Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler bende ultra hybrit aldım telefonun ekranı için ne kullanıyorusun ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dasarum D kullanıcısına yanıt
    Maalesef Htc kendine has tasarım çizgisini biraz kaybetti. M7 ve M8'in kendine has bir tasarımı vardı ama 10 ile birlikte bunu bırakıp sıradan bir tasarımla geldiler. Bu seviyedeki telefonlar 3 aşağı 5 yukarı birbirine yakın performans sunuyorlar artık. O yüzden tasarım, seçim için önemli bir kriter oluyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • outside O kullanıcısına yanıt
    M7, M8 ön yüzüne bakınca HTC 10 gerçekten çok sıradan görünüyor ama telefonun ön yüzü ile arkası arasında bu kadar fark olması da, acaba ön yüz ve arkasını farklı ekipler mi tasarladılar dedirtiyor
  • home tuşunun titreşimini kapatamaz mıyız ?

• HTC Türkiye'den çekilirse ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

arkadaslar selamlar s7 edge telefonum var surekli degistiririm uste biraz para alip htc 10 dusunuyorum .. telefon silver titanium 32gb sifir cizik arti spigen kilif.

dusunen olursa cevaplayabilir iyi aksamlar saygilar

up

• TekilBey kullanıcısına yanıt
    Htc10 dusunmeye baslamistim, bu durum benim de canimi sikiyor.

Ayrica bu wifi sikintisi kronik sorun mu acaba cihazda, baska sorunlari da var mi?

• TekilBey kullanıcısına yanıt
    Türkiye de olması artı bir şey katmıyor olmaması da bir şey eksiltmez. Distribütörler ile işler yine yürür.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Kamera ve işlemci ısınma sorunu dışında M9 iyi cihazdır aslında.
  • quote:

quote:

arkadaslar selamlar s7 edge telefonum var surekli degistiririm uste biraz para alip htc 10 dusunuyorum .. telefon silver titanium 32gb sifir cizik arti spigen kilif.

dusunen olursa cevaplayabilir iyi aksamlar saygilar

up

E yeter ama konu kirleniyor. İlan aç, zırt pırt araya satış mesajı koyma istersen.

• Ekranı cihaz masada düz dururken uyandırmıyor, elinizde belli bir açıda uyandırıyor. Her iki durumda da uykuya alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercos

Ekranı cihaz masada düz dururken uyandırmıyor, elinizde belli bir açıda uyandırıyor. Her iki durumda da uykuya alıyor.

Ekran tam olarak açıkken çift tık ile kapanmasını istiyorum. Bunu yapmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaantalha

Arkadaşlar hız testlerine baktığım zaman g5 ve s7nin gerisinde kalıyor. Bunun nedeni ne? Htcnin yazılımı stabil ve hızlı diye çok duydum fakat şimdi tam tersi cıkıyor. Cihazı almak istiyorum ama aklıma takıldı.

Neredeyse bütün uygulamaları daha çabuk açar, sadece büyük oyunları daha geç yükler. Multitasking daha iyi olduğu için öne geçer. Linkteki HTC 10-S7 edge videosunu sonuna kadar izleyin.
    Birde şunu unutmayın bazı test yapanlar cihazları eşit sıcaklıkta başlatmıyor ve cihaz ısıdan dolayı cpu hızını düşürünce bu yavaş yorumu yapıyor, bunlar kasıtlı yapılan testler. Doğru test her iki cihaz eşit sıcaklıkta yapılandır.

• Böyle bir özellik yok ama bunun için markette uygulama var sanırım, belki kullananlar tavsiyede bulunabilir.
  • muco79 M kullanıcısına yanıt
    FA64JBN dostum benimki. 2.4ghz yaptıktan sonra wifi problemim kalmadı artık benim. Mutlu mesut yaşıyorum şimdilik

• Android Central 6 aylık kullanım sonrası HTC 10 için genel bir değerlendirme yapmış. İncelemenin girişi çok isabetli olmuş. '' Kimsenin almak istemediği, 2016'ın en iyi android telefonu, HTC 10. ''

http://www.androidcentral.com/htc-10-six-months-later?utm_medium=slider&utm_campaign=navigation&utm_source=ac
  • quote:

Orijinalden alıntı: theonur07

Teşekkürler bende ultra hybrit aldım telefonun ekranı için ne kullanıyorusun ?

Ekran için yine Spigenin ekran koruyucusunu kullanıyorum. Kılıf zaten koruduğu için ekstra cam gibi olanlardan almadım, bu yeteli oluyor çiziklerden koruyor. 3 tane çıktı içinden ben dikkatsizliğimden 2sini heba ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

FA64JBN dostum benimki. 2.4ghz yaptıktan sonra wifi problemim kalmadı artık benim. Mutlu mesut yaşıyorum şimdilik

nam yapmış seriden desenize :) wi fiyla aşk başkadır :)
  • MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    nasıl bi ayar yapıyoruz hocam wifi için .benimkindede problem var az çekiyor

• FA64 serisi olan beyaz renk telefonumun ekranın solunda çok hafiften açılma gördüm. Aldığım yer teleservice ile ile çalışıyor.
    Teleservice'in tutumu nasıl oluyor? bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Konu içi arama yapmaya çalıştım ama aramaya kapalıymış.
  • 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.