Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Suan telefonda root veya rom yok antutudan ve cpu zden baktigimda telefon 1.59ghzde gosteriyo hatta telefonu ilk actigimda 2.15te calisip sonra dusuruyo. Garanti disi kalmamasi icin rom atmiyodum. Ama android 7yi kurduktan sonra bole oldu keske hic kurmasaydim. Rom olmadigi icin cpu ayarlarini degistiremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddiscoveryy

Arkadaşlar stock Nougat'dayım, 2.41.401.3 sürüm. Maximus HD'ye S-Off olmadan geçebilir miyim? Onun sürümü .4 olduğu için S-Off şart mı?

Sürüm 2.41.401.3 ise Maximus HD 3.6 yükleyebilirsin. Maximus HD 3.7 için gerekli sürüm 2.41.401.4
  • Arkadaşlar REHBER niteliğinde,daha derli toplu olması için yeni bir başlık açmayı düşünüyorum,ufaktan başlıyorum,ne dersiniz?
    Uğraşmaya değmez derseniz hiç kasmıycam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Arkadaşlar REHBER niteliğinde,daha derli toplu olması için yeni bir başlık açmayı düşünüyorum,ufaktan başlıyorum,ne dersiniz?

çok iyi olur hocam; bu işlere girmek isteyip de cesaret edemeyen arkadaşlar için güzel bi kaynak olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: masacre45

Suan telefonda root veya rom yok antutudan ve cpu zden baktigimda telefon 1.59ghzde gosteriyo hatta telefonu ilk actigimda 2.15te calisip sonra dusuruyo. Garanti disi kalmamasi icin rom atmiyodum. Ama android 7yi kurduktan sonra bole oldu keske hic kurmasaydim. Rom olmadigi icin cpu ayarlarini degistiremiyorum

CPU-Z'de hata var
  • BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    401.3 te iken android 6 romu kurabiliyomuz illede ayni surummu olacak. 401.4 nasil yapariz telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: yozcaliskan

Lineage OS resmi olarak HTC10 desteğine kavuştu:

https://download.lineageos.org/pme

HTC cihazlar bölümünde 10 yok
  • quote:

Arkadaşlar REHBER niteliğinde,daha derli toplu olması için yeni bir başlık açmayı düşünüyorum,ufaktan başlıyorum,ne dersiniz?

Usta merakla bekliyoruz :)

Üstteki yazıda bahsettiğin konuların ayrıntılarını ayrı başlıklarda yazıp hepsini rehberde toplamanı öneririm. Mesela HTC10 Bootloader kilidi açma olarak bi konu açıp rehbere o konunun linkini koymanı öneririm. Böylece kimin nerede sorunu varsa o konuya yorum yapar ve sorunlar karışmaz
    Antutuda 1.59 gosteriyo ve telefon kotu calisiyo suanda

• quote:

401.3 te iken android 6 romu kurabiliyomuz illede ayni surummu olacak. 401.4 nasil yapariz telefonu

https://www.androidfilehost.com/?fid=817550096634745785 bunu indirin hocam. sonra ismini 2PS6IMG.zip olarak degiştirip hafıza kartına atın. ardından telefonu download modda başlatın. ekranda uyarı çıkacaktır; ses açma tuşuna basın ve kurulum başlasın...
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Cok aagolun hocam

Bugün release oldu.Ana sayfada çıkmıyor.Büyük ihtimalle yarın orada da çıkar.

Verdiğim link orjinal indirme adresi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BomberMAn_01

quote:

Usta merakla bekliyoruz :)

Üstteki yazıda bahsettiğin konuların ayrıntılarını ayrı başlıklarda yazıp hepsini rehberde toplamanı öneririm. Mesela HTC10 Bootloader kilidi açma olarak bi konu açıp rehbere o konunun linkini koymanı öneririm. Böylece kimin nerede sorunu varsa o konuya yorum yapar ve sorunlar karışmaz

Ayrı ayrı çok zor olur hocam ya,Tek başlık bile hazırlaması işkence olacak bana ama,millete bir faydamız olsun diye işte.

Bu direkt rom gibi 1.8gb bunun gibi biesey daha gormustum firmware 60mb onu bu sekilde yuklesem olurmu

• quote:

Bu direkt rom gibi 1.8gb bunun gibi biesey daha gormustum firmware 60mb onu bu sekilde yuklesem olurmu

verdiğim linkteki dosyayı indirin 1.8 gb. 401.4 sürümüne geçiş yapacaksınız...
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Bunu download moddan yukleyince garanti dsi kalmiyor o zaman

• quote:

Bunu download moddan yukleyince garanti dsi kalmiyor o zaman

aynen öyle...
  • Arkadaşlar konu hazır olmak üzere.Yalnız prof. arkadaşlardan ricam olacak.
    Beynim döndü kelimeler birbirine girdi,konuyu açınca bir göz atsınlar yanlış/eksik varsa anlatımlarda bildirsinler bana.
    konuyu açınca buradan haber vericem.
  • Açıkcası ben HTC one x rom root işlerini DH de bulunan rehberden hallediyordum. Ancak bu sefer acaip bir kulüp oldu.

Kısacası çok çok iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lansker

Açıkcası ben HTC one x rom root işlerini DH de bulunan rehberden hallediyordum. Ancak bu sefer acaip bir kulüp oldu.

Kısacası çok çok iyi olur.

HAZIR ARKADAŞLAR. HATALARIM OLABİLİR.İLK DEFA BÖYLE DETAYLI BİR BAŞLIK HAZIRLADIM.ZAMANLA OTURUR DİYE TAHMİN EDİYORUM.

BUYRUN,BEKLİYORUM.

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)***
  • 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.