Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben alttaki dönüştürücüyü sipariş verdim henüz gelmedi, gelince yorumlarım.

http://www.aliexpress.com/snapshot/7838136489.html?orderId=76468874462468
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    ne gibi eksiklikler mesela? batarya performansında değişiklik var mı? kamerada nasıl bir değişiklik var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • encılın E kullanıcısına yanıt
    Dostum hala sorun devam ediyorsa muhtemelen varsayılandan ötürüdür.. Ayarlar-uygulamalar-sağ üst köşede üç nokta. Varsayılanları sıfırla 😉 Dene bakalım..

• Enes Mf E kullanıcısına yanıt
    Denemez olur muyuz dostum En güzeli şu anda Viperrom. Bir çok özelleştirme var. En sevdiğim ise status bar özelleştirmesi
    Ana ekrana 4x5 widget ekleyebiliyorsun..

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikaHakkinen -- 11 Temmuz 2016; 14:59:00 >

• tamam ya yükleyeyim bari bu gün bir rom, ama umarım miui rom portlanır htc 10 için, özellikle miui 8 mükemmel olacak, diğer htc telefonlarımda da sürekli kullanıyodum miuiyi gerçekten çok güzel bir rom

• Yaklaşık 20 gündür siyah modelini kullanıyorum. Uzun yıllardır Samsung kullanıcısıyım. Ne zamandır aklımda olan HTC ye sonunda geçtim. Ve hiç pişman değilim. S3-S5- Note 4 ve Note 5 kullandım. Ancak HTC bir farklı. Duruşu tutuşu dokusu kaltesi her şeyiyle Samsung dan baya bi farklı. Samsung un ucuz mal hissi veren dokusu ve yapısı yok. Kamera bir kere on numara olmuş. Ekran keza öyle. Ekran konusunda Samsung daha başarılı diye düşünüyorum. Stabilite mükemmel. Üç beş uygulama yükleyince Samsung gibi kasmıyor. Takılmalar olmuyor. Parmak izi mükemmel çalışıyor. Ağırlığı ve dokusu sebebi ile tek elle kullanmak biraz zor ancak bu sıkıntı zaten 5 inch den büyük tüm telefonlar için geçerli. Hızlı şarj güzel ancak söylendiği gibi 30 dakika da % 50 değil 45 dakikada % 50 doluyor. Batarya tüketimi stabil. Çok kullanan biri olarak gayet de yetiyor bana. Mobil ve wi-fi bağlantıları stabil ve hızlı. Gereksiz hiçbir uygulama yok. İstemediklerinizi de devre dışı bırakınca süper. Hem ön hem arka kamera mükemmel fotoğraf ve video kaydı yapıyor. Hele hele az ışık alan ortamlarda on numara. Asıl bu telefonu almama sebep olan özelliğe gelirsek Metal gövde ve Ses. Ses yok böyle bir şey dedirtecek seviyede. Hem kalite hem şiddet olarak süper. Kulakluk ile dinlerken detay kaçırmanız mümkün değil. Tüm detayları hissediyorsunuz. Baslar Midler ve Tizler bu kadar mı güzel hissedilir. Bana göre tek eksiği Suya ve toza dayanıklılığının olmayışı. Seneye o da olur tabi ama bence bu cihazda olması lazımdı. Alacaklara tavsiyem mutlaka güzel bir kılıf almanız. Zira ağır telefon ve düştüğünde zarar görme olasılığı fazla. Fanboyluk yapanların sözlerine bakmayın. Kaliteli cihaz istiyorsanız bence kaçırmayın. On numara bir ürün olmuş. Fiyata gelince aynı ses ve kulaklık özelliklerini başka cihazlarda versin aynı parayı istesin. Elimde sony nin 3 adet kulak üstü kulaklığı var ki bunların ikisi gerçekten üst seviye kulaklıklar, bir adet kulak içi sony yine üst segment bir ürün ayrıca samsungun orjinal kulaklığı var ki bunların hiçbirinin ses şiddeti ve kalitesi HTC nin kutu içeriğinde verdiği kulaklığın yanına bile yaklaşamaz. Evde ses sistemine kablosuz bağlamama rağmen gümbür gümbür ve tertemiz ses veriyor. Radyo olmaması da bir eksi ancak 3. parti uygulamalar ile bu işi çözebilirsiniz. Kamera konusunda S7 Edge ile aynı skoru almış ama ses konusunda yapılan testlerde S7 ve İphone un çok önünde dereceler almıştır. Ses, kamera, kalite ve şıklık, stabilite gibi özelliklere önem verenlerin alması gereken bir cihaz. Saygılar.

• Silmaril S kullanıcısına yanıt
    Ben dönüştürücü aldım. Arkadaşlar da paylaşmış makul yöntemi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • P@ssw0rd kullanıcısına yanıt
    Hocam cok guzel analiz yapmissiniz tebrikler. Kulaklik konusunda razer hammerhead pro kullaniyorum ama htcnin kendi kulakligi daha kaliteli gelmedi bana. Fiyat olarakta htcnin uzerinde gerci razer da. Herhalde razeri alirken para verdigim icin daha iyi geliyolar bana

• Teşekkürler "lansker" ve "wpp_00"
  • Gittigidiyor ve n11 de donusturucu var hocam fiyatlari 10-20lira arasi beklemek istemezseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: emirsavas

Daha kılıfları almadan indirim bitmiş spigenin sitesinde. Daha satmadan indirimi kaldırmak nedir yahu, amazonda 12$ olan ürün bizde 80TL.

İyi bari dün sipariş vermişim ekstra bide ramazan için indirim kuponu vardı çıkıyordu ana sayfasına ilk girişte reklamı, gerçi sahur vaktinde geçerliydi ama bi deneyim dedim belki düşer ve %15 indirimde öyle kaptım 2 ürünü 70 tl ye aldım :)

Şuanda %40 indirim var daha ucuza geliyor 65.88 geldi benimki mesala 70 tl olan iptal ettim yeni sipariş veriyorum...

Hocam spigen sitesinde siparis iptali nasil oluyor ?

Iade sekmesi var ama iptal etmeyi goremedim de.

o işte iptal ve iade işlemleri diye geçiyor zaten kargolanmadı ürün...

Bu durumda oradan İade etmek istiyorum seçeneğini mi seçmemiz gerekiyor ?

benim iptal edilmiş görünüyor siparişim...

Benimki de iptal gözüküyor. Ancak kredi kartıma yansıyan bir ücret iadesi henüz yok.

Sizde de durum aynı mı ?

Banka salak salak hata veriyor online girerken göremiyorum büyük ihtimalle yansımamıştır bayram yüzünden

İadeniz yapıldı mı spigen tarafından ?

Bende henüz bir gelişme yok.

• emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Aynen gelen giden bişi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim gibi takıntılı aşırı titiz arkadaşlara bir kaç sorum olacak,
    1. Genelde titreşimin pili fazla zorlayan bir eylem olduğunu düşünüp gelen çağrı ve mesajlar dışında titreşimi kapalı tutmaya çalışırım. Ekranı parmak iziyle açınca titriyor ya bunu nerden kapatırız?
    2. Yandaki açma kapama tuşunu da az kullanmaya çalışıyorum. Açmak için zaten ekrana çift tık veya parmak izi yetiyor ama ekranı kapamanın bir yolu yok mu? Eski telimde saatin olduğu üst çubuğa çift tık ekranı kapatıyordu.
    3. Yeni nesil pilleri ne tam doldurun ne tam boşaltın diyorlar. Şarj 20 lere düşünce takıyorum, 80 E gelince çıkarıyorum. Doğru mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    bugun telefonla siparişimi iptal ettirdim cuma gunu odemelerı oluyomus. Cuma yansır dedıler kartınıza.
  • Selam arkadaşlar, bu telefonu Arabistan'dan sipariş ettim. 20 Temmuz gibi elimde olacak. Fiyat 1750 TL
    tek çekincem telefonun alınacağı ülke, Avrupa olsa kafam daha rahat olurdu,
    bu konuda olumlu yada olumsuz yorumları olanlar paylaşırsa sevinirim.
  • MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Allah senden razı olsun sinirden ağlayacaktım aklıma geldikce.evet eskiye döndü.lansker arkadaşıma da teşekkür ederim epey ilgilendi.oh be rahatladım

• fz18 F kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba
    Arabistandan fiyati uygun oldugu icin ilk ciktigi zamanlarda galaxy s4 ve iphone 5s almisti amcam, hala ikiside duruyor ve s4 u kendisi 5s kizi kullaniyor, hic bi sorun cikmadi masallah :)
    insallah sizde sorunsuz kullanirsiniz, hayirli olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: iissaann

Hocam merhaba
    Arabistandan fiyati uygun oldugu icin ilk ciktigi zamanlarda galaxy s4 ve iphone 5s almisti amcam, hala ikiside duruyor ve s4 u kendisi 5s kizi kullaniyor, hic bi sorun cikmadi masallah :)
    insallah sizde sorunsuz kullanirsiniz, hayirli olsun :)

güzel temennileriniz için teşekkür ederim. İnşallah öyle olur.
    oranın tek sıkıntısı bazı satıcıların işgüzar olması, muhtemelen onlarda türktür zaten.
    sipariş üzerine, dönerken telefonda almak isteyen amca ve teyzelere çakma yada iade, bozuk v.b. ürün satanlar hiç de az değil.
  • fz18 F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim Hocam, sadece olumlu olumsuz yorum bekliyorum yazmissiniz, bende belirttim :)
    Evet o konuda haklisiniz ama insallah sorun olmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: snnoslm

Arkadaşlar merhaba.

Benim telefonu çocuk sağolsun vurdu yere sağında solunda ufak cizikler oldu.

Bende bu durumdan rahatsizim.

Arka kapak gold renk komple degistirmek istesem nasil yapabiliriz bize maaliyeti ne olur.

Yardımlarınızı rica ederim....

Yokmu yorumu olan arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.