Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
25.365
Cevap
115
Favori
717.512
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Giriş
    347 Mesaj
    HTC dışı bir konuya geldim zannettim.

Neyse, ben Spigen Neo Hybrid kılıf aldım ve telefonu yaklaşık 1,5 metreden kaldırım taşlarına düşürdüm telefon 3 kere sekip durdu. Kılıfın kenarları baya bir hasar aldı ama telefonda çizik dahi yok. Hem zarif hem de koruma isteyenler için kılıf önerim Spigen Neo Hybrid
    |
    |

Bir de benim cihaz ne zaman güncelleme yapsa şu uygulamalar optimize ediliyor diyip 20 dakika cihazı esir alıyor sadecr ben de mi var bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Turk telekomdan temmuz sonu ya agustos basinda 2800 tlye aldim. 1.5 yil garantisi var. Ekranda ufak gri bir olu piksel olustu ama belli olmuyor ve rahatsiz etmiyor. Bir de telde konusma son sesi biraz dusuk, sag ust kosede carpmadan dolayi 1 2 cmlik bir soyulma var (beyaz aliminyum) Tel carbon gri. 1800 tl son fiyat. ilana falan koymadim, mesajini gordugum icin yaziyorum. lg v20 alicam eger alirsan yoksa devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 12 Aralık 2016; 9:11:47 >
    |
    |
    lawyer25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ölü pixel olmayaydı iyiydi... ilginiz için teşekkür ederim.
    |
    |
    kaju waffle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

önemli degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lawyer25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TekilBey

Telefonun odaklamasnda sıkıntı var ve 3. Kez sistem hatası raporu verdi ne yapmalıyım aldığım günden beri sorunlar sıkıldm valla

Telefon garantili değil mi? Servise verin, bu kadar çok sorunun bir arada olmasının sebebi üretim hatası olmasındandır. Bu tarz sorunların çözümünü forumlarda bulamazsınız.
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheContact

Güncelleme ile saat problemi düzeldi mi?

Bir de benim cihaz ne zaman güncelleme yapsa şu uygulamalar optimize ediliyor diyip 20 dakika cihazı esir alıyor sadecr ben de mi var bu?

Güncelleme sonrası uygulama optimizasyonu olağan bir uygulama. Herkeste oluyor yani.

Bekleyeceksin, yapacak bir şey yok. :)

Ha, güncelleme öncesi ne kadar az uygulama yüklü olursa, bu işlem o kadar kısalıyor tabii. E bu akıllı telefonları böyle kullanmanın da bir anlamı yok. Üstünde çalışılan uygulama çoğaldıkça o süreç de uzuyor doğal olarak.
    |
    |

İstanbuldaysanız ben satabilirim 200 tl ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihkutay -- 12 Aralık 2016; 11:51:35 >
    |
    |
    seksenalti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sonunda tekrar aranızdayım arkadaşlar. Telefonu çok özlemişim yahu. Tekrar söylüyorum benim için HTC'den başkası yalanmış . Cihaza müziklerimi atıp kulaklığımı takmam elime alıp biraz kurcalamam yetti. O malzeme kalitesi, stabilite, ses kalitesi, duruş kesinlikle ne işin var başka cihazda der gibi beni kendine çekti resmen

kamera kalitesi ve şarj süresinde farklılıklar varmı.
    |
    |
    ÇayLaK KRaL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: chevanton

Sonunda tekrar aranızdayım arkadaşlar. Telefonu çok özlemişim yahu. Tekrar söylüyorum benim için HTC'den başkası yalanmış . Cihaza müziklerimi atıp kulaklığımı takmam elime alıp biraz kurcalamam yetti. O malzeme kalitesi, stabilite, ses kalitesi, duruş kesinlikle ne işin var başka cihazda der gibi beni kendine çekti resmen

Nereden ve kaça temin ettiniz hocam, ayrıca şu m9 ile ilgili görüşülerini almak istiyorum bilgi amaçlı
    |
    |

telefon arızadan mı geldi yoksa başka telefon mu kullanıyordun
    |
    |
    chevanton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ya arkadaşlar, Android Nougat güncellemesini alan birileri, ekran çözünürlüğünün değiştirilip-değiştirilemediğine bir açıklık getirsin lütfen.

Bu özellik gelirse, 8-10 saat ekran süresi alırız.

Değişmiyor,sadece dpi ayarı var o da çözünürlükten ziyade ölçekleme boyutu tarzı bir şey.Ekrana daha fazla ya da daha az ögenin sığmasını sağlıyor ama çözünürlük değişmiyor.Eski N4'te bile vardı bu özellik custom rom zamanlarımda :)

Artık direk orjinal sisteme dahil olması güzel olmuş,açıkçası 10'nun dpi değeri benim hoşuma gitmiyordu
    |
    |
    SixSixSix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BurakKsglu

Değişmiyor,sadece dpi ayarı var o da çözünürlükten ziyade ölçekleme boyutu tarzı bir şey.Ekrana daha fazla ya da daha az ögenin sığmasını sağlıyor ama çözünürlük değişmiyor.Eski N4'te bile vardı bu özellik custom rom zamanlarımda :)

Artık direk orjinal sisteme dahil olması güzel olmuş,açıkçası 10'nun dpi değeri benim hoşuma gitmiyordu

Umarım getirilir ilerleyen güncellemelerde. Samsung Galaxy S7'ye Android Nougat ile birlikte gelecek diye biliyorum. Samsung Galaxy Note7 kutudan bu özellikle çıkıyordu. Gerçekten muazzam bir özellik. 5.2 inç ekranda 1444p'nin gereksizliğinin önüne geçerdik. 720p bile gayet iyi bir deneyim yaşatır bu büyüklükteki ekranda.

Açıklama için teşekkürler dostum.

|
    |

• Kurmay Yarbay
    7841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Ya arkadaşlar, Android Nougat güncellemesini alan birileri, ekran çözünürlüğünün değiştirilip-değiştirilemediğine bir açıklık getirsin lütfen.

Bu özellik gelirse, 8-10 saat ekran süresi alırız.

Yalnız hocam gelsede okadar fark olmaz, s7 edge e beta sürümünde geldi mesela, kullanıcılar farkı anlayamadı bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 12 Aralık 2016; 15:57:52 >

Orijinalden alıntı: murat5555

telefon arızadan mı geldi yoksa başka telefon mu kullanıyordun

Alım satım yapıyorum işim gereği çok fazla model değişikliğine gidiyorum. Hem deneme hem satış amaçlı kullanımlarım oluyor hocam ama HTC bir başka şükür kavuşturana
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.