Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.spigen.com.tr/HTC-10-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince-Gun-Metal,PR-1913.html

Kararsız kaldım bunu alıp almamak konusunda. Gg'den aldığım silikon kılıfı kullanıyorum, ince falan ama pek kaliteli sayılmaz. Spigen de bu silikondan sonra kalın gelir gibi geliyor, üstte ve alttaki boşluklar da görüntüyü bozabilir sanki(gerçi siyah telefonda çok belli olmayadabilir). En iyisi alanları bekleyip yorumlarına göre karar vermek lazım.
  • nler arkadaslar bende htc 10 gray kullanıcıyım aveadan alınma yaklasık 2 aydır kullanıyorum cok şükür çok iyi cihaz ıphone 6s rose gold 16 gb modelı vererek bunu aldım cok kararsızdım ama hayatımda ılk defa dogru karar vermısım her seyıyle bambaska cıhaz
    benım asıl sormak ıstedıgm sıah cekıcı geldıgı ıcın onu almıstım cıhazın kasası nasıl sızce cabuk cızılırmı darbelere dayanıklımı ben tıtız kullanıcı oldugum ıcın su anlık sorun yasamadım ama ılerde sorun cıkarrımı onu merak edıyorum
    ıphone 6 s de bulamayıp htc 10 da buldugun nedır dıye sorsanız anlataym
    normalda anroıd cıyımdır ama ıste degısıklık olsun bır de su ıphoneların degısım olayı var ya servısden sıfırı verme ondan bıraz ona yonelmıstım ııphone 6s rose gold aldım ama kamera gunduz cekımlerıde ıyı olabılır aksam cok kotu sarjı berbat dunyann parasını bayılacam cıhaz stabılmıs de hızlıymısda ya bırakın varya ıkı ozellık atmıslar ortalıga koymuslar cıhazı amacım kotulemek degıl ama dogrular boyle sen gıt dunya kadar para baıl ıphone 6s e OIS destegı olmasın neden amac ne pluslarda var bu kadar gerımısınız cıkıntı desen normal ıphone 6sdede var yermı kalmadı cıhazda ve bunu bldıklerı halde hala applecı kalanlar var kalın bırı bır yerde yazdıgıma sey demıs hanıg anroıd cıhaz 5 yıl kullanılıyor ıphone kullanıır demıs
    tmm eyv kullanırda sımdıkı zamanda hangı adam 5 yıl cıhaz kullanıyor garantısı bıle 2 yıl yanı stabıllıgı bozmuyordur eyv ama htcde sense arayuzunden dolayı gercekten stabıl hızlı samsung degılkı bu sonradan kassın guncellemede alıyor htcler ve gıttım aldım cok sukur herseyden gerı kalmıs ıphone 6s den kurtuldum ozellık manaı bır telım oldu kamerada gerıde degılım sesde gerıde degılım sarjda gerıde degılım htcye cok tesekkur ederım boyle guclu hızlı ve stabıl cıhaz cıkardıgı ıcın

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Benim cihazim yurtdisi cihaz .
    Burada resmi htc servisie goturursem dokunmatiginde gercekten sorunn olup olmadigini %100 net dogru sekilde soyliyebilirlermi hatasiz .ona gore bende yurt dışına gonderecem garantiye.

Birde şunu fark ettim
    Alttaki isikli fiziksel tuslarin kare olani geri tusuna oranla azicik daha sonuk yanıyor az once fark ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar beni de ekleyebilir misiniz konuya bugün itibariyle bende Htc 10 sahibiyim G4 ten geliyorum bakalım ilk izlenimim telefon harbiden cok karizmatik duruyor ağırliğı var bi onun dışında performans olarak daha bişey denemedim çok da gerek yok zatem G4 te çatır çatır yapıyordu işlerimi En büyük farki elinize alınca yasiyonuz masallah diyelim de nazar değmesin kasası çok güzel gercekten insanin elinden indiresi gelmiyor. Hayırlısıyla kullanırım insallah G4 servislik olmuştu en son Hepinize hayırlı akşamlar

• Beyler 1 aydır samsung a5 2016 kullanıyorum yeni touchwiz li harbiden sağlam olmuş. Bu telefonda bile takılma yok lag yok. Htc kadar olmasa da güzel oomuş. Htc nin en büyük sorunu fiyatı

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Hocam avrupa cihaziysa 1 sene trde garantisi var diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

Aynen Vodafone kullanıyorum, bir etkisi mi var ?

vodafone sömürüyor şarjı. note 4 kullanırken sonradan ya düzeldi, ya da ben alıştım emin değilim. şebeke az çekince şarj çok gidiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: dark.king

http://www.spigen.com.tr/HTC-10-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince-Gun-Metal,PR-1913.html

Kararsız kaldım bunu alıp almamak konusunda. Gg'den aldığım silikon kılıfı kullanıyorum, ince falan ama pek kaliteli sayılmaz. Spigen de bu silikondan sonra kalın gelir gibi geliyor, üstte ve alttaki boşluklar da görüntüyü bozabilir sanki(gerçi siyah telefonda çok belli olmayadabilir). En iyisi alanları bekleyip yorumlarına göre karar vermek lazım.

bence bunu almayın, arkasını çizikten korur sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slapert -- 13 Temmuz 2016; 23:13:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dark.king

http://www.spigen.com.tr/HTC-10-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince-Gun-Metal,PR-1913.html

touchpal klavyenin ayalarını değiştirin. üst tarafa numaraları ve türkçe klavyeyi seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slapert -- 13 Temmuz 2016; 23:17:03 >

• Arkadaşlar bu pokemon goyu nası yükleyeceuk.

• encılın E kullanıcısına yanıt
    http://www.apkmirror.com/?s=pokemon+go&post_type=app_release&searchtype=apk

Buradan indirip apk olarak yükleyin cihaza

• Arkadaşlar sizden bir ricam olacak youtubeda ornetto crazy noze remix diye bomba bir parca var hakikaten tesisatin hakkini veren bir parca bu sarkiyi son ses kulaklikla dinledigim zaman baslarda hafif bir cizirti oluyor denermisiniz sizde de varmi büyütülecek bir sey degilmidir nedir yardımlarınızı rica ediyorum

• htcnın kendı kulaklıgıyla denedım çok ayırt edemedım ama, razer hammerhead pro ile de dinledim sarkının baslarında sanki basslarda çok çok hafif bir şekilde tizlerde de bir şey duydum gibi geldi. Şarkıdan kaynaklı oldugunu ya da arkada çalan enstrümanın sesi olduğunu tahmin ediyorum yani inş. oyledir aksi halde kulagımın bozuk olmasını dılıycem

edit: arkada çalan enstrümanlar arasında sanki marakas var onun sesi de olabılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smugglers -- 14 Temmuz 2016; 0:26:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snnoslm

Arkadaşlar sizden bir ricam olacak youtubeda ornetto crazy noze remix diye bomba bir parca var hakikaten tesisatin hakkini veren bir parca bu sarkiyi son ses kulaklikla dinledigim zaman baslarda hafif bir cizirti oluyor denermisiniz sizde de varmi büyütülecek bir sey degilmidir nedir yardımlarınızı rica ediyorum

Yaw biz radyonun antenini sağa sola çevirerek dinleyen insanlardık.bu kadar detaya kaçmayın

• sarkidan kaynakli bir ses o dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

htcnın kendı kulaklıgıyla denedım çok ayırt edemedım ama, razer hammerhead pro ile de dinledim sarkının baslarında sanki basslarda çok çok hafif bir şekilde tizlerde de bir şey duydum gibi geldi. Şarkıdan kaynaklı oldugunu ya da arkada çalan enstrümanın sesi olduğunu tahmin ediyorum yani inş. oyledir aksi halde kulagımın bozuk olmasını dılıycem

edit: arkada çalan enstrümanlar arasında sanki marakas var onun sesi de olabılır

Dostum senin yüzünden su kulaklığı deneyecem bir yerden bulup nerde deneme imkanımız olur su sende ki kulaklığı

• quote:

Orijinalden alıntı: encılın

quote:

Orijinalden alıntı: snnoslm

Arkadaşlar sizden bir ricam olacak youtubeda ornetto crazy noze remix diye bomba bir parca var hakikaten tesisatin hakkini veren bir parca bu sarkiyi son ses kulaklikla dinledigim zaman baslarda hafif bir cizirti oluyor denermisiniz sizde de varmi büyütülecek bir sey degilmidir nedir yardımlarınızı rica ediyorum

Yaw biz radyonun antenini sağa sola çevirerek dinleyen insanlardık.bu kadar detaya kaçmayın

Telefonun arkasinda mikroskopla görülebilecek kadar ufak bir çizik var uykularım kaçıyor bi yerde haklısınız abartmamak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

sarkidan kaynakli bir ses o dostum

Ağzınıza sağlık 😊 şarkı nasıl ama

• Spiegel kılıfları vatan Teknosa mediamarkt gibi yerlere de gelir mi? Yoksa sadece internet satışı mı var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • piyanist7781 kullanıcısına yanıt
    Hocam kılıf elinize ulaştımı nasıl birşey. Bir aksilik çıktı mı
  • htc one m9 satıp buna geçmeye gerek var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.