Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
25.361
Cevap
115
Favori
717.279
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Giriş
    64 Mesaj
    Enayilik bende üçüncü kez htc aldım, ve artık kızamıyorum.

Ama gerçekten taş gibi telefon.
    At, tut, fırlat banamısın demiyor. Tam anlamıyla bir TAŞ!. Başka da bir işe yaramıyor.

Ne e-mail, ne fotoğraf, ne NFC, ne takvim, ne widget, ne not.. İşe yarar adam gibi bir uygulama yok, dümdüz bildiğin TAŞ. :)

Beş taş oynamayı sevenler varsa, süper telefon. Hiç düşünmeyin alın.

Ama iş için kullanmayı düşünüyorsanız HTC'den uzak durun. Ya da 4-5 yıl önceki modellerine bakın. Çünkü her model, bir öncekini aratıyor.

(Ses güzel, mp3 player olarak kullanmak isteyenlere bire bir, ama widgetleri unutun)

Başka da birşey demiyeceğim.

17 dk da %16 artış

Yüzde elli şarj 30 dk sürüyor. Ancak geri kalan %50 70 dk. Şarj %50 iken taktım. 1 Dk da %1 ortalama. Şarj daha azken daha Hızlı ediyor haliyle.

Şarj sırasında 4g ve konum açık. Ekran kapalı. Eşitleme, veri bağlantısı filan hepsi açık.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: sercos , koagulant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    52 Mesaj
    Selamın aleyküm arkadaşlar elimde kendi kullanmış olduğum htc 10 arka kasa cizilmelerini önleyecek 2 ad. şeffaf karbon kaplama mevcuttur resimlerde kendi telefonumda göründüğü gibidir. ince ve hemen kalkacak bi malzeme değildir. İsteyen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqurcalar -- 11 Kasım 2016; 12:38:46 >

• Yarbay
    3921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: utopicman

At, tut, fırlat banamısın demiyor. Tam anlamıyla bir TAŞ!. Başka da bir işe yaramıyor.

Ne e-mail, ne fotoğraf, ne NFC, ne takvim, ne widget, ne not.. İşe yarar adam gibi bir uygulama yok, dümdüz bildiğin TAŞ. :)

Ama iş için kullanmayı düşünüyorsanız HTC'den uzak durun. Ya da 4-5 yıl önceki modellerine bakın. Çünkü her model, bir öncekini aratıyor.

(Ses güzel, mp3 player olarak kullanmak isteyenlere bire bir, ama widgetleri unutun)

Android market Google Play Store'u tavsiye ederim.Zevkinize göre uygulama çok.Ayrıca custom rom denerseniz sadece "taş" olmadığını görürsünüz. Zaten HTC alan çoğu kişi Samsung vb. markalardaki "bloatware" denilen gereksiz yazılımları sevmediği için alıyor.

Tavsiyem bootloader unlock + s-off + custom rom + Google Play Store

Bunlardan anlamam diyorsanız da Iphone tavsiye ederim.
    |
    |

• Yarbay
    2362 Mesaj
    quote:

Niçin böyle bir yazı yazdınız bilmiyorum ama ben sadece iş için Iphone yerine HTC 10 ( şirket telefonu ) tercih ettim. Email uygulaması ( şirkette exchange var )ayarları yapınca gayet iyi çalışıyor, yoğun gün ve saatleri istediğiniz gibi ayarlıyorsunuz.
    Not için yıllardır Colornote kullanırım, cihazda yüklü bir uygulama olmaması gayet iyi, istediğmi yüklüyorum ve beğenmediğim bir uygulama için yer kaybetmiyorum.
    Gene galeri için Quickpic kullanıyorum, Google Fotoğraflar uygulamasını Drive'a yedekleme için kullanıyorum ( HTC 10 için 100 GB iki yıl alan hediyesi de çok iyi olmuş ).
    Google Takvim gayet iyi. Uygulamaların kendi widgetları oluyor zaten.
    NFC kullanmıyorum, bununla ilgili şikayet var, Xda'da bir kişi kameraya yakın bir yerde diğer cihaza burayı yaklaştırarak tanıtın yorumu yapmış.
    Bu benim orjinal Desire ve M7 sonrası üçüncü HTC cihazım, arada iş için Note3 kullandım, eşim ise benim ile beraber uygulama dolu 3 adet Galaxy serisi kullandı ve bu sene sonuncu da şişince ona da HTC One A9 aldım, şimdi çok memnun.
    |
    |

• Yüzbaşı
    539 Mesaj
    Nfc konusuna bir şey diyemem ama Google'ın mail, not, takvim vs uygulamaları telefonların içinde gelen uygulamalardan çok daha başarılı. Yani bence Htc doğrusunu yapmış. Google'da olan uygulamaları kullanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: lansker

17 dk da %16 artış

Yüzde elli şarj 30 dk sürüyor. Ancak geri kalan %50 70 dk. Şarj %50 iken taktım. 1 Dk da %1 ortalama. Şarj daha azken daha Hızlı ediyor haliyle.

Şarj sırasında 4g ve konum açık. Ekran kapalı. Eşitleme, veri bağlantısı filan hepsi açık.

Bu temayı nasıl edinebiliriz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    6798 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tomeri

quote:

Orijinalden alıntı: lansker

17 dk da %16 artış

Bu temayı nasıl edinebiliriz?

Htc nin kendi temasında olacaktı diye biliyorum.

|
    |

• Binbaşı
    1881 Mesaj

Yüzde elliden yüzde yüze 86 dakika. Arada ekran açılmıştır. Telefon kullanılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lansker -- 27 Ekim 2016; 20:9:58 >
    |
    |
    Bahsedilenler: sercos , koagulant
  • Yarbay
    3921 Mesaj

Temanın adı ice view idi sanırım

|
    |
    tomeri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tema uygulamasına girin, Htc Ice View diye aratın. Yükleyip, uygula diyin. Seslerde değişiyor. Uygula diyince bir menü çıkıyor. Sesler ve ekran resmi de değişsin mi diye soruyor. Size kalmış

|
    |
    tomeri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1629 Mesaj

arkadaşlar tema kendi tasarımımdır :D size linki atacaktım themes servisine bağlanamıyorum.

ilginizi cekeceigini dusundugum diger temalarımı da görmenizi isterim

@tomeri
    @lansker
    @ordeniz
    @
    -Uzumaki Naruto-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dbaggio -- 27 Ekim 2016; 21:13:53 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ordeniz , tomeri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1629 Mesaj
    |
    |
    1629 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dbaggio -- 27 Ekim 2016; 22:03:05 >
    |
    |

• Yarbay
    3393 Mesaj
    quote:

Gören sanır windows phone kullanıyor
    |
    |

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri

• Binbaşı
    1040 Mesaj
    2 yıldır m7 kullanıyorum ve m7 ilk android telefonumdur. 2016 yılında çıkan çoğu yeni nesil androidlerin bile eline verebilen bir telefon gerek sağlamlık gerek performans olarak gerek beat audio müzik kalitesi tartışılmaz. gördüğüm 2 sorun var ilki şarj edip aynı zamanda oyun oynarken aşırı ısınması "ki bu çoğu telefonlarda var" htc gövdesi plastik olmadığı için oldukça fazla hissediliyo. bir diğer sorun ise kameranın karanlıkta pembeleşmesi. ama htc 10 videolarını izlediğimde gerçekten oldukça üst segment bir cihaz yapmışlar. suya dayanıklılığı konusuna gelicek olursak telefon suya dayanıklı değil ama youtubede bi video denk geldi ona bi bakın isterseniz.

https://www.youtube.com/watch?v=bzh6ypmNwSg
    |
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj
    Merhaba arkadaslar yurtdisi htc10 alip imei attirmayi dusunuyorum. Daha sonra viper rom atsam skinti cikarmi efs backup alsam imei geri gelirmi bu sekilde kullanan varmi telefonu.

|
    |

Reklam varrrrr diyecektim, şaka bir yana güzel bir tema olmuş. sesler de güzel.

Madem siz yaptınız, tek bir istirhamım olacak, htc yazısını app kısayollarının arasına alın, tam görünsün. Mesela aşağıdaki ekran görüntüsünde alttan 2. İle 3. Sıranın arasına denk gelse süper olur.

Tekrar elinize sağlık.

|
    |
    dbaggio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1629 Mesaj
    Teşekkürler :) Evet farkettim haftasonu vakit bulabilirsem düzenleyip tekrar yüklerim. Tavsiye için teşekkür ederim

Edit :bende şimdi gördüm Chrome ikonunda da düzenleme yapmam gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dbaggio -- 28 Ekim 2016; 7:13:09 >
    78 Mesaj
    M7den sonra HTC 10 alarak bende aranıza katıldım.telefonda cok oyun oynayan yoğun kullanan birisi değilim M7de mikrofonu bozmuştum ona rağmen telefon yazılım konusunda iyiydi ki HTC 10 bence bir harika.arada kalanlar hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla alabilir.

Bu arada vatan bilgisayar da çalışan Asus promotor arkadaş baya önce söylemişti HTC çekiliyor diye o haber doğru olabilir maalesef

|
    |
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.