Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
24.932
Cevap
127
Favori
683.096
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4246 Mesaj
      05 Ocak 2019 23:50:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Merhaba arkadaşlar.

HTC 10 ilk çıkan sürümlerden alanlardanım, altı aydır şarz aleti ile dolaşıyorum.

İstanbulda oturan arkadaşlar, İstanbul'da HTC 10 batarya değişimi için güvenilir bir yer bilen varmıdır?

Bilenler, bildirirse sevinirim..
      youtube da gsm iletişim var. çok profesyonel adamlar. videolarını izleyebilirsin.

https://www.youtube.com/channel/UCPVPq5p1ulpKxBys6yvsq5w

• Onbaşı
      25 Mesaj
      07 Ocak 2019 02:33:02

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ettu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      641 Mesaj
      07 Ocak 2019 17:24:21
      HTC canlı sohbette böyle bir sohbet geçti bir aydır telefon kvk da parça beklendiği için 20 iş günü kanunu geçerli değil diyor böyle bir şey var mı gerçekten?

S : Telefonun bedel iadesini istiyorum.

Hasan Ç. : Telefonunuzun durumunu KVK yetkili servisten inceledik şuan parça bekliyor

S : Biliyorum parça beklendiğini ama 1 aydır telefonduz yaşıyorum ben

S : Para iade hakkımı kullanmak istiyorum

S : yoksa Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım

Hasan Ç. : KVK'yı aramanız gerekmektedir . Bu konu ile ilgili durumu bildirmeniz gereklidir malesef para iadesi için dosya açımı yapamıyoruz

S : Nasıl açamıyorsunuz 20 iş günü kanunu var

Hasan Ç. : yedek parça bekliyor ise bu prosedür gereği 20 iş gününü kapsamıyor bu yüzden KVK 'ya yaptırım uygulayamıyoruz malesef

• Er
      5 Mesaj
      07 Ocak 2019 17:58:50
      Şu androis sistem konusunda bilgisi olan var mı

|
      |

• Yüzbaşı
      547 Mesaj
      07 Ocak 2019 18:01:23

Htc dahil neredeyse bütün firmalar kendi belirlediği şartlara uygun hizmet veriyor. Kanunu takan yok. Beğenmiyorsan git başvur kafasındalar. Bizzat kvk daki htc cihazlara bakan yetkili bayan dedi şirketin belirledikleri böyle böyle diye. Dedim kanun öyle demiyo. cevap: yapacak bir şey yok isterseniz ben servis kağıtlarının kopyalarını vereyim thh ye başvurun.

|
      |
      Tivale's kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      343 Mesaj
      10 Ocak 2019 04:26:55
      HTC 10 telefonumu (02.09.2016'da alındı) 800₺'ye satıp Huawei'ye geçmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı bir karar mıdır?
      |
      |

• Binbaşı
      1345 Mesaj
      10 Ocak 2019 17:03:54
      quote:

Orijinalden alıntı: theonur07 Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var eylül 2016 dan beri htc10 kullanıyorum. Son 1 yıldır %20 lerde telefon kapanıp açılıyordu ama son 2 aydır çok sıklaşmaya başladı en son geçen gün bir kapandı birdaha açılmadı. Telefonu orjinal şarj aletini denedim başka şarj aletleri kablolar denedim ama hiçbir şekilde şarjda olmuyordu açılmıyordu da. Normalde sadece bataryada sıkıntı olsa şarjdayken açılırdı herhalde, ben de acaba anakartta da mı sorun var diye düşünmeye başladım. Telefonun garantisi de bitmişti. KVK ya verdim şimdi benden onarıma başlamak bataryayı değiştirmek istiyorlar bunun için 400 tl istiyorlar ama ileride eksta ücret olabilir yazmışlar. Bunlar büyük ihtimal bataryayı değiştirip çalışıyor mu çalışmıyor mu diye bakacaklar çalışmazsa anakartıda değiştirmek için 600 tl civarı para isteyecekler. İçinizde bu durumla karşılaşan var mı ya da anlayan? Sadece batarya değişimi ile çözüleceğini bilsem 400 tl veririm ama üstüne bir daha para isterlerse 1000 tl ona vermek yerine yeni telefon almak daha mantıklı bi hal alacak.
      bi gitsinler. kaç senelik telefona 400tl batarya değiştirmeye mi istiyorlar internette orjinali 150 çakması 50 liraya satılıyor bataryanın. youtube'da değiştirme videosu da var. kendim denerdim senin yerinde olsam. hatta bu aralar ben de değiştirmeyi düşünüyorum baktım olmadı yeni telefon alırım. ölmüş telefon için adamları zengin etmeye gerek yok.

Asus Maximus V Gene z77, i7 2600K, Kingston Hyperx 16GB DDR3, ASUS Geforce GTX1070 ROG STRIX OC, CORSAIR 120GB Force 3 GT SSD, Seagate 2TB HDD, Akasa Venom 750W, Akasa Venom Voodoo, Corsair Carbide 300R, BENQ 24" XL2420T 3D, Nvidia Geforce 3D Vision Gözlük, Logıtech g400, Microsoft hd3000

• Binbaşı
      1262 Mesaj
      10 Ocak 2019 19:04:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq youtube da gsm iletişim var. çok profesyonel adamlar. videolarını izleyebilirsin.

https://www.youtube.com/channel/UCPVPq5p1ulpKxBys6yvsq5w Alıntıları Göster
      gsm iletişimi ben aradım bizde parça yok işlem yapamayız dediler. bataryayı ben alayım size gönderiyim dedim o şekilde çalışmıyoruz maalesef dediler

Hacettepe Üniversitesi 2016 Girişliler
      Otomotiv Mühendisliği

• Yarbay
      4246 Mesaj
      10 Ocak 2019 19:49:25

hım. cihaz eski olduğu için parça da bulamıyorlar malesef.

almanya mediamarkt'de 200 euroya düşmüş sıfırı

https://www.mediamarkt.de/de/product/htc-10-32-gb-grau-2126855.html

https://www.mediamarkt.de/de/product/htc-10-32-gb-gold-2126856.html
      |
      |
      theonur07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1262 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:15:43

benim telefon kvk da 2 haftadır parça bekleniyor yazıyor hala gelişme yok. Sanırım hiçbiryere göndermiyor artık htc.
      |
      |
      Onurmsq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Otomotiv Mühendisliği
    • Binbaşı
      1262 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:17:47
      quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter bi gitsinler. kaç senelik telefona 400tl batarya değiştirmeye mi istiyorlar internette orjinali 150 çakması 50 liraya satılıyor bataryanın. youtube'da değiştirme videosu da var. kendim denerdim senin yerinde olsam. hatta bu aralar ben de değiştirmeyi düşünüyorum baktım olmadı yeni telefon alırım. ölmüş telefon için adamları zengin etmeye gerek yok. Alıntıları Göster
      Videosunu izledim ama çok zor görünüyor. İphonelar gibi kolayca açılıp değitirilse denerim ama htc 10 da nerdeyse tüm anakartı sökmek gerekiyor. Telefon kvk da şuanda 2 haftadır batarya bekleniyor.
      |
      |

Otomotiv Mühendisliği

• Yarbay
      4246 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:19:54

aynen öyle büyük ihtimal gelmez. ya da gelse de 2 3ayı bulabilir. hazırlı olun
      |
      |

• Binbaşı
      1262 Mesaj
      10 Ocak 2019 22:35:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq aynen öyle büyük ihtimal gelmez. ya da gelse de 2 3ayı bulabilir. hazırlı olun Alıntıları Göster
      forumda da parca bekleyen baya arkadas var. Bende buyuk ihtimal islemi iptal ettirip disarida cakma batarya taktiracam ya da direk kokten cozum olarak yeni telefon alacagim

Otomotiv Mühendisliği
    • Yarbay
      4246 Mesaj
      10 Ocak 2019 22:45:47

n11de falan vardır orginal bataryalar
      |
      |

• Teğmen
      106 Mesaj
      11 Ocak 2019 18:13:29
      Batarya değiştirmesi gerçekten zor ben kendim değiştirdim ekranı kırmadım ama orta kasayı kırdım malesef tam da güç tuşunun oturduğu kısımdan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      982 Mesaj
      13 Ocak 2019 06:02:09
      Bu cihazı ne yapıcaz arkadaşlar? Gizli kusura girmiyor mu bu batarya sorunu? Thh ye versek sonuç alamaz mıyız? 2 sene önce bi dünya para verip aldık. Cihaz resmen mundar oldu. Canavar gibi cihaz snapdragon 820 var. Atıcaz mı bu cihazı yani şimdi

• Yarbay
      2750 Mesaj
      13 Ocak 2019 12:29:37
      quote:

Orijinalden alıntı: kreat Bu cihazı ne yapıcaz arkadaşlar? Gizli kusura girmiyor mu bu batarya sorunu? Thh ye versek sonuç alamaz mıyız? 2 sene önce bi dünya para verip aldık. Cihaz resmen mundar oldu. Canavar gibi cihaz snapdragon 820 var. Atıcaz mı bu cihazı yani şimdi
      Benim de garanti bitti. Pil biraz daha kötulesince servise verip parayla değiştireceğim bataryayı.

Edit: arkadaşlar batarya yok değiştiremiyoruz diye bir şey söyleyemezler.garantiniz bitmiş olsa bile ücreti karşılığında bataryanizi 20 iş günü içinde değiştirmek zorundalar. 20 iş günü geçerse tüketici hakem heyetine başvurup para iadesi isteyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 13 Ocak 2019; 12:36:6 >
    • Teğmen
      210 Mesaj
      13 Ocak 2019 15:40:21
      stock rom dışında kullanan var mı telefonu sense'den sıkıldım biraz ayrıca 820 gibi canavar bir işlemci var ama pubg en düşük ayarda bile kasıyor

...
    • Yüzbaşı
      982 Mesaj
      13 Ocak 2019 16:57:57
      quote:

Orijinalden alıntı: QRX Benim de garanti bitti. Pil biraz daha kötulesince servise verip parayla değiştireceğim bataryayı.

Edit: arkadaşlar batarya yok değiştiremiyoruz diye bir şey söyleyemezler.garantiniz bitmiş olsa bile ücreti karşılığında bataryanizi 20 iş günü içinde değiştirmek zorundalar. 20 iş günü geçerse tüketici hakem heyetine başvurup para iadesi isteyebilirsiniz. Alıntıları Göster
      Batarya değiştikten sonra aynı sorun tekrar eder mi sizce?

|
      |

• Yüzbaşı
      641 Mesaj
      16 Ocak 2019 21:45:42
      üstadlar şuan Tüketici hakem heyetine başvuruyorum da kvk da 20 iş gününü geçtiği için kvk ya mı şikayette bulunmam lazım yoksa hepsiburadadan aldığım için onu mu şikayet etmem lazım bi yol gösterin bana lütfen.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Yeni Abonelik d-smart
millenicom;internet;servis
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.