Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eternalsun

Spigen turkiyeden aldim aynen sizinki gibi sadece kulaklik girisi bos bilginize. Kiliftan cok memnunum.

Kılıf güzelde neden inceleme videolarında bizim kılıf farklı acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan spigen kilif almak isteyen arkadaslar spigen.com.tryi tercih etmemek adina hemde kargo dahil 15dolara satin alabilirler. Almak isteyen arkadaslara 5dolarlik hediye kodu paylasabilirim. Suanlik bu cesidin renklerini ucuza alabiliyoruzhttps://www.amazon.com/gp/aw/d/B01DAN1XPE/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1470155341&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=Spigen+htc+10&dpPl=1&dpID=51JLTBnZOlL&ref=plSrch

• Ben de yurtdışı karbon gri ile aranıza katılmış bulunmaktayım. :)
    Cihaza bayıldım, çok severek kullanıyorum.
    Klavyede Türkçe karakterler gelmiyor ne yaptıysam, yurtdışı olmasından mı kaynaklanıyor acaba?
    Telefonu ilk açtığımda ingilizceydi ve diller arasında türkçe yoktu, sonra garip bir şekilde sim kartı takınca kendi kendine telefon türkçe oldu :)
    Şu an tek sıkıntı klavyeye bir türlü getiremediğim türkçe karakterler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realceday

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Soyulma problemi yaşadığımdan dolayı, aldıktan 20 saat sonra karbon gri rengindeki cihazımı değişim talep ederek teleservice'a teslim ettim. Cuma günü itibari ile değişim kararı verildi. Her ne kadar soyulma riski olsa da, verecekleri cihazın da karbon gri olmasını istiyorum. Spigen kılıfım hazır, kutudan çıkar çıkmaz kılıf korumasına alacağım.

Umarım Samsung'a benzeyen beyaz cihazdan vermezler...

Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Sizce hangi renginden verirler?

Servise verilen cihaz ne renkse aynısı geliyor. Daha önce HTC M8 de değişim kararı çıkmışı özellikle farklı renk istedim aynı rengi geldi yine.

Bir de gelen cihazı iyi inceleyin genelde refurbished ürün gönderiyorlar.

teleservice'a teslim ettiğimde, değişim kararı çıktığı takdirde kutusunda ve jelatinli olarak teslim edileceği söylendi. Geçtiğimiz cuma günü değişim kararı verildi, şimdi de kutusuz bir şekilde teslim edeleceğini söylüyorlar. Yurt dışından gelecekmiş bu cihaz. IMEI kaydı ve Türkçe dil desteği hakkında sorduğum sorulara ise cevap yazmıyorlar. Nasıl bir belaya düştüm böyle ya...

Bunu düzeltiyorum arkadaşlar. Ufak bir yanlış anlaşılma oldu ben ve teleservice arasında. Aldığım cihaz 30 gün içerisinde boya atma sorunu yaşadığı için, kutulu ve jelatinli bir cihaz ile değiştirilecek. 30 günü geçmiş arkadaşlar servise verirken bir kez daha düşünsün. Çünkü yurt dışından swap ürün getiriyorlar. Yani arızalı ürünlerin tamir edilmiş hali diyebiliriz.

sevindirdin kardeş :) En azından Türkiyede yer alan servislerin kalitesinin yükseldiğini görmüş olduk :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan231 -- 2 Ağustos 2016; 21:43:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mavera71

Ben de yurtdışı karbon gri ile aranıza katılmış bulunmaktayım. :)
    Cihaza bayıldım, çok severek kullanıyorum.
    Klavyede Türkçe karakterler gelmiyor ne yaptıysam, yurtdışı olmasından mı kaynaklanıyor acaba?
    Telefonu ilk açtığımda ingilizceydi ve diller arasında türkçe yoktu, sonra garip bir şekilde sim kartı takınca kendi kendine telefon türkçe oldu :)
    Şu an tek sıkıntı klavyeye bir türlü getiremediğim türkçe karakterler.

Ayarlar/Dil ve Klavye/Klavye ve giriş yöntemleri/Touchpal Türkçe/Diller/Türkçe'yi tıkla QWERTY (turk) seç.
  • Oh ya, sonunda :)
    Çok teşekkür ederim hocam.
  • Aynen, dediğim böyle birşey dostum, sağolasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: minur

Viper rom dan şaşmam :)

O rom çok şişirme Ben Ice kurdum

Özelleştirme konusunda Viper tektir.. Stock'a yakın custom rom olarak da Ice iyidir.. M7, M8 ve M9'da sürekli ICE yani InsertCoin kullandım ve bir sıkıntı görmedim. Her iki rom da custom rom için efsanedir..

• Arkadaşlar ekran koruyucu alcam spigenin ekran koruyucusu stoğu bitmiş başka önerdiğiniz bir ekran koruyucu varmı ? Ayrıca ekran koruyucuyu matmı alsam parlakmı karar veremedim
  • Sağolasın dostum

• Bu soyulma ve wifi sorununun cihaz seri no le ilgisi olabilir. Sizin cihazın seri no su nedir, ekran Sharp mı Tianma mı ?
  • carbon grey rengi cihazımın. wifi sorunu ya da soyulma yok şimdilik. panelim de sharp. seri no : fa65fbn00215 hocam.
    @dasarum

hocam ekran koruyucu yerıne kırılmaz cam tercıh etmenızı onerırım. Ben hepsıburadadan sıparıslerımın arasına microsoniğin kırılmaz camını iliştirmiştim 30liraydı galiba. Memnunum şuanlık tavsiye ederim.
    @hasan231
  • Ben telekomdan aldım. Karbon gri, tianma panel, tayvan üretimi (çin üretimleri de varmış galiba) Soyulma ve wifi problemi yok.
  • 18 mayısta aliexpressten aldığım ve 24 mayısta kargoya verilen ürün hala elime geçmedi.

Satıcıyla iletişime geçtim, rica etti ek süre verdi falan ben de tamam dedim. Kargoyu sorguladı adam, ülkeye giriş yapalı neredeyse bir ay olmuş ama ne gelen var ne giden. Ben de çok uğraşmıyorum çok para olmadığı için. İlk alışveriş tecrübesi böyle olduğu için heralde bir daha bir şey almam aliexpressten.
  • dark.king kullanıcısına yanıt
    Seller Shipping Metod ile aldıysan 3 ayı bulabiliyor :) Maksimum 2 dolar verip 15 gün içinde kavuşabilirdin ürününe :) 3 ayda gelmeyebilir de bu arada. Kesin gelecek diye birşey yok takip numarasız alışverişlerde maalesef...
  • Merhaba,
    HTC tel. sattığımdan elimde açılmamış 1 adet orj. Nillkin Amazing H+ Pro tempered glass screen protector bulunmaktadır.PM den ulaşabilirsiniz.

Ürün satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyyankees -- 4 Ağustos 2016; 12:54:26 >
  • selam beyler başımdan geçen bir olayı sizler ile paylasmak istedim belki bircok insana yol yordam gösterir faydalı olur.

Ilk olarak esim S6 istediği için dayanamadım sahip oldugum 32 GB HTC ONE A9 cihazımı S6 ile değiştirdim. Esime hediye ettim . Ardından 2 Gün önce Turkcell TIM den karbon renk HTC 10 umu cihaz değişim kampanyası ile aldım. Esimin A7 700 telefonu vardı. Ciziksiz sorunsuzdu ( piyasa fiyatı tas catlasın 800 TL alıcısı cıkarsa ) kutusuz aparatsız tek telefonu Beyoğlu TIM e götürdüm ve değerlendirmeye aldılar. Platinium müsteri oldugumdan ötürü A7 700 ü tam 1715 TL 'ye saydılar. Normal tarifelilere ise 1200 E sayıyor aynı telefonun darbe veya yazılımsal donanımsal hatası yoksa. Bu bilgiyi cok aradım ama hiç bir yerde bulamadım. Dusunenler için bir örnek teskil etmesi acısından yazdım.

Ben s7 edge almak istiyordum ama S7 edge alınca degistireceğim cihazın fiyatını düsürüyor sistem . S7 edge için 950 ye saydılar. HTC 10 için 1715 TL olunca gerek yok dedim ama istemeyerek aldım HTC 10 'u turkcellden. HTC bir numaradır bana gore androidte ama edge olunca kullanmak istedim cok. Neyse F/P daha agır bastı ve aldım karbon gri rengini. Sornasında 2 saat kullandım telefonu dedim yok s7 edge ile takaslıyacagım. Zira abuk zubuk teklifler geldi derken 2 gün gecti aradan. An itibariyle tekrardan bir HTC telefona asık oldum resmen. Arkadasın s7 edgeyi 1 gün ondan aldım. Muazzam telefon. Ama htc deki menu sadeliğinden tut seriliğe kadar bunların hepsi vazgecilmez. S7 edge de cok akıcıydı ama bir HTC 10 kadar değil . Sonrasında en onemli seylerden biri müzik benim için, (kimnisini ekran kiminin kamera kiminin gosteris kisiye gore degisir ) fakat A9 da mest oldugum müzik kalitesinin cok daha iyisini HTC 10 ile yasayınca ayrı bir mest oldum diyebilirim. Daha sonrasında ilanlarımı kaldırdım ve tek sey dedim, kesinlikle degistirmem. Telefonun hissiyatı, blinkfeed, muzik kalitesi ve performansı ile kesinlikle cok daha iyi geldi bana.

Bunu niye paylastım? Forumda konuyu okurken kimi arkadas memnun kalmadıgını soylemis kimisi hayal kırıklıgına ugramıs. Arkadaslar elinizdeki telefona 1 hafta kadar sans verin emin olun diger telefonlara gecince kıymetini daha iyi anlayacaksınız. Bu telefon su an piyasanın bana göre en iyisi olmustur bugün S7 edgeyi arkadasıma teslim ettiğimden beri..

Saygılar herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napolyon07 -- 5 Ağustos 2016; 14:38:59 >

• Bu cihazda 8 ball pool bilardo oyununu oynayıpta sorun yaşamayan varmı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

selam beyler başımdan geçen bir olayı sizler ile paylasmak istedim belki bircok insana yol yordam gösterir faydalı olur.

Ilk olarak esim S6 istediği için dayanamadım sahip oldugum 32 GB HTC ONE A9 cihazımı S6 ile değiştirdim. Esime hediye ettim . Ardından 2 Gün önce Turkcell TIM den karbon renk HTC 10 umu cihaz değişim kampanyası ile aldım. Esimin A7 700 telefonu vardı. Ciziksiz sorunsuzdu ( piyasa fiyatı tas catlasın 800 TL alıcısı cıkarsa ) kutusuz aparatsız tek telefonu Beyoğlu TIM e götürdüm ve değerlendirmeye aldılar. Platinium müsteri oldugumdan ötürü A7 700 ü tam 1715 TL 'ye saydılar. Normal tarifelilere ise 1200 E sayıyor aynı telefonun darbe veya yazılımsal donanımsal hatası yoksa. Bu bilgiyi cok aradım ama hiç bir yerde bulamadım. Dusunenler için bir örnek teskil etmesi acısından yazdım.

Ben s7 edge almak istiyordum ama S7 edge alınca degistireceğim cihazın fiyatını düsürüyor sistem . S7 edge için 950 ye saydılar. HTC 10 için 1715 TL olunca gerek yok dedim ama istemeyerek aldım HTC 10 'u turkcellden. HTC bir numaradır bana gore androidte ama edge olunca kullanmak istedim cok. Neyse F/P daha agır bastı ve aldım karbon gri rengini. Sornasında 2 saat kullandım telefonu dedim yok s7 edge ile takaslıyacagım. Zira abuk zubuk teklifler geldi derken 2 gün gecti aradan. An itibariyle tekrardan bir HTC telefona asık oldum resmen. Arkadasın s7 edgeyi 1 gün ondan aldım. Muazzam telefon. Ama htc deki menu sadeliğinden tut seriliğe kadar bunların hepsi vazgecilmez. S7 edge de cok akıcıydı ama bir HTC 10 kadar değil . Sonrasında en onemli seylerden biri müzik benim için, (kimnisini ekran kiminin kamera kiminin gosteris kisiye gore degisir ) fakat A9 da mest oldugum müzik kalitesinin cok daha iyisini HTC 10 ile yasayınca ayrı bir mest oldum diyebilirim. Daha sonrasında ilanlarımı kaldırdım ve tek sey dedim, kesinlikle degistirmem. Telefonun hissiyatı, blinkfeed, muzik kalitesi ve performansı ile kesinlikle cok daha iyi geldi bana.

Bunu niye paylastım? Forumda konuyu okurken kimi arkadas memnun kalmadıgını soylemis kimisi hayal kırıklıgına ugramıs. Arkadaslar elinizdeki telefona 1 hafta kadar sans verin emin olun diger telefonlara gecince kıymetini daha iyi anlayacaksınız. Bu telefon su an piyasanın bana göre en iyisi olmustur bugün S7 edgeyi arkadasıma teslim ettiğimden beri..

Saygılar herkese

1715 tl mi saydılar ? vay be çok iyi. ben de cihaz değişimi için gittim tim'e sadece huawei apple ve samsung için değişim kampanyası geçerli dediler.yani elimdeki g4'ü verip htc10 alamazmışım bu 3 markadan birini alabilir misim. ben de htc10dan başka bi cihaz düşunmedigim için peki dedim çıktım.
    dostum senin bu yazını görünce belki başka timden değişim yapabilirim eğer iyi bi fiyata alirlarsa g4ü
    şimdi bi sorum var dostum. kutu fatura garanti sıfır gibi lg g4 var bende kaç paraya sayarlar sence?
    bu arada güle güle kullan

• kulak içi kulaklarımdan birisi sesi diğerinden 1 sn daha geç veriyor bunu nasıl çözebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.