızı yudumlarken yapabiliriz. İlgilenen varsa PM atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BomberMAn_01

S7 edge ekran, pil, yazılım, aksesuar, yedek parça, kullanım kolaylığı, hoparlör sesi vs açısında çok daha önde. İki saat kadar test etme şansım oldu ve sonuç bu. Amoled ekran AlwaysOn özelliği güzel
    HTC10 müzik konusunda önde demek az kalır. Tartışılmaz rakipsiz. Fakat tek fark bu. Eğer çok iyi bir müzik kalitesine gerek yok diyorsanız s7 alabilirsiniz.
    Kamera konusunda da ikisinin de farkları var. S7 gece çekiminde daha iyi. HTC10 renk doğruluğunda daha iyi. Ön kamerada OİS var. Çözünürlük düşük gibi gelebilir ama Ultrapixel teknolojisinden dolayı daha net. Malzeme kalitesi daha iyi

Az daha unutuyordum. S7 edgelerde kronik pembe çizgi sorunu var. Tek çözümü ekran değişimi. Garanti varsa tamam ama garanti yoksa gitti paracıklar

Ekleme: Benim HTC10 seçmemdeki sebeplerden biri de USB Type-C olmuştu tabi

• 
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.