Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sercos

quote:

Orijinalden alıntı: kaantalha

Arkadaşlar hız testlerine baktığım zaman g5 ve s7nin gerisinde kalıyor. Bunun nedeni ne? Htcnin yazılımı stabil ve hızlı diye çok duydum fakat şimdi tam tersi cıkıyor. Cihazı almak istiyorum ama aklıma takıldı.

Neredeyse bütün uygulamaları daha çabuk açar, sadece büyük oyunları daha geç yükler. Multitasking daha iyi olduğu için öne geçer. Linkteki HTC 10-S7 edge videosunu sonuna kadar izleyin.
    Birde şunu unutmayın bazı test yapanlar cihazları eşit sıcaklıkta başlatmıyor ve cihaz ısıdan dolayı cpu hızını düşürünce bu yavaş yorumu yapıyor, bunlar kasıtlı yapılan testler. Doğru test her iki cihaz eşit sıcaklıkta yapılandır.

Hocam ama uygulamaları ilk açışta s7nin gerisinde kalıyor. Böyle güzel bir arayüz varlen geride kalması beni şaşırtıyor. Yine lgye muhtaç kaldım galiba 😞

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Böyle bir özellik yok ama bunun için markette uygulama var sanırım, belki kullananlar tavsiyede bulunabilir.

Duble Tab On/Off Smart Screen uygulamasını Google Playden indirip deneyebilirsiniz. Başarılı bir uygulama, çift tıklama ile ekranı açıp kapatabilirsiniz veya elinizi telefon ekranı üzerinde gezdirdiğinizde ekran kapanır.Türkçedir ama google çevirisi ile.
    Tam Türçeleştirerek kendi telefonumda kullanmaktayım.
    İsteyene PM ile gönderirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YER-DENİZ -- 23 Ekim 2016; 18:42:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

quote:

Böyle bir özellik yok ama bunun için markette uygulama var sanırım, belki kullananlar tavsiyede bulunabilir.

Duble Tab On/Off Smart Screen uygulamasını Google Playden indirip deneyebilirsiniz. Başarılı bir uygulama, çift tıklama ile ekranı açıp kapatabilirsiniz veya elinizi telefon ekranı üzerinde gezdirdiğinizde ekran kapanır.Türkçedir ama google çevirisi ile.

Parmak izi devre dışı kalıyormu hocam?

• kaantalha K kullanıcısına yanıt
    Bir kaç saniye için LG'nin sıkıntıları çekilir mi bilemiyorum. HTC 10 kullananlar genelde açık uygulamaları kapatmıyor, ben de kapatmıyorum, bunun için o ilk açılış beklemesi gibi bir sıkıntı yok.
  • Arkadaşlar daha önce ki cihazım Xperia z2 ydi. Root atma veya rom yükleme konusunda sıkıntı yaşamadım hiç onda. Ama ilk kez htc kullanıyorum. 1 aylık Cihaz yurtdışından alınma. Fotoğraflar uygulaması sürekli hata veriyor ve güncelleme kısmında "dosya sistemi bozuk olabilir" diye hata veriyor. Bunu düzeltmek için ne yapmalıyım. Root veya başka rom işe yarar mı. Ve htc cihaza en hızlı root ve rom yükleme ile ilgili bilgilendirmeye nasıl sahip olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.faruk72 -- 23 Ekim 2016; 20:31:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasyman

FA64 serisi olan beyaz renk telefonumun ekranın solunda çok hafiften açılma gördüm. Aldığım yer teleservice ile ile çalışıyor.
    Teleservice'in tutumu nasıl oluyor? bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Konu içi arama yapmaya çalıştım ama aramaya kapalıymış.

Elden teslim ettim, 1 hafta içerisinde değişim kararı verdiler. 22 Temmuz'da teslim ettim; 28 Eylül'de yeni cihaz geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.faruk72

Arkadaşlar daha önce ki cihazım Xperia z2 ydi. Root atma veya rom yükleme konusunda sıkıntı yaşamadım hiç onda. Ama ilk kez htc kullanıyorum. 1 aylık Cihaz yurtdışından alınma. Fotoğraflar uygulaması sürekli hata veriyor ve güncelleme kısmında "dosya sistemi bozuk olabilir" diye hata veriyor. Bunu düzeltmek için ne yapmalıyım. Root veya başka rom işe yarar mı. Ve htc cihaza en hızlı root ve rom yükleme ile ilgili bilgilendirmeye nasıl sahip olabilirim.

Öncelikle bir hard format atsan denesen hata verecek mi diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

quote:

Parmak izi ile de açılabiliyor yani devredışı kalmıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

quote:

Parmak izi ile de açılabiliyor yani devredışı kalmıyor

Uygulama bumu hocam :https://m.apkpure.com/smart-screen-on-off-auto/com.luutinhit.sensorsforconver

• kaantalha K kullanıcısına yanıt
    10 tane uygulama açarken S7 ile aradaki fark 10 sn (uygulama başına 1 sn) normalde fark edilmez ama iş arka plandaki uyguamaları açmaya gelince, HTC 10 farkı ortaya çıkıyor. Eğer uygulama açma yarışmasına katılmıyorsanız bu telefon sizi üzmez sanırım.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hayır "Double Tap On/Off Smart Screen" diye Google Playden aratın. (bende yüklü olduğu için Google Play linkini veremiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YER-DENİZ -- 23 Ekim 2016; 23:38:48 >
  • Denedim hocam işe yaramadı.

• uzman2626 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-wifi-sağ üst köşe - gelişmiş wifi-wifi frekans bandı'nı yalnızca 2,4 ghz yapmak. Dene bakalım hocam.
  • MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam deneyeyim herhangi bi fark görürsem yarın geribildirimde bulunurum

• Aldığım günden bugüne cihazım sağlam çıktı.Rabbime şükürler olsun hiç bir sorunu yok ne kasa açılma ne wifi hiç bir sorunla karşılaşmadım.

• Elden teslim etme şansım olmadığı için vodafone'dan almıştım, oraya verdim. Onlar gönderecek.
    İnşallah bende de sorunsuz değişim sağlarlar. Peki yeni gelen cihaz daha güncel seriden mi? Verdiğimizin aynı rengini mi geri gönderiyorlar?
    Sürekli arayıp sıkıştırmanın faydası olur mu?
  • HTC 10 'un en güncel ve yeni olan cihazının serisi nedir?
  • quote:

Elden teslim etme şansım olmadığı için vodafone'dan almıştım, oraya verdim. Onlar gönderecek.
    İnşallah bende de sorunsuz değişim sağlarlar. Peki yeni gelen cihaz daha güncel seriden mi? Verdiğimizin aynı rengini mi geri gönderiyorlar?
    Sürekli arayıp sıkıştırmanın faydası olur mu?

Verdiğim cihaz Nisan 2016 üretimiydi. Yeni gelen cihaz ise Temmuz 2016 üretimiydi.

Hangi renk cihaz verdiyseniz, aynı renk cihaz geliyor.

Sürekli takip etmenin hiçbir getirisi yok. Teleservice'ın stok cihazları yok. HTC'nin ana merkezinden yeni cihaz talep ediyorlar ve sizden aldıkları cihazı da onlara gönderiyorlar. HTC ne zaman gönderirse, Teleservice da en kısa zamanda size gönderiyor. Benim cihaz 26 Eylül'de Türkiye'ye ulaştı, 28 Eylül'de elimdeydi.

Şunu da söyleyeyim. Eğer cihazı aldıktan sonraki ilk 30 gün içerisinde servise verirseniz ve değişim kararı verilirse, sıfır-kutulu ürün geliyor. 30 günü geçmiş ise, swap-refurbished ürün geliyor.

• Maalesef 30 günü geçti :(
    Yani bu durumda yeni gelecek olan ürün de tamir edilmiş bir ürün mü olacak? Sıkıntı yaşatma olasılığı yüksek gibi geldi öyle deyince. Para iadesi söz konusu olur mu acaba?
  • quote:

Maalesef 30 günü geçti :(
    Yani bu durumda yeni gelecek olan ürün de tamir edilmiş bir ürün mü olacak? Sıkıntı yaşatma olasılığı yüksek gibi geldi öyle deyince. Para iadesi söz konusu olur mu acaba?

Evet, maalesef o şekilde bir ürün gönderilecektir. Sıkıntı yaşayacaksınız diye bir şey yok tabii.

20 iş günlük süre dolunca tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz diye biliyorum. Ki bu süreyi geçiyorlar her halükarda. Daha detaylı bilgi almak için, tüketici mahkemelerine danışmanızda fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 24 Ekim 2016; 16:19:09 >
  • 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.