Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neleri devre dışı bırakmak lazım bir de Nasıl devre dışı bırakılıyor açıklar mısınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eros68 kullanıcısına yanıt
    ayarlardan uygulamalara girin devre dışı bırakacağınız uygulamaya tıklayın sol ustte göreceksiniz devre disi bırak seçeneğini
    google
    e tablolar
    dokumanlar
    slaytlar
    hangouts
    exchange
    google play music
    google play filmler
    fotograflar
    google uygulaması
    keep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radonk -- 7 Temmuz 2016; 18:23:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radonk kullanıcısına yanıt
    Derin uyku işlemi için Greenify programı var. Bu çok işe yarıyor. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: talbotlago

Derin uyku işlemi için Greenify programı var. Bu çok işe yarıyor. Tavsiye ederim.

Aslında telefon rootlanırsa pekçok işe yarar uygulama var ayrıca istenmeyen uygulamaları kaldır Yedekleme gibi vs...

• lansker kullanıcısına yanıt
    Hocaö birçok telefon var bu şekilde. Örnek olarak kullandığım note 4 te vardı. Kendi müzik çalarından ayarladığınız ekolayzır ayarı spotifyda da geçerli oluyordu. Ama htc 10 da kendi müzik çalarının olmaması ve olsa bile ekolayzırının olmaması yüzünden spotifyda kullanılamıyor ekolayzır. Ses özrllikleri olan bit telefonun stok müzik çaları nasıl olmaz hayret ediyorum. Beni mp3 indirmeye zorluyor sürekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Kutu içinden çıkan da ex650 seviyelerinde. Geçmenize değecek bir fark olmaz. Ex 650 zaten avrupada yankı uyandıran tam bir fp ürünüdür sizde buna sahipsiniz. :)

Haklısınız iyi yorumlar üzerine aldım sony i güzelde bir indirime geldi ama bu ne dedirtti bana htc ile benzer se dediğiniz gibi geçmeye gerek yok teşekkürler.
  • Bu telefonda iki elle kalvyeden mesajlasirken zorlanarak yazan bir benmiyim yanlis yazip duzlete duzelte. sizlerde durum nedir ? Garantiye gönderecem ama bisey yok diyip verecekler geriye o yuzden emin olmak istiyorum telefonsuz kalacam cunku ?

Edit her turlu apk kalvye uygulamasi denedim
    Media hareketi 3 parmak jesti nide iptal ettim olmuyor.

Ekran panel im tiama .

Teshirde de denedim boyle gibi geldi bana

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Saçma sapan bir klavye yüklü geliyor ben direk google keyboard çekip kullanmaya başladım, google keyb. ile bir sorunum olmadı.

Ben de google klavye kullandım, problem yoktu, Ama sonra eski HTC One M7 deki klavyeyi yükledim, alışık olduğum için herhalde daha rahat kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silmaril

Saçma sapan bir klavye yüklü geliyor ben direk google keyboard çekip kullanmaya başladım, google keyb. ile bir sorunum olmadı.

Google kalavye kurdum bakalım o nasıl birazda onu deniyelim .sanmıyorum iyi olacağını ama bellide olmaz

• Arkadaşlar UltimateShield FullBody koruması uygulanmış HTC 10
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realceday -- 8 Temmuz 2016; 1:34:07 >

• realceday R kullanıcısına yanıt
    estetik açısından kesınlıkle telefonun şıklığını bozmamış aksıne sıklık katmıs resmen matlıgıyla. cok guzel olmus hocam ben ekran koruyucudan daha cok tempered glassını ıstıyodum ama onda durum nasıl acaba kenar bosluklarının durumu bunda mukemmel olmus. full body alıp ekran harıc bununla kaplayıp ekranına da tempered glassıyla kaplamayı dusunmustum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realceday

Arkadaşlar UltimateShield FullBody koruması uygulanmış HTC 10
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Nerden aldınız?

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    http://www.ultimateshield.co.uk/htc-10-screen-protector/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Dun whatsapptayken bi anda alt dokunmatik calismadi. Reset atınca düzeldi. Sizde de oldu mu boyle?

Hocam alt dokunmatikten kastınız nedir home tuşumu? Yoksa böyle bir sorun mu?
    https://youtu.be/2SudK7sQeco

https://youtu.be/2SudK7sQeco
    Hocam dokunmatik dediğiniz böyle mi? Güncelleme ile alakası yok diye düşünüyorum bende böyle bir sorun var güncellemeden önce de böyleydi aldığım gün kurcalayamadım ertesi gün böyle bir sorun oldu takmadım sonra güncelleme yaptım falanlan günde bir kez akşamkarı tekrar ediyorsu zaman bulup hard Reset atamadım sonra attım sorun hala devam ediyor. Bence yazılımdan kaynaklı değil ekranda bir sorun var. Kalibrasyon yaptım değişen bir şey olmadı maalesef :(

m7 den sonra bu telefonu kullanınca yaptığım hatalarla (veya stock klavyeye aşina olmadığım için) bende çok aradım eski klavyeyi.

Hackers keyboard
    Google keyboard
    Swiftkey keyboard
    HTC Sense Input
    ve niceleri

sonuç hep aynıydı , bende son olarak Swiftkey yükleyip klavye boyutunu büyüttüm.içgüveysinden hallice geçiniyoruz şu an kendisiyle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: radonk

ayarlardan uygulamalara girin devre dışı bırakacağınız uygulamaya tıklayın sol ustte göreceksiniz devre disi bırak seçeneğini
    google
    e tablolar
    dokumanlar
    slaytlar
    hangouts
    exchange
    google play music
    google play filmler
    fotograflar
    google uygulaması
    keep

Dediklerinizi yaptım, işe yaradı, gece şarj sadece 4 kademe düştü.
    Tavsiye için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: realceday

Arkadaşlar UltimateShield FullBody koruması uygulanmış HTC 10
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

arka tarafin kalinligi lensi koriyacak duzeydemi

• O olay bende yok tek sorun bende kalvyede yazarken hatali yaziyorum silerek duzelterek ofa canımı sikiyor acikcasi .

Birde ekran kapaliyken cift tikla her zaman açmiyor ekranı bazen aciyor bazen acmiyor. Gecen dr resim çekip silerken alt bolum video dakine benzer oldu .islememeye basladi .
    Bu arada kalibrasyonu nasil yaptınız rica etsem anlatirmisiniz ,?

• 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.