Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi LG G4den sonra kamera ve seste devrim yaptılar Lakin adamlar htcye diss atmak için fullbody metal yapayim dediler b*k ettiler telefonları. bi lg g4deki şıklığa bak bide g4den sonra çıkan fullbody metal(aluminyum) yapmayı çalıştılar tasarımı çöp metalide düzgün traşmadığından plastikle üstüne koruma çektiler saçma sapan bişey çıktı.
  • LG V20 2999 TL'ye çıkmış. HTC 10 da zamanında bu fiyata çıkmıştı.

Açıkçası LG G4'ünü Bootloop'la kaybetmiş biri olarak bir daha LG'ye bulaşmama kararı almıştım. G4'ü geçtim, G5 ve V10'da bile Bootloop ve başka sorunlardan bahsediliyordu. V20'de de kronik bir sorun çıkmayacağının garantisi yok. Hiçbir telefonda yok tabii de, söz konusu LG olunca duyulan güven de azalıyor.

HTC 10'un daha bahsedilen, görülen, deneyimlenen bir kronik sorunu mevcut değil. Nazar değmesin.
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    extreme pro bir adım önde. Fotoğraf maknesi için Pro+ aldım, gelip denedikten sonra keşke extreme pro alsaydım dedim. Pro+ ın yazma hızı 50 mb civarında geziyor. Telefonda extreme var pro+ dan geri kalmıyor. Extreme pro, extreme in üst versiyonu sonuçta.
    http://www.cameramemoryspeed.com/reviews/sd-cards/sandisk-extreme-pro-95mbs-32gb-micro-sd-memory-card/http://www.cameramemoryspeed.com/reviews/sd-cards/samsung-pro-plus-128gb-micro-sdxc-memory-card/

Şu incelemeleri gördükten sonra bi kez daha pişman oldum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koagulant -- 9 Aralık 2016; 23:24:4 >

• Arkadaşlar kullandığınız en stabil, sorunsuz galeri uygulaması hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddiscoveryy

Arkadaşlar kullandığınız en stabil, sorunsuz galeri uygulaması hangisi?

Quick pic fena değil

• arkadaşlar iyi geceler. htc 10 almak istiyorum ancak sıfırını alacak durumum yok şu anda. cihazını satmayı düşünenler varsa aranızda bana ulaşsın lütfen. Ankarada ki arkadaşlara sesleniyorum daha çok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Quick pic fena değil

F-stop kullanıyorum ben de, yaklaşık 2 saattir denemediğim galeri uygulaması kalmadı. Çok fena sinirlerim bozuldu valla, güzelim cihaza galeri uygulaması koymayan o güzel insanlara büyük sevgilerimi gönderiyorum.
    CM galeriden Android stock'a sony'ninkinden htc'nin eski versiyon galeri uygulamasına hepsine baktım ama yine "en az hatalı" f-stop ve quick pic sanırım. Neyse artık alışmaya çalışıcaz mecbur.
    Keşke güncellemeyle orijinal bir galeri uygulaması gelse ama nerde...

• Arkadaşlar bugun htc 10 aldım..telefon genel olarak guzel fiyatını hakediyor mu? Orasi benfe biraz soru isareti oluşturdu..şoyleki evde lg g3 ve galaxy s5 ile karsilastirdim kamera olarak s5 den iyi cekiyor ama g3 den iyi cekemiyor g3 un hem resim kalitesi hemde odaklanma hizi daha iyi ,ses yuksekligi olarak da 1 2 gömlek lg Üstün..asil Üzücu olan tabiki kamera, ayrica ekranda ayni sekilde g3 un gerisinde sharp panel olmasina rağmen renklerde sarılık var bu sorunu renk sicakligini en soguk moduna alip bir nebze azaltsamda genede g3 un ekran kalitesine renk dogruluguna ulasmiyor,sanirim bu ekran telefondan cekilen resimlerin kalitesine de yansiyor..ilk izlenimlerim bunlar bu sorunlar yazilimlar ile duzelirmi bilemiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: kaizer25

Arkadaşlar bugun htc 10 aldım..telefon genel olarak guzel fiyatını hakediyor mu? Orasi benfe biraz soru isareti oluşturdu..şoyleki evde lg g3 ve galaxy s5 ile karsilastirdim kamera olarak s5 den iyi cekiyor ama g3 den iyi cekemiyor g3 un hem resim kalitesi hemde odaklanma hizi daha iyi ,ses yuksekligi olarak da 1 2 gömlek lg Üstün..asil Üzücu olan tabiki kamera, ayrica ekranda ayni sekilde g3 un gerisinde sharp panel olmasina rağmen renklerde sarılık var bu sorunu renk sicakligini en soguk moduna alip bir nebze azaltsamda genede g3 un ekran kalitesine renk dogruluguna ulasmiyor,sanirim bu ekran telefondan cekilen resimlerin kalitesine de yansiyor..ilk izlenimlerim bunlar bu sorunlar yazilimlar ile duzelirmi bilemiyorum...

Hocam kamerayı nasıl karşılaştırdınız? İki cihazın resimlerini de bilgisayara atıp ordan mı yoksa direkt telefonlar üzerinden mi?

• Ekran la ilgili şöyle bir durum var.. Ekran parlakligi otomatik oldugunda bu sarılık oluyor.otomatikten cikarinca beyaz dengesini iyi yakalıyor..ama bu durumda sarjin cok daha fazla gitmesine yol açabilir...bu sekilde kullanicsz artik Başka caresi yok..

• ddiscoveryy D kullanıcısına yanıt
    Telefon uzerinden karsilastirdim..

• Htc 10 ile cektigim resmi lg ye attim, lg nin ekraninda karsilastirdim..sonuc htc cok daha iyi.malesef htc ekraninda cektigi resim daha kotu gözüküyor..

• quote:

Htc 10 ile cektigim resmi lg ye attim, lg nin ekraninda karsilastirdim..sonuc htc cok daha iyi.malesef htc ekraninda cektigi resim daha kotu gözüküyor..

Hocam htc 10 un kamerası s7 edge den de iyi, tecrübeyle sabittir :) ama ekranını bende başarılı bulmuyorum

• quote:

Htc 10 ile cektigim resmi lg ye attim, lg nin ekraninda karsilastirdim..sonuc htc cok daha iyi.malesef htc ekraninda cektigi resim daha kotu gözüküyor..

Maalesef öyle bir sıkıntı var.. Google Fotoğraflar üzerinden mi baktınız peki hocam HTC'de? Onun biraz daha kötü gösterdiğini söylüyor herkes.

• quote:

2010'dan beri HTC cihaz kullanırım, araya sadece bir kez Note 3 girdi ve hepsinde de QuickPic tercih ettiğim galeri uygulaması olmuştur. Sadece Raw ve yedekleme için Google Fotoğraflar uygulamasını kullanıyorum.
  • quote:

Ekran la ilgili şöyle bir durum var.. Ekran parlakligi otomatik oldugunda bu sarılık oluyor.otomatikten cikarinca beyaz dengesini iyi yakalıyor..ama bu durumda sarjin cok daha fazla gitmesine yol açabilir...bu sekilde kullanicsz artik Başka caresi yok..

Benim panel Tianma, canlı tercihte fabrika ayarlarında hafif bir sarımtıraklık var, ben renk ayarını soğuğa doğru 1/3 kaydırıp gene otomatik modda kullanıyorum.
  • Arkadaşlar kulaklıktan bağımsız olmak üzere HTC boomsound'da HTC kulak içi profili daha net tizler ve başlar veriyor sanki. Özellikle "diğer" kulaklık profili sanki müziğin içine perde çekip, detayları öldürüyor gibi. Siz de deneyimleriniz sonucu aynı sonuca ulaştınız mı acaba?

• heavenforeveryone H kullanıcısına yanıt
    bende aynı şekilde kullanıyorum.Arada gerçekten fark var.
  • Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır demişler . Bir sürelik ayrılıktan sonra daha fazla dayanamadım ve pasaport kayıtlı cihaz alarak pazartesi tekrar bu güzel ailenin arasında olacağım .

Tüm amiral gemileri kullanmış biri olarak kesinlikle HTC'den kopamayacağımı anladım. O muazzam ses kalitesi, kasa kalitesinin üst düzey olması, stabilliği maalesef başka cihazlarda bulamadım. Kesinlikle çok iyi cihazlar kullandım özellikle S7 Edge, Huawei P9 bu ikisinin hakkını yiyemem ama HTC'ye bir kere gönül bağı veren adam kolay kolay başka cihaz kullanamıyormuş onu anladım. Pazartesi gününü iple çekiyorum

• chevanton kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.