Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    keşke sharp denk gelse; ikisini de kullandım sharp çok daha kaliteli bi görüntü deneyimi sunuyor...
  • arkadaşlar selamlar telefonlarınızı güle güle kullanın şuan m8 kullanıyorum 1 aydır idareten almıştım ekranı çatlak ilk htc cihazım oldu bayağı memnunum şimdi htc 10 a geçmeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz? sesi kamerası batarya süresi gibi konular önemli geri kalan standart zaten değerli yorumlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balomer

arkadaşlar selamlar telefonlarınızı güle güle kullanın şuan m8 kullanıyorum 1 aydır idareten almıştım ekranı çatlak ilk htc cihazım oldu bayağı memnunum şimdi htc 10 a geçmeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz? sesi kamerası batarya süresi gibi konular önemli geri kalan standart zaten değerli yorumlarınızı bekliyorum.

-kulaklık sesi efsane; dış hoparlör ehh işte :)
    -kamera önlü arkalı gayet iyi,
    -batarya günü her şekilde kurtariyor...
    velhasılı kelam sağlam makine hocam...
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    kulaklık çok kullanmıyorum misal hangi cihaza göre iyi hangisine göre kötü bangır bangır mı yoksa bu nasıl stereo hoparlör gibi mi
    tamiri kolay mı birde bilginiz var mı?
  • quote:

kulaklık çok kullanmıyorum misal hangi cihaza göre iyi hangisine göre kötü bangır bangır mı yoksa bu nasıl stereo hoparlör gibi mi
    tamiri kolay mı birde bilginiz var mı?

kulaklık çıkışında rakipsiz; ancak dış ses istenilen seviyede değil; hele bi m8 hiç değil...
    tamir olayıyla ilgili bilgim yok malesef...
    hadi ya ses olayı kötü oldu
    ekranı çatlak buldum dokunmatikte sorun yok 1000 tl diyor alınır mı alınmaz mı arada kaldım
  • quote:

hadi ya ses olayı kötü oldu
    ekranı çatlak buldum dokunmatikte sorun yok 1000 tl diyor alınır mı alınmaz mı arada kaldım

Bütçeyi biraz daha zorlayıp kapalı kutu yurtdışı almanızı tavsiye ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam en düşük kapalı kutu 1800 - 2000 az para değil bu kadar çıksam zaten az daha çıkayım deyip mate 9 alırım..
  • rugged armor da geldi harbiden daha kibar daha şık gözüküyor ama neo hybrid çok daha sağlam korur gibi görünüyor.tavsiyene uymuşum iyi ki hocam ikisini de kullanırım yani

• quote:

Orijinalden alıntı: m.akif.karaca

rugged armor da geldi harbiden daha kibar daha şık gözüküyor ama neo hybrid çok daha sağlam korur gibi görünüyor.tavsiyene uymuşum iyi ki hocam ikisini de kullanırım yani

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasarum

Aralık ayında Hepsi Buradadan aldığım FA67 seri cihazı kurduktan sonra geliştirici seçeneklerini aktive edip, menülerinde "neler varmış diye meraktan" dolaşırken bu sorunla karşılaşmıştım.

Geliştirici seçeneklerinden çıksam da düzelmedi, kapatıp açtım düzelmedi

Son çözüm olarak fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi. Tekrar geliştirici seçeneklerini aktive ettim bugüne kadar (yaklaşık 3 aydır) sorun çıkmadı. Ama o bölümdeki ayarları kurcalama niyetim yok artık En azından HTC Full backup devreye girene kadar.

Siz de servise vermeden önce fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin derim. Kolay gelsin.

Geliştirici seçenekleri ile alakalı olduğunu sanmıyorum, zaten custom rom varken geliştirici secenekleri açıktır, full wipe hatta recoveryden format data yaptım, Lee rom kurdum, HTC galeri yuklemedim sadece Google photos var sorun yine devam ediyor :/

• quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

rugged armor da geldi harbiden daha kibar daha şık gözüküyor ama neo hybrid çok daha sağlam korur gibi görünüyor.tavsiyene uymuşum iyi ki hocam ikisini de kullanırım yani

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.

Teşekkür ederim

• Arkadaşlar rehberde Türkçe karakterler soru işareti şeklinde gözüküyor nasıl düzeltebilirim?

• quote:

Hocam en düşük kapalı kutu 1800 - 2000 az para değil bu kadar çıksam zaten az daha çıkayım deyip mate 9 alırım..

Hocam ben yurtdışından alınmış ve sadece kontrol amaçlı açılmış aldım 1500'e ama iyi denk geldi öyle aldım. Sana da tavsiyem yurtdışından getirtmen. Bulabiliyorsan öyle al. Pasaport kaydı alan olmasın. Zaten rom falan deneyeceksen illaki S-OFF yapacaksın. Ondan sonra imei işi adb den yazılacak tek bir koda bakıyor çok basit. Ekranı çatlak cihazı alıp ne yapacaksın ki Birkaç sayfa önce ekranı kırılıp değiştiren arkadaşlar vardı. İstanbul da Doğubank'ta yapılıyor tamirat işleri. Parça bulabilirsiniz yani. Ekran değişim fiyatı 400 lira zaten. 200 daha koy sağlam temiz cihaz al tavsiyem.

-Ses konusunda farklı bir durum var. Stereo hoparlör kalite olarak gerçekten güzel ama diğer telefonlar ile karşılaştırırsan seviye düşük kalıyor
    -Kulaklık sesi diğer telefonlara göre yüksek zaten. Kesinlikle rakipsiz. Belki LG V20 biraz yaklaşabilir ama kesinlikle rakip olamaz. Bir de orjinal kulaklığını kesinlikle alın. İkinci elde bazen kulaklık vermeyebiliyorlar kaliteisnden dolayı. Asıl olay kulaklıkta zaten

Son olarak bütçeniz 1000 lira civarı ise Xiaomi Mi 5 almanızı tavsiye ederim ama bütçeyi zorlayıp HTC10 alırsanız da pişman olmazsınız

• quote:

Bir yıldır Rugged Armor kullanıyordum LG G4'te. Bir ay önce HTC 10 aldım ve cihaz bana kargolandıı anda teredütsüz rugged siparişi verdim. G4 için 54.90'a almıştım. HTC 10 için de 49.90 alandı. Bi baktım 29.90 olmuş. Bana hediye gibi gelmişti :) G4 gibi 54.90 olsa da yine de alırdım. Karbon fiber deseninden dolayı çok hoşuma gidiyor. Ama G4 kadar güzel deil HTC'nin kılıfı. Daha özensiz ve ayrıntı yok düzleşmiş. Biraz daha güzel yapılabilirdi. G4'te masa ayağı var mesela aynı kılıfta. Bazen işe yarıyor. O yüzden ben çok beğenmedim ama yine de bence en güzel kılıf yine de Rugged Armor. Bi de Crystal Shell almayı düşünüyordum ama o da şeffaf olduu için fotoğraf çekerken flaş ışığını yansıttığını ve bu yüzden kameranın üzerinde ışık patlamasına neden olduğunu söylediler o yüzden vazgeçtim. Rugged güzel seçim. Hayırlı olsun güle güle kullanın

• Bitek benim kargo gelmedi galiba salı gününden beri bekliyorum

• BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    umreye gideceğim hocam bakalım orda fiyatlar nasıl
    şuan m8 kullanıyorum onunda ekranı çatlak ama dokunmada problem olmuyor şarjı dışında memnun sayılırım
    xiaomi çok kullandım hocam sıkıldım biraz güzel cihaz ama uzun süre kullanınca sıkıyor değişiklik olsun istiyorum
  • kapasitif tusların çalışmamsı ile ilgili servıse cıhaz gönderen oldumu??

bendekı tel acıp kapatınca düzeliyor bi süre çalışıyor bi süre sonra özellikle whats app maıl yogun geldiğinde çalışmamaya başlıyor aç kafa düzeliyor
  • Bu tarz bir kablo kullanip basarili olan var mi arkadaslar?

Mhl kablo ile goruntu aktarmak mumkun degil mi acaba?

• quote:

umreye gideceğim hocam bakalım orda fiyatlar nasıl
    şuan m8 kullanıyorum onunda ekranı çatlak ama dokunmada problem olmuyor şarjı dışında memnun sayılırım
    xiaomi çok kullandım hocam sıkıldım biraz güzel cihaz ama uzun süre kullanınca sıkıyor değişiklik olsun istiyorum

Hocam en iyisi oradan almak. 1400-1600 arasında bir fiyatı var orada bildiim kadarıyla. Dolardaki kur dalgalanması yüzünden net fiyat veremiyorum. En iyisi yurtdışından almak
  • 
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.