Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Pil kullanımında Android işletim sistemi ve Android sistemi toplamı %20 yer tutuyor sizde de böyle mi?

Bende de o civarlarda.

Yeni güncellemede çözerler bu durumu inşallah, yüksek rakamlar...

Samsung Galaxy S7 edge cihazınızda bu oran ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırmızı olanın depolaması ufs bizde ki emmc. Arada fark var.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Pil kullanımında Android işletim sistemi ve Android sistemi toplamı %20 yer tutuyor sizde de böyle mi?

Bende de o civarlarda.

Yeni güncellemede çözerler bu durumu inşallah, yüksek rakamlar...

Samsung Galaxy S7 edge cihazınızda bu oran ne kadar?

Şimdi hatırlamıyorum da daha düşük değerler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: koagulant

Kırmızı olanın depolaması ufs bizde ki emmc. Arada fark var.

Kaydadeğer bir fark olsaydı, YouTube'da karşılaştırma videosu olurdu.

• htc bazı konularda sıkıntılı gerçekten.
    telefonun ses olayını ön plana çıkartıyor. amerika cihazına kulaklık koymuyor. siteden parasıyla alayım diyorum 1 haftadan fazladır bakıyorum stokta yok!
  • Doğru hocam kırmızı olan tek ülkeye çıktı ve depolama hızı daha yüksek

• Telefonumun kapasitif tuşlarindan, geri tuşu diğer tuştan (son uygulamalar tuşu) daha parlak yanıyor. Karanlıkta belli oluyor daha fazla. Bu durum normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustang10 -- 3 Aralık 2016; 0:15:38 >
  • Ekranı kırmayı beceren varmı.. Sağ üstte ekran çatladı Vodafone dan aldım garantisi brightstar ne yapıcam şimdi ben

• kreat kullanıcısına yanıt
    J-Lab burn in diye bir ses kaydı indirip dediğin gibi burn in yapmıştım.Taş çatlasın 12-18 saat falandır totalde ama bu yüksek frekansların ve midlerin biraz daha öne çıkmasını sağladı.Önceden çok bass vardı ve müzikteki canlılık,sıcaklık kayboluyordu.
  • BurakKsglu kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Bende bırakayım birkaç gün çalsın pc de. Öteki kulaklığı ilk aldığımda tizler kulaklarımı tırmalıyordu. Burn in olduktan sonra çok iyi hale geldi. Bununda pişmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: elberp

Arkadaşlar Spigen in sitesinde Ultra Crystal ekran koruyucu stoğa girmiş, haberiniz olsun. Alsam mı karar veremedim. Dandik bi kırılmaz cam var şuan benim ekranda, aşırı parmak izi kalıyor.

http://www.spigen.com.tr/HTC-10-Ekran-Koruyucu-Spigen-Ultra-Crystal,PR-1893.html

hocam ekran koruyucu bugün geldi. az önce uyguladım. eski kullandığım korumalar neymiş öyle ya. leş gibi iz bırakıyordu. bunu çok beğendim. videoda anlatılan kadar iz bırakmıyor. hatta diğerlerine yanında hiç bırakmıyor bile diyebilirim. ayrıca ekranda varlığı belli bile olmuyor. tavsiye ederim

• alirizabaki A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Peki ekrana oranı nasıl? Çok boşluk kalıyor mu kenarlarda?
  • elberp E kullanıcısına yanıt
    ekran kısmının sağ ve solundan yarım milim kadar taşıyor. haliyle kenarlardan yaklaşık 3mm gibi boşluk kalıyor. ama ekranda varlığı belli olmuyor. parmak izi olayı diğer kullandıklarımından daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elberp

Arkadaşlar Spigen in sitesinde Ultra Crystal ekran koruyucu stoğa girmiş, haberiniz olsun. Alsam mı karar veremedim. Dandik bi kırılmaz cam var şuan benim ekranda, aşırı parmak izi kalıyor.

http://www.spigen.com.tr/HTC-10-Ekran-Koruyucu-Spigen-Ultra-Crystal,PR-1893.html

Ben kullanıyorum hocam memnunum,tanesi 7 liraya gelen bir ürün için epey iyi, çok parmak izi bırakmıyor.
  • Teşekkürler arkadaşlar. Dün gece sipariş verdim.
  • S off yapmanın ücretsiz bir yöntemi yok mu? Eski telefonlarda ücretsiz bir şekilde yapılıyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koagulant kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla sadece Japonya'ya özel olan kırmızı model 64 GB ve UFS, diğer kırmızılarda fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lansker

S off yapmanın ücretsiz bir yöntemi yok mu? Eski telefonlarda ücretsiz bir şekilde yapılıyordu.

Takip
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    s-off ticarete yenik düştü. evet eskiden ücretsizdi artık 25$. paraya kıymadan olmuyor. sağladığı kolaylıklar sebebiyle sizi telefonculara mahrum bırakmadığı için bence ücretinin hakkını veriyor. gönül isterdi ki ücretsiz olsun. yazılımsal olarak babayiğit var ise yazsın kodları kullanalım.
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.