Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12241225122612271228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m.faruk72

Merhaba arkadaşlar. Android 8drn sonra telefonun şarj performansı inanılmaz kötüleşti. Eskiden akşama %40 ile kalırken şimdi 10u bile bulmuyor bazen. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı? Veya çözüm önerisi olan. Teşekkürler şimdiden.
    Hocam android 7nin sarj tüketimi daha güzeldi. 8de bende sorun yaşıyorum ama 1 günü rahat çıkartıyor. 7 kullanırken 2 gün rahat çıkartıyordu
  • Iyi günler arkadaşlar. Son günlerde neredeyse her gün hata raporu oluştu diye mesaj çıkıyor. Aslında görünen problemli bişey yok gibi. Önceleri önemsemedim ama sıklaşınca baktım. En çok verdiği hata "F libc page record was for 0x7f882ce010 was not found (block size=16)" Google aramada bişey bulamadım. Bellekten okunamama gibi bişey ama nedir? Telefon 16 aylık 1.95.401.4. Karşılaşan çözümü bilen. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SingleShot

arkadaşlar merhaba thh den fatura iade kararı çıkan telimi 2 aydır teleservice in ödeme yapmaması nedeniyle icraya verdim, icra kararı telefonu aldığım vodafone bayisine ulaştıktan sonra firma beni aradı ve uzlaşma yapalım teleservice türkiyeden çıktığı için ödemelerde sıkıntı oluyor dedi mahkemeden icra kararını geri çekmemi ödemeyi kendisinşn yapacağını söyledi bundan sonra sıkıntı çıkma olasılığı var mı sizce ?
    Sen bilirsin ama icradan geri cekme olayi sıkıntılı diye biliyorum.

Geri cekersen once dilekce vereceksin geri cekiyorum diye. O dilekceyi senin dosyanla ilgilenen idari birime vereceksin. Onlarda dosyana isleyecek. Sana bir belge verecek o belgeyi de mahkemelik oldugun firmaya eposta ile yada fax ile gondereceksin falan filan ugrastirir baya.

Bence geri cekme. Boylelikle masraflarini da odeyecek.

• arkadaşlar bende şöyle sürecimi anlatayım thh den fatura iade kararı alınan vodafone dan alınma htc 10 cihazımı aldığım bayiye götürdüğümde cihazı maltepe teleservice e iade etmemi ödemenin onlar taragından yapılacağını söyledi , maltepe teleservice e cihazı kutu içeriği ile teslim etmeme rağmen 2 ay ödeme yapmadılar bende bunun üzerine kartal anadolu adalet sarayından icra takibi başlattım 1 hafta sonra vodafone bayi beni arayarak ödemenizi bayi olarak biz yapacağız icra başvurusunu geri çekmemi istedi ,hesabımda icra başvurusu açma ve kapama bedeli dahil fatura bedelini görmeden başvuruyu geri çekmedim gün içinde banka hesabıma parayı yatırdılar. sözün özü thh den iade kararı alanlar teleservice ödemesini beklemeden direk icra mahkemesi başvurusunu yapsın ben 2 ay boşa bekledim

• Arkadaşlar HTC kutudan çıkan iğne den arıyorum...

Bendeki maalesef kayboldu...

Benim için özel bir anlamı var...

Benimle paylaşmak isteyen var mıdır?

Bende ona HTC10 KILIFI VEREBİLİRİM

• Cihazı ayın 22'sinde vatan bilgisayara teslim ettim, ölü piksel ve bataryadan dolayı. Teleservice'e gideceğini biliyorum fakat hangi şubesine gittiğini öğrenmek için (tanıdık birini yollayacağım en azından gidip bir baksınlar diye) 2 gün önce vatanın arıza destek kısmına telefon açtım, telefonunuzu teleservice'e teslim etmiş görünüyoruz fakat onlar teslim alındı bilgisi girmemişler dedi, hangi şubeye gittiğini de bu nedenle göremiyoruz dediler.Bu arada vatan bilgisayarın sitesinden kontrol ettiğimde hala servis yolunda yazıyor. Bugün tekrar aradım, bu sefer de ayın 27sinde cihazınız kargoya verilmiş genel merkezden, bugün yarın teleservice'e teslim edilir dendi. Dedim 2 gün önce teslim edildi dediniz, bizdeki bilgi şu an böyle görünüyor diyip geçiştirdiler. Kısacası 8 gün, hadi haftasonunu saymayayım 6 gündür telefonu servise teslim etmemişler. Hoş zaten teleservice'in hiçbir şey yapmayacağından da adım gibi eminim. Muhtemelen telefona şöyle bir bakıp bunun bir şeyi yok diyip geri yollarlar. Eğer ki cihazı tamir etmeyip yollarlar ise teslim almamayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar telefon şarj olurken ekran kapanmiyor kısık bir şekilde açık kalıyor daha öncede oldu formatla düzeldi çözümü nedir format atmak istemiyorum şarj tamamen bitti açıldığında böyl oluyor genelde

• Vay be 2.el bir M10 alma niyetim vardı. Bir bakayım dedim. Neler olmuş neler.

Teknoloji sitelerinde U11 ler methedilip duruyor.

M10 'daki problemlerden bahseden yok.

Kolay gelsin arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Bende 2.el 10 bakıyordum ancak gb deki paralel ithalat 10 fiyatı 1800 tl mantıklı geldi ve satın aldım. I 7 yi 2500 tl ye satmıştım. Performans ve estetik olarak ı 7 den daha iyi geldi bana hemde 700 tl cepte kaldı. Elektronik şans işidir ama gayet kaliteli ve başarılı cihaz HTC 10

• Ekran süresi 80 dakikaya düştü. Pil ölmüş.

• Aranızda hiç telefonu elden ya da kargoyla teleservice'e göndermek yerine vatan teknosa vs. götürüp servis için teslim eden oldu mu acaba? 10 gün geçti hala cihaz servis yolunda görünüyor. Vatandaki çalışan cihaz servise ulaşınca size sms gelecek teleservicede takip edebilmeniz için dedi, ne sms var ne başka bir şey. Telefonla aradığımda teleservise ulaşmak zaten mümkün değil, açıkçası şu an telefonum nerede bilmiyorum.
  • İkinci el htc 10 alınacak faturalı ve garantili cihazı olanlar uygun arıyorum

• SingleShot S kullanıcısına yanıt
    Hocam karar bugün elime ulaştı bedel iadesi çıktı çok şükürŞimdi firmanın 15 günlük itiraz süresi var bunu beklemeli miyim yoksa direk gidip parayı alabiliyor muyuz?
  • trapezunta T kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun aynı şekilde karar ,telefonu aldığınız yerede gidiyor 1 hafta sonra elinizde thh kararının aslı ve fotokopisiyle gidersiniz aldığınız yere eğer teleservice e yollarsa durumu anlatın, eğer ödemem derse 2 hafta geçtikten sonra icra takibini başlatın ,telefonu nerden aldınız bu arada?

Hocam turkcell bayisinden aldım telefonu samsunda ikamet ediyorum.Ayrıca telefon kvk garantili.Bayi, istanbul kartaldaki kvk ya yolladı hep cihazı.Burada kvk nın servisi yok zaten.
  • trapezunta T kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi karar onlarada ulaştıktan 2 hafta içinde ödeme yapılmaz ise adliyeden icra takibi başlatabilirsiniz ben vodafone ve tekeservice i 2 ay boşuna bekledim icraya verdiğimin ertesi haftası fatura tutarını +icra takibi açma kapama bedeli ile beraber aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Eyvallah hocam sağolasın hayırlısı ile kurtulayım şu telefondan htc yi bırak android dahi kullanmayacağım.
  • sattım kurtuldum :D
  • Siz satıcıya teslim ettikten sonraki 20 iş gününün dolmasını bekleyip thh'ine basvurun, bedel iadesi isteyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba beyler, acil yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var. Telefonda batarya sorunu vardı değiştirdikten sonra kapanma sorunu düzelmişti. 2 gün önce %50 şarjı varken telefon elimdeydi tuş kilidine aldım açmaya çalıştığımda tepki vermedi. Şarja taktım ses kısma güç tuşuna baktım telefon hiç tepki vermiyor. Işığı yanmıyor telefonun. Türkiye’de olmadığım için bir yere de veremiyorum telefonu sizce sorun anakartla mı ilgilidir. Teşekkürler şimdiden

• 
Sayfa: önceki 12241225122612271228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.