Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12521253125412551256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Benim cihazımdada batarya sorunu vardı bataryasıni değiştim sorunsuz kullanırken şimdi de wifi ve şebekeyi çok az çekiyor. Sorun nerden olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctnnalii

Arkadaşlar merhabalar. Benim cihazımdada batarya sorunu vardı bataryasıni değiştim sorunsuz kullanırken şimdi de wifi ve şebekeyi çok az çekiyor. Sorun nerden olabilir?
    Benim cihaz sıfıriyla değişti servisten. Eski cihazımda da cekim sıkıntısı vardi. Bence kronik sorun

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Telefonun bataryası dışarıda değişti. Garantisi yok bu yüzden. O zaman bu şekilde idare edeceğiz.

• Telefon beni deli ediyor. Yan odada wifi var. Çekmiyor sürekli kopuyor. En sonunda duvara vurucam az kaldi. Bursa merkezde oturuyorum. 5. Kattayim. 1 dis çekiyor Verdiğim para haram zıkkım olsun

• Dexter Morgan
    Telefonun başka yerde wi-fi'yi sorunsuz çekiyorsa, access Point al. Sinyal sorunun kalmaz. Bende 2 duvar ötede 10 mt uzakta dahi sorunsuz çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Dexter Morgan
    Telefonun başka yerde wi-fi'yi sorunsuz çekiyorsa, access Point al. Sinyal sorunun kalmaz. Bende 2 duvar ötede 10 mt uzakta dahi sorunsuz çekiyor.
    Heryer de aynı sorun
  • Çok şükür Htc benim için bitmiştir teknik servisteki ego budalası Mert'i gebertmeden kurtuldum .Bir ekranı 7 ayda değiştiremediler telefon her geldiğinde baska bir hatayla geldi en son herşey tamam dedim bildirim ışığı kapasitif tuş ışıkları yanmıyor telefon el değmeyecek kadar ısınıyor Allah belasını versın HTC nin cinayet işletecekti bana karaktersizler bu saatten sonra almam tanıdıklarımada htc aldırmam .Teknik servisle hiç işiniz olmasın sakın kendi hatalarından dolayı adam gibi kontrol yapmadan gonderdıkleri için telefon her seferinde sorunlu geldi geri gitti her seferindede kargo ücretini odettiler her seferinde 2 ay salladılar cinnet geçirip küfüru basınca iş ciddiye binince 1 haftada yapıp gönderdiler sözde Mert adındaki delikanlı telefona el koymuştu göndermiyorum kendin alacaksın geleceksin diye tahrik etmişti arkadaşlar gondermeselerdi ciddi ciddi telefon için bana cinayet işleteceklerdi okadar kalitesiz teknik servisleri var

• Uzak durun HTC den bunlar bu ülkede ekmek yemeği hak etmiyorlar htc devri bitti

• Son durum nedir, batarya değişimi etkili sonuç verdi mi n11 deki batarya sorunu çözer mi gerçekten kaç sayfadır okuyorum.

• ctnnalii kullanıcısına yanıt
    Hocam bataryayı nerden kaça değiştirdiniz, hala kapanma sorunu var mı cevap verirseniz sevinirim

• Ekran koruyucu film lazim iyi tavsiyesi olan varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dexter Morgan
    Bende Android 8.0 stock rom yüklü. Sende de aynı rom yoksa romu değiştirip dene. Yada fabrika ayarlarına dönüp sıfır kurulum yap. Şayet wi-fi kartı arızalı ise, şarj, klavye ve wireless kartların birleşik olduğu wi-fi kartını değiştirmen gerekebilir. Servis yada telefonu sökme tecrüben varsa wi-fi kartını sipariş edip kendin yapabilir yada servise verirsin.
    HTC 10 sökme videosuhttps://youtu.be/LdQ3nRAaafM
  • quote:

Dexter Morgan
    Bende Android 8.0 stock rom yüklü. Sende de aynı rom yoksa romu değiştirip dene. Yada fabrika ayarlarına dönüp sıfır kurulum yap. Şayet wi-fi kartı arızalı ise, şarj, klavye ve wireless kartların birleşik olduğu wi-fi kartını değiştirmen gerekebilir. Servis yada telefonu sökme tecrüben varsa wi-fi kartını sipariş edip kendin yapabilir yada servise verirsin.
    HTC 10 sökme videosuhttps://youtu.be/LdQ3nRAaafM
    Hocam kart arızalı değil galiba anlayamadım. Kendi kendine wifi bağlantısı kopuyor ve telefone ve modeme reset atmadan bağlanmıyor geri. Zaten hücreselde de çekim sorunu var

• İlk önce androidi temize çıkarmalısın. Farklı romla dene. Sonuç alamazsan sorunun donanımsal gibi görünüyor diyebilirim. Telefonu yere düşürdün mü? Düşürdüysen wi-fi adaptör soketi anakart bağlantı yerinden oynamış olabilir.
  • quote:

İlk önce androidi temize çıkarmalısın. Farklı romla dene. Sonuç alamazsan sorunun donanımsal gibi görünüyor diyebilirim. Telefonu yere düşürdün mü? Düşürdüysen wi-fi adaptör soketi anakart bağlantı yerinden oynamış olabilir.
    Servisten sıfırıyla değişti donanımsal sorun :)
  • Biri cevap verebilir mi? Şu kapanma sorununu nasıl çözdünüz? Batarya değiştikten sonra verim aldınız mı? bataryayı nereden aldınız??

• burakacet B kullanıcısına yanıt
    Batarya değişti serviste kapanma sorunu kalmadı görünüşte

Lakin ekran süresi 4 saati geçmemekte

• Pie güncellemesini yükleyen arkadaşların telefonu çift hatlı olup 6gb/128gb versiyon olan varmı? Varsa eğer cid değişikliğine gitmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu kulaklık nasıl sizce htc 10 kulaklığı bozuldu bu kulaklıktan almayı düşünüyorum.
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 21 Temmuz 2019; 17:0:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Arkadaşlar bu kulaklık nasıl sizce htc 10 kulaklığı bozuldu bu kulaklıktan almayı düşünüyorum.
    Htc 10 kulaklık ilanım var

• 
Sayfa: önceki 12521253125412551256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.