Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lansker

Minur geldi dedi. O da yapmış . Cid değiştirip

Hocam o international değilmiş,unlocked/developer edition,o yüzden cid-mid us unlocked'a göre yapın. Burada RUU var http://www.htc.com/us/support/rom-downloads.html
  • lansker kullanıcısına yanıt
    Şu an kullandığın uluslararasi model değil mi zaten hocam.
    7 almak icin developer sürümü yapman gerek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan m_27 orjinal türkiye alımı. uluslararası ile aynı kategoride geçiyor sizin gönderdiğiniz rehbere göre.

Developer Edition ve A.B.D Modeller:
    CID: BS_US001/BS_US002 | MID: 2PS650000
    1.80.617.1 (@baadnewz ile)

bu cid ve mid i yükleyeceğim. anladığım kadarıyla
  • quote:

Şuan m_27 orjinal türkiye alımı. uluslararası ile aynı kategoride geçiyor sizin gönderdiğiniz rehbere göre.

Developer Edition ve A.B.D Modeller:
    CID: BS_US001/BS_US002 | MID: 2PS650000
    1.80.617.1 (@baadnewz ile)

bu cid ve mid i yükleyeceğim. anladığım kadarıyla

Hocam çok defa brick'ten kurtardım falan dediğinize göre anlıyorsunuz bu işten. O zaman mesajımı tekrar iletiyorum,bunu uygularsanız sıkıntı olmaz:

Unlock bootloader + S-off iseniz fastboot yapıp fastboot oem writecid BS_US001 ve fastboot oem writemid 2PS650000 komutları ile Cid ve Mid değiştirip yeniden başlatın.Ardından da http://dl3.htc.com/application/RUU_PERFUME_WL_M60_SENSE80GP_NA_Gen_Unlock_1.96.617.20.exe?_ga=1.77591829.1890733923.1480082878 RUU.exe'yi program kurar gibi çalıştırın,yönergeyi takip edin,telefonu usb ile bağlayın pc'ye ve birkaç defa yeniden başlayıp kurulum gerçekleşecektir.İşlem yaklaşık 10-20 dakika arası sürer.Piliniz en az yüzde 50 olmalı,işlem sırasında müdahale olmamalı.Bu kurulum bitince telefonunuzu başlatın kurulumunuzu yapın,ardından yazılım güncellemelerini kontrol ettiğinizde 1.1 gb boyutunda Nougat güncellemesini alacaksınız.Ben bu şekilde yaptım dün.SORUMLULUK SİZE AİTTİR.

• Tek sorunum yedekleme. Su kartta yer var ancak dolu hatası alıyorum. Bilgisayara ise USB 3.0 olmasına rağmen çok yavaş atıyor. Deli olacağım. Ruu iniyor şuan. Önce yedekleme yapayım. Sonuçtan bilgi veririm.

• quote:

Tek sorunum yedekleme. Su kartta yer var ancak dolu hatası alıyorum. Bilgisayara ise USB 3.0 olmasına rağmen çok yavaş atıyor. Deli olacağım. Ruu iniyor şuan. Önce yedekleme yapayım. Sonuçtan bilgi veririm.

Bu arada eğer bootloop ile karşılaşırsanız sdcard'ı çıkartıp deneyin.viper'ın nougat'ında böyle birşey okumuştum,hani olursa ilk bunu deneyin.
  • lansker kullanıcısına yanıt
    Bir de bilgisayarda iki tane SSD var. Ama yinede yavaş atıyor. Sürücülerde güncel. Tam bir fiyasko

• quote:

Bir de bilgisayarda iki tane SSD var. Ama yinede yavaş atıyor. Sürücülerde güncel. Tam bir fiyasko

Bir de spoiler vereyim

Windows kadar ezik bir işletim sistemi yok. mecburiyetten açtım. linux zorin candır cannnn....
  • Arkadaşlar HTC 10'da Samsung da olduğu gibi çoklu pencere özelliği var mı?
  • Arkadaşlar 1.95.401.3 veya 1.95.401.4 romlarından birini arıyorum bulamıyorum xda da. veya başka sitelerde bu romlardan birini indirebileceğim bi site yokmudur acaba? Mesela sony kullananlar bilir onda xperifirm diye bir program vardı pcde istediğimiz sony marka telefonun romunu indirebiliyoruz, ama htcde böyle bişey bulamadım. Bu romları bulmanın bi yolu yokmu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfb_10

Arkadaşlar 1.95.401.3 veya 1.95.401.4 romlarından birini arıyorum bulamıyorum xda da. veya başka sitelerde bu romlardan birini indirebileceğim bi site yokmudur acaba? Mesela sony kullananlar bilir onda xperifirm diye bir program vardı pcde istediğimiz sony marka telefonun romunu indirebiliyoruz, ama htcde böyle bişey bulamadım. Bu romları bulmanın bi yolu yokmu arkadaşlar?

En yakın sürümler bu başlıklarda var.
    http://forum.xda-developers.com/htc-10/how-to/stock-stock-collection-recovery-ruu-ota-t3359297
    http://forum.xda-developers.com/htc-10/how-to/htc-10-stock-rom-ruu-t3378240

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 27 Kasım 2016; 1:13:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1alexdegil

Arkadaşlar HTC 10'da Samsung da olduğu gibi çoklu pencere özelliği var mı?

Nougat ile geldi.
  • Hocam ben bu sayfayı sürekli takip ediyorum ama bi türlü yeni dosyalar ekkenmiyor. Hocam peki bu sürüm düşürme olayı varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: gfb_10

Hocam ben bu sayfayı sürekli takip ediyorum ama bi türlü yeni dosyalar ekkenmiyor. Hocam peki bu sürüm düşürme olayı varmı acaba?

Şu anda yok hocam, TWRP ve root Nougat için uyarlandığında. Belki Marshmallow RUU.exe ile stock MM rom'a dönülür,sonra oradan TWRP root tekrar uygulanır,denemek lazım.

• Sadece 2 pencere olarak mı kullanabiliyoruz veya daha fazla pencere açabiliyor muyuz?

• 5037 portu açılmadı bilgisayarda. Bu nedenle s offf hata verdi Unlock.bin dosyasında.

• Arkadaşlar merhaba bende HTC 10 alarak aranıza katıldım ama bir sıkıntı var gibi geliyor şarj su gibi iniyor doğru düzgün kullanmadığım halde s6 s7 s7 edge note 5 iPhone lar üst segment her telefonu kullandım ama hiçbiri bunun gibi hızlı şekilde bitmiyordu pil olarak anlam veremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç saat gidiyor şarjınız?

• Jawser J kullanıcısına yanıt
    Facebook, twitter, instangram, messenger falan devredışı ama 4 saat gidiyor. Üstelik çok oyun da oynayan biri değilim günde maksimum yarım saat. Bazen hiç oynamam. Telefonu alalı 4 haftadan az oldu. İlk günlerde 5.5-6 saat civarı gidiyordu, son 1-2 haftadır bu şekilde 4 saat civarı. İndirdiğim uygulamalardan biri arkaplanda şarjı emiyor mu anlamadım.

Edit: Wi-fi gün boyu açık, 4g nadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberp -- 27 Kasım 2016; 11:31:9 >
  • wifi varken 4g yi açmayın arkadaşlar ne gerek var. Ben şimdiye kadar 4.5g yi açmadım telefon sürekli H de

• 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.