Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir şey keşfettim. Parmak izi tarayıcı ve güç butonuna basıldığında, ekran görüntüsü alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhahahahahahhhh

Beni güldürdün 😀😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lansker

Muhahahahahahhhh

Beni güldürdün 😀😃

Ses kısma ve power ile ekran görüntüsü alındığını biliyordum da; bunu yeni keşfettim.

• Ben ilk okıduğumda yeni, keşif kelimelerini görünce gerçekten yeni mükemmel bür keşif zanettim, heyecanlandım. Tam okuyunca güldüm. Kusura bakmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • elberp E kullanıcısına yanıt
    Worldun Teknosa kampanya duyurusu nerede, Kasım ayında sadece GG da para puan veriyor? Bir de şu an baktım Teknosa fiyatı 2,999 siz nasıl 2,510 TL fiyat yakaladınız?

Fiyatların düşme nedeni yıl sonuna yaklaşılması nedeni ile satış kotalarını tutturabilmek sanırım. Tahminim ve beklentim, en geç 1 hafta içinde birçok cihazın fiyatında indirimler ve/veya promosyon/kampanyalar başlayacağı yönünde.
  • dasarum D kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Bundan önceki 2.mesajımda link vermiştim. Teknosanın gittigidiyordaki mağazasında htc 10 un normal fiyatı 2699. Bir de son gün 2 kasım olan sepette %7 indirim kampanyası var o şekilde 2510tl ediyor. Linke tıklayınca sayfada fiyatın altında da yazıyor 100tl world puan kampanyası. Bunların hepsi gittigidiyordaki teknosa mağazasıyla ilgili. Teknosanın kendi sitesinde bi puan kampanyası görmedim zaten. Oradaki fiyat da hala çıkış fiyatı olan 2999.

• 5_6 aylık carbongray çizik dahi olmayan 10 umu,makul ve mantıklı fiyat veren arkadaşlara 2 silikon ve 1 iceview kılıfıyla satabilirim..

• 2000 ne falan düşse de alsam artık
  • Mephisto Pheles kullanıcısına yanıt
    imkanınız varsa yurtdışından edinin.ben kayıt dahil 2030 tlye malettim Almanyadan geçen hafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozcaliskan -- 1 Kasım 2016; 21:2:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun orijinal kasa fiyatını bilen var mı? Siyah almayı düşünüyorum soyulursa ileride gri kasasını alsam yada tekrar siyah kasa alsam maliyet nasıl olur acaba.
    Ayrıca gittigidiyor teknosa fiyatıda iyiymiş hem taksit imkanı var.
  • yozcaliskan kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle bir şansım yok, parayı da sağdan soldan toplayacağım için de sıkıntı çıksın istemiyorum
  • Note 5'dan bu telefona geçmek istiyorum ama bu telefonun yurtdışı fiyatları oldukça düşük. Note serisinin ise fiyatının kolay kolay düşmediği gerçeği de var, çekinmiyor değilim..
    Sırf ön kamera ve ses konusunda başarılı diye bu cihaza geçmek istiyorum. S7 Edge ile arasında kaldım fakat Edge'in ön kamerasının kötü olduğunu söylediler bende buna yöneldim.
    Ama dediğim gibi fiyatı da sürekli düşüyor. Şimdi bu telefonu alıp 1 sene sonra satmaya kalksam üzerine para ekleyip Note 5 alırım gibime geliyor Yanlış mı düşünüyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

Note 5'dan bu telefona geçmek istiyorum ama bu telefonun yurtdışı fiyatları oldukça düşük. Note serisinin ise fiyatının kolay kolay düşmediği gerçeği de var, çekinmiyor değilim..
    Sırf ön kamera ve ses konusunda başarılı diye bu cihaza geçmek istiyorum. S7 Edge ile arasında kaldım fakat Edge'in ön kamerasının kötü olduğunu söylediler bende buna yöneldim.
    Ama dediğim gibi fiyatı da sürekli düşüyor. Şimdi bu telefonu alıp 1 sene sonra satmaya kalksam üzerine para ekleyip Note 5 alırım gibime geliyor Yanlış mı düşünüyorum ?

Paralel ithalat sebebiyle, fiyatı hızla düşmeyen telefon yok artık. En bariz örnekler LG ve Samsung'un telefonları. Buna Note serisi de dahil. Note7 piyasaya çıkmadan önce bile 2000 TL'nin altında bulunabiliyordu selefi olan Note 5. Apple iPhone 6S Plus 64 GB bile 3000 TL'nin altında. S7 edge ve HTC 10 gibi cihazlar için hâlâ fiyatlar yüksek denebilir.

İnsanlar eskiden çekiniyorlardı paralel ithalat ürünü almaktan. Servis sıkıntısı yaşayacaklarını düşünüyorlardı. Baktılar ki resmi kanaldan alınca da rezillik çekiliyor, en azından cihazı ucuza getirme yoluna gidiyorlar.

Şu anda Bimeks, Vatan Computer cihaz falan satamıyor. Buldukları müşterilerin de hepsiburada.com gerçeğinden haberdar olmadıklarına emin olabilirsiniz.

HTC 10 kullanıcısı olarak, bu cihazı kesinlikle size önerebilirim. Kamera, hızlı şarj, uzun pil ömrü, sağlamlık, ses, kulaklık; her şey "10".

• Para biriktiriyorum. G4'ü de satıp alacağım bir tane HTC10. Takas etmeyi düşünen varsa ulaşabilir
  • Kılıf ve ekran koruyucu tavsiyeniz var mı arkadaşlar? Eğer arkası kolay çizilebilir bir yapıda değilse kılıf kullanmama gerek yok, taş gibi telefon zaten. Ama kolay çiziliyorsa kullanmayı düşünürüm. Ekran koruyucu da tam oturan, sağdan soldan kalkıp adamı sinir etmeyecek şekilde olmalı. Şu nasıl mesela?

http://www.spigen.com.tr/HTC-10-Ekran-Koruyucu-Spigen-Ultra-Crystal-3-Adet,PR-1893.html
  • Şuan piyasadaki en iyisi hocam ekrana en iyi oturan kaplayan ;)

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Kılıf için ne dersin hocam? Kolay çizilen bir yapısı var mı, kılıf kullanmak gerekir mi?

Bir de ekranı tam kaplayan koruyucular kılıf kullanımında sıkıntı oluyor mu? Kılıfın ekran bölümüne taşıp ekran koruyucuyu kaldırması gibi? Gerçi spigen kılıflarla ekran koruyucular birbirine uyumlu bildiğim kadarıyla.
  • Kılıf olarakta spigen kullanıyorum hocam dediğiniz gibi bi sorun yok tam uyumlu..Kılıf kullanmak istemiyorsanız bişey diyemem ama çizilmeyeceğinin bi garantisi yok o gözle bakıyorsanız.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hocam spigen crystal ekran koruyucuyu hiçbir sitede bulamadım. Hep stokta yok gözüküyor. Satılan bi yer biliyor musunuz? Kılıf olarak da alırsam linktekini alırım telefonu çok kalınlaştırmaması için. Bu da spigen sitesinde 40 olmasına rağmen, heralde stokta kalmadığı için karaborsacılık olmuş, birkaç yerde gördüm sadece onlar da 90 lira falan. Bu spigen stoklarında niye bi şey olmuyor ya. Ürünlerin yarısı stokta yok nerdeyse. N11 ciler falan stoğa girince ucuzdan hemen toplayıp pahalıya mı satıyor acaba?
  • Hocam takip edin spigen sitesinden yada bi iletişime geçin isterseniz sorun ne zman girer yeniden stoğa fazla para vermeyin.
  • 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.