Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sense güncellemesi sonrası. Eskiden de böyle olabilir. Gözüme farklı geldi 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Telefon da m9 şarj aleti mi kullanmam daha sağlıklı m8 mi? orjinali bozulduğu için 1.5 aydır aukey hızlı şarj kullanıyorum ya da a9 şarj aletini mi alıp kullansam fakat hızlı şarj zararlı diyorlar?
  • Merhaba bendede FA64 serisi var ve hiç sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Elektronik cihazların sorunsuz çıkması biraz şans işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekilBey

bu telefonunun hangi seri olduğu nerde yazıyor

Ayarlar > Hakkında > Telefon kimliği > Aygıt seri numarası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yapsak hb'deki beyazdan mı alsak daha 3-4 gün önce +40 stok vardı şimdi 15'e düşmüş. nasıl olsa siyahın geleceği yok.
  • quote:

Telefon da m9 şarj aleti mi kullanmam daha sağlıklı m8 mi? orjinali bozulduğu için 1.5 aydır aukey hızlı şarj kullanıyorum ya da a9 şarj aletini mi alıp kullansam fakat hızlı şarj zararlı diyorlar?

M8 1.5 amper m9 1.8 pek bir fark yok biraz daha hizli sarj edersiniz m9 sarji ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katalikitci

Ne yapsak hb'deki beyazdan mı alsak daha 3-4 gün önce +40 stok vardı şimdi 15'e düşmüş. nasıl olsa siyahın geleceği yok.

Bende beyaz almayi dusunuyorum acikcasi o kadar da cirkin degil sirf arka tasarim icin bile alinir.

• Ben bu haftasonu il dışına çıkcağım, o yüzden sipariş etmek istemiyorum. hepsiburada'da sepete falan eklesek ürün bize ayrılıyor mu? çünkü bu stok pazartesiye dayanmaz gibi duruyor.
    not: şimdi baktım stok 13e düşmüş.
  • arakdaşlar zahmet olmazsa çektiğiniz bir iki fotoğrafı filtresiz olarak paylaşırmısınız almayı düşünüyorumda merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbaggio

Voltei gelecek dedi ama bi değişiklik olmadi

Volte özelliğini açtırmak lazım.
    Servis sağlayıcınla görüş volte özelliğini aktifleştirsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Telefon da m9 şarj aleti mi kullanmam daha sağlıklı m8 mi? orjinali bozulduğu için 1.5 aydır aukey hızlı şarj kullanıyorum ya da a9 şarj aletini mi alıp kullansam fakat hızlı şarj zararlı diyorlar?

M8 1.5 amper m9 1.8 pek bir fark yok biraz daha hizli sarj edersiniz m9 sarji ile.

orjinalini nerden bulabilirim galiba piyasada yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

buldum burda ne yazan cihazlar daha iyi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

buldum burda ne yazan cihazlar daha iyi?

Tamamen şans işi.

Benim ilk cihazım "FA64..." şeklinde başlıyordu. Nisan 2016 üretimi. Boya sorunu yaşadım ben. Değişim cihazım "FA67..." şeklinde başlıyor. Temmuz 2016 üretimi olduğu anlamına geliyor bu. 1.5 aydır kullanıyorum, hiçbir sorun yok.

• Hocam boya atmasından dolayı mı değiştirdiler başka bir sorun mu vardı? Boya atmayı kolay kolay değişim sebebi yapmazlar gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elberp

Hocam boya atmasından dolayı mı değiştirdiler başka bir sorun mu vardı? Boya atmayı kolay kolay değişim sebebi yapmazlar gibi geliyor.

Değiştirdiler, çünkü bu bir üretim sorunu. Daha ayrıntılı anlatayım. Cihazı 21 Temmuz'da aldım, yolda gelirken de cebime koydum. Cebimde birkaç tane bozuk para varmış. Cebime koyduğum sırada bozuk paralara temas eden 3 yer birden soyuldu. Hemen ertesi gün servise verdim, verdikten 1 hafta sonra da değişim kararı verildi.

• Telefon elime ulasti arkadaşlar video cekerken 4k da isoyu ayarlayamiyormuyuz

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Video çekimlerinde çözünürlük ayarlanır, ses kaydını yüksek çözünürlük seçmeyi unutmayın, çok farkediyor.

• Teleservice'i aradığımda telefon yedek parça bekliyor diyor. (otomatik sekreter bu şekilde söylüyor. Zaten müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız gibi) Yani telefon 21. günde elime geçmediğinde mi para iadesi hakkım doğuyor?
  • Arkadaslar kutu uzerinde yada iceriginde sar degeri yaziyormu?yaziyorsa bi zahmet bakip dermisiniz?

• Merhaba arkadaslar,

HTC M10 GOLD, Silver ve Grey renkler hepsi 32 GB. Daha kutusundan acilmamis, sifir. 2000 tl
  • 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.