Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen aydın da çok garip bir hava vardı. Onu çekmek istedim. Umarım işinizi görür
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Düzenleme: Play Store'dan gelen son güncellemeden önce çekilen bir fotoğraf onu belirtmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuMi__YuMi -- 2 Aralık 2016; 0:12:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Orijinalden alıntı: hasan231

Son gelen güncelleme kamerada gece çekimleri acayip güzelleşti lakin kamerada çok takılıyor bide bunu çözseler tmmdr :)

Hangi güncelleme hocam?

Google Play'de HTC Camera uygulamasına güncelleme geldi. Onu diyor.
  • YuMi__YuMi Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, görmek istediğim buydu aşağı yukarı. Uygulaması fotoğrafı jpeg yaparken ne tür işlemler yapıyor diye merak ettim. Xperia XZ ile çektiğim fotoğrafı, lightroom ile luminance 30 yapınca binalar aynı böyle oldu, gökyüzünde neredeyse hiç gren kalmadı. XZ'de raw desteği yok ama fotoğrafları da jpeg sıkıştırmasında çok az işleniyor demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: varyemez55

http://www.spigen.com.tr/HTC-10-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1911.html arkadaşım şu ürünü kullanıyorum gerçekten htc kendisi yapsa ancak bu kadar olur, zam gelmiş yine ancak tavsiye ederim.

Aynen katılıyorum. Cihaza ayrı bi hava katiyor

• varyemez55 V kullanıcısına yanıt
    Ben de bi hafta önce amazondan aldım bu kılıfı. 5 dolar indirim kuponumla kargo dahil 12 dolara geldi. Spigen in sitesinde pahalı. Hepsiburadada daha ucuz. 10 gün-2 hafta bekleyecekler için amazon biraz daha ucuz.
    http://www.hepsiburada.com/spigen-htc-10-kilif-rugged-armor-p-TELKILH09CS20276
    https://www.amazon.com/gp/product/B01DAN1T4E/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberp -- 2 Aralık 2016; 1:18:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasan231

Son gelen güncelleme kamerada gece çekimleri acayip güzelleşti lakin kamerada çok takılıyor bide bunu çözseler tmmdr :)

Hangi güncelleme hocam?

Google Play'de HTC Camera uygulamasına güncelleme geldi. Onu diyor.

Teşekkürler

• Rica etsem biri kılıflı fotoğrafları atabilirmi bu Arada yeni katıldım aranıza 2-3 gün oldu :) öğrenmem gereken şeyler varsa dinlerim

• HTC 10 iyi satış yakaladı ama telefon gerçekten muhteşem olmuş.

• Arkadaşlar tr de dükkanlara satılan tüm kılıfları baktım hepsi tırt, Eğer yurtdışı almayacaksaniz direk Spigen modellerine yönelin en kaliteli onlar biraz pahalı ama emin olun verdiğiniz parayı hakediyor.

• Beyler internette dolaşırken gördüm htc 10 yeni versiyonu çıkmış içinde kırmızı renk seçeneği var bir çok hatayı düzeltildiğini yazıyor ayrıca donanım olarakta iyileştirme yapıldığını yazıyor bilgisi olan var mı

http://www.htc.com/us/go/buy-htc-10/

• quote:

Orijinalden alıntı: bicer79

Beyler internette dolaşırken gördüm htc 10 yeni versiyonu çıkmış içinde kırmızı renk seçeneği var bir çok hatayı düzeltildiğini yazıyor ayrıca donanım olarakta iyileştirme yapıldığını yazıyor bilgisi olan var mı

http://www.htc.com/us/go/buy-htc-10/

Öyle bir şey yok dostum. Yalnızca farklı bir renk seçeneği eklendi ki bunu da birkaç ay evvel ben de görmüştüm. Donanım ve özellik bakımından bizlerdeki HTC 10 ile aynı. 3 olan renk seçeneğini 4 yapmışlar sadece. Eskiden Türkiye'ye de geliyordu HTC One M7 gibi cihazların kırmızıları, fakat HTC 10'un yalnızca 2 renk seçeneği mevcut Türkiye'de.

Lanse edilmiş olan yeni HTC modellerini aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz;

http://www.gsmarena.com/htc-phones-45.php

Gördüğünüz üzere, HTC 10'dan sonra tanıtılan farklı bir HTC 10 modeli yok. Donanım hakımından özellikleri kırpılmış HTC 10 Lifestyle ve HTC 10 evo var. Bunların ikisi de Qualcomm Snapdragon 820'den daha düşük işlemciye ve HTC 10'dan daha az RAM kapasitesine sahip.

• Kulaklıktan bass sesinin dong diye gelmesi normal mi ?

Basslar midlerin önüne geçiyor?

Burn-in olmadığı için olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 2 Aralık 2016; 15:08:12 >
  • severek aldigim Htc 10 siyah renk telefonumu buyuk ekran tlf ihtiyacindan dolayi satiyorum yurtdisi ingiltereden alindi kendi pasaportuma kayitli 3 aylik 1400 tl ciddi aloci arkadaşlar pm ile görüşebiliriz

• radonk kullanıcısına yanıt
    Tablet al kardeşim niye satıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

Tablet al kardeşim niye satıyorsun.

Aynen hocam alin bir iPad kafaniz rahat kullanin.

• quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

HTC 10 iyi satış yakaladı ama telefon gerçekten muhteşem olmuş.

Sonunda akli basina geldi htc nin. Android aleminde sony ile beraber saygi duydugum tek markadir htc.

• Arkadaşlar Android 7 yükleyip batarya, kamera vs genel performans durumları hakkında yorumlarınız nelerdir?
    Yabancı forumlarda nougat güncellemesi için bazıları iyi derken bazısı beğenmediğini yazmış.

Uygun fiyatlı bulursam htc 10 almayı düşünebilirim kullanıcıları olarak yorumlarınızı okumak için birkaç sayfa gerilere kadar gittim ama pek detay göremedim.

• Pil kullanımında Android işletim sistemi ve Android sistemi toplamı %20 yer tutuyor sizde de böyle mi?

• quote:

Pil kullanımında Android işletim sistemi ve Android sistemi toplamı %20 yer tutuyor sizde de böyle mi?

Bende de o civarlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Pil kullanımında Android işletim sistemi ve Android sistemi toplamı %20 yer tutuyor sizde de böyle mi?

Bende de o civarlarda.

Yeni güncellemede çözerler bu durumu inşallah, yüksek rakamlar...

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.