Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yav ne çabası, yaptıkları tek şey ürünü alıp satış noktasına getirmek ki onu bile yapamıyor. Hep söylüyorum cihaz piyasaya çıktığından beri, teknoloji marketlerde bırakın tanıtımı, HTC ürünlerini bir standa bile koyamayan, bir brosür, mağaza girişine ayaklı pankart bile koyamayan HTC Türkiye satış pazarlamanın yaptığını damacana su satanlar daha iyi yapar. Onlar en azından rafta ürün devamlılığı sağlıyorlar
  • S.a arkadaşlar. Yakında bende ikinci el bi tane alıp aranıza katılmayı düşünüyorum. Şu anda LG G4 kullanıyorum ve kamera performansı için almıştım. Benim için önemli olan şey kamera performansı. G4'e göre tek eksiği manuel focus ama o da o kadar önemli değil. HTC'nin ses deneyimi zaten tartışılmaz. Donanım konusunda G4'ten bayağı ileride olduğu için geçmeyi düşünüyorum 10'a ama önerilerinizi almak istedim. G4'te Bootloop ve Ghostscreen gibi iki tane baş belası kronik sorun var. HTC 10'da da buna benzer kronik sorunlar var mı. Alırken dikkat etmem gereken şeyler nelerdir? Beni aydınlatırsanız memnun olurum
  • Almanyadan alınan cihazımı dün itibarıyla kullanmaya başladım.İlk açılıştan sonra bi sürü güncelleme yaptı.Şu an sürümü 1.95.401.3 olarak gösteriyor. Güncelleme ekranına girdiğimde aşağıdaki ekrandaki hata veriyor. Bu normal midir?Değilse ne yapmak gerekir?Teşekkürler..
  • Wifi şikayeti olanlar için kendi ayarlarımı ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercos -- 26 Ekim 2016; 8:48:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muco79 M kullanıcısına yanıt
    ben aylardır fa64 kullanıyorum hiç bir sıkıntı cıkmadı bence seri ile cok alakası yok gibi geliyor
  • BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    Yazılım sorunu olmadı şimdiye kadar, carbon grey alan bir kaç kişi boya atması sorunu yaşadı, ilk serilerde olduğu tahmin ediliyor, çünkü çok fazla olmadı. Bir kaç kişi wifinin az çektiğinden şikayet etti ama ayarlardan sorun çözülebiliyor gördğüm kadarıyla, benim de iş yerindeki modem ile çekim gücü az göründüğü için ayarlardan değiştirdim. Sorun modem ile ilgili de olabilir, çünkü bazı kişiler HTC 10'un diğer cihazlara göre daha iyi çektiğinin de söylüyor. Aklıma gelenler bunlar.
  • songüncellemeden sonra ekran sürem 1 saat rahat uzadı..

• Araç şarjı için linkteki Anker marka ürünü aldım, kabloyu da Anker tercih ettim. Cihazla gelen şarj aleti kadar hızlı şarj ediyor.

http://www.hepsiburada.com/anker-powerdrive-1-quickcharge-3-0-hizli-sarj-arac-sarj-cihazi-pm-HB00000137AW
  • HTC 10 Nougat 7.0 ekran görüntüleri, bir ay içinde güncelleme bekleniyor.

https://community.htc.com/tw/chat.php?mod=viewthread&tid=66671
  • sercos kullanıcısına yanıt
    Ben de aylar önce philips marka 2.1 mah çıkışlı araç şarh aleti aldım. Hızlı ediyor. Fiyatı 44 lira civarıydı. 40 ile 50 tl bandında olan bir cihaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yozcaliskan

Almanyadan alınan cihazımı dün itibarıyla kullanmaya başladım.İlk açılıştan sonra bi sürü güncelleme yaptı.Şu an sürümü 1.95.401.3 olarak gösteriyor. Güncelleme ekranına girdiğimde aşağıdaki ekrandaki hata veriyor. Bu normal midir?Değilse ne yapmak gerekir?Teşekkürler..

Bu uyarı bana da verdi ilk aldığımda geri verdim . Cihaz pasaport kayıylı mı?

• Arkadaşlar 4 gün önce arabistandan getirttigim HTC 10 u keyifle kullanıyorum. Kasada bi sıkıntı yok. Wifi lg v10 un tek diş çektiği odada HTC 10 full çekiyo. Ekran güneşte gayet net okunuyo. Yurtdışı cihaz almak isteyenlere bi fikir olur belki.

• Arkadaşlar benim kulaklık bozuldu garanti kapsamına girer mi? Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

• arkadaşlar arabistandan gelme fa64 glacier silver ile 10 günlük kullanımım sonucunda;

- önceki telefonum m8 den sonra kesinlikle batarya olarak tatmin edici bir kullanım sunuyor. batarya seviyesi kullanım olsun bekleme konumunda olsun öyle kolay kolay düşmüyor. ben genelde 2. gün şarja takıyorum. telefonunda hardcore oyun oynayan kullanıcılar cihazın bir telefon olduğunu psp olmadığı unutmasın. ben 4.30-5 saat arası ekran süresi kullanımı rahatlıkla alıyorum.
    -kamera anlatmaya gerek yok ben hayran kaldım. karanlık ortamlarda kamera kesinlikle farkını ortaya koyuyor. az ışıklı bir ortamda g4 ile yan yana tutyorum. g4 ün ekranında görüntü neredeyse yok iken htc 10 resim çekebilyor.
    -hoparlör kesinlikle vasat. m8 den sonra anlamsız bir şekilde nasıl teknolojiyi geriye götürmüşler anlayamıyorum. ben duyduğuma inanırım. ses şiddet olarak az geliyor.
    -telefonun işlemcisi gerçekten hızlı. kullanım esnasında işlemler akıyor gidiyor.

önceden telefondan gereksiz uygulamaları kaldırmak için root ederdim. şimdi sadece google filmler uygulaması kalmış sağolsun HTC bütün uygulamaları kaldırmış. ama telefonda bir şey kalmamış

galeri bile yok google fotoğraflar nedir

- arka kasa çok kolay hasar alıyor. ufak bir kazada arkasında hemen ufak izler oluştu. ben sadece şeffaf silikon kılıf ekran koruma olmadan kullanıyorum. ekran hissi mükemmel. zaten telefonu eğer kullanabiliyorsanız orjinal ekranına dokunarak öyle cam vs takmadan kullanın keyfine bakın.

kulaklık muhteşem.
    ben şarj ederken hızlı şarj modunu kullanıyorum. kafaya takmıyorum. parmak izi sensörü başarılı sanki 6s ile kıyasladığımda bir tık geride kalıyor. iphone tarzı parmak izini okuduktan sonra güzel bir animasyon ile açılsaydı güzel olurdu. ben severek keyifle kullanıyorum. htc kalitedir umarım kendini yakmaz. iki seferdir media markt mağazasına gidiyorum. telefonun şarjı bitik çalışanların umurunda değil. uyarıyorum şarjı yok diye ya bunun soketi farklı bulamıyoruz diye bahane üretiyorlar. ilgilenen yok htc ne oluyorsa kendi istiyor ben başka bir şey düşünmüyorum. kendi düşen ağlamaz.

• irfannnbyrk kullanıcısına yanıt
    Fiziksel hasar yoksa garantiden değişir.
  • muco79 M kullanıcısına yanıt
    evet kayıtlı cihaz.

xda-developers da çözümü varmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozcaliskan -- 26 Ekim 2016; 23:11:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar HTC'nin Türkiye'den çekildiği yönünde birtakım iddialar var, daha önce forumda yazan arkadaşlar da teknoloji market çalışanlarından kendilerine bu yönde bir telkinde bulunulduğundan bahsetmişlerdi. Ayrıca teknoseyir'de 2 hafta önce eklenen bir görsele rastladım, HTC Türkiye çalışanlarının iş akdinin feshedildiğine dair.

Bunun dışında da konuyu ciddiye alıp internette arattığımda tıpkı teknoseyir'deki gibi doğruluğu tartışmalı olan başka bir kaynağa rastladım:
    https://guncelleme.org/htc-turkiyeden-buyuk-bir-krizle-cekildi/

Aranızda bu konu hakkında daha detaylı bir bilgisi veya duyumu olan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavenforeveryone -- 27 Ekim 2016; 5:37:36 >

• Htc 10 almak istiyordum,bu haberler doğruysa sıkıntı olur diye düşünüyorum.Piyasa da adam gibi android cihaz maalesef yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

Htc 10 almak istiyordum,bu haberler doğruysa sıkıntı olur diye düşünüyorum.Piyasa da adam gibi android cihaz maalesef yok

Firma kendisi açıklama yapana kadar inanmayın böyle şeylere, belki de işini doğru düzgün yapmadığı için kovulan bir yöneticinin yaydığı dedikodudur. Bir kaç gün önce bir kişi sormuş ve böyle bir şey olmadığını söylemişti HTC Türkiye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercos

quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

Htc 10 almak istiyordum,bu haberler doğruysa sıkıntı olur diye düşünüyorum.Piyasa da adam gibi android cihaz maalesef yok

Firma kendisi açıklama yapana kadar inanmayın böyle şeylere, belki de işini doğru düzgün yapmadığı için kovulan bir yöneticinin yaydığı dedikodudur. Bir kaç gün önce bir kişi sormuş ve böyle bir şey olmadığını söylemişti HTC Türkiye.

HTC'nin Türkiye'den sessizce ayrıldı kısmı bana da gerçekçi gelmiyor ama, hem haberde, hem mesajın görselinde "tüm promoter ve saha ekibinin işine son verildi" ifadesi çok da mantıksız değil.

Geçen ay yazmıştım. HTC 10 için satış pazarlama neden hiçbir tanıtım yapmıyor, HTC'den daha düşük profilli markalar bile teknoloji marketlerde stand kurup, reklam materyalleri ile desteklerken, HTC Türkiye ofisinde oturuyor, mağazalara ürün bile temin edemiyor diye eleştirmiştik.

Ekmek fırınlarının bile fırına gelen hazır müşteriye rağmen satışını artırmak için bakallara, küçük marketlere servis yaptığı br ortamda, rakiplerin bangır bangır reklam, tanıtım, stand vs aktivite içinde iken, onlardan çok daha iyi bir ürünü tabiri caiz ise ayaklarını uzatıp oturduğu yerden satmayı düşünen, ki bazen onu bile beceremeyen (hala İstanbul gibi büyük bir şehirdeki teknoloji marketlerde ürünü bulunmayan, hiç satılmayacak yerlere aşırı stok yığıp, çok daha hareketli mağazaları es geçen) hiçbir pazarlama-satış yönetim ve ekibine daha fazla tahammül edilmemesi sürpiz değil sanırım.

Umarı yeniden yapılanma ile HTC Türkiye çok daha dinamik bir kimliğe bürünür ve HTC cihazların satış ve satış sonrası destek hizmetleri HTC markasının hakettiği seviyeye ulaşır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasarum -- 27 Ekim 2016; 10:34:12 >

• 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.