Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında çok kullanışlı çok hızlı kamerası sesi çok iyi stabil bir telefondu çok yazık oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu çok uzun olduğu için bazı sayfaları okudum ama güncel şekilde sormak istedim. Telefon nasıl hala alınır mı şarj günü çıkarıyor mu. Kamera ve ses kısmını hiç sormuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klpszkrll

Arkadaşlar konu çok uzun olduğu için bazı sayfaları okudum ama güncel şekilde sormak istedim. Telefon nasıl hala alınır mı şarj günü çıkarıyor mu. Kamera ve ses kısmını hiç sormuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
    Alınmaz. Son 2 sayfayı okumanız yeterli, riskli bir cihaz. Alternatiflere bakın.

• T Square kullanıcısına yanıt
    Anladım çok teşekkür ederim. 2.el almayı düşünüyordum. O zaman ben xiaomi ye bakayım

• wpp_00 W kullanıcısına yanıt
    Hocam o sorunu benim cihazda yapmıştı, şarj soketi erken oksit yaptı nemli yerde yaşadığım için. Soketi fırça ile temizledim, oksitler içinde ince zımpara ile pinleri patlattım. Sizin pinlerde de toz, tüy dışında oksitlenme varsa benzer işlem yapmanız gerekiyor. Ayrıca usb kablosunun ucunada aynı şey yapılacak. Yine düzelmezse farklı kablo deneyin.

• Arkadaşlar HTC 10 Rehber konusunu güncelledim,linkler çalışır durumda haberiniz olsun. Eksik/yanlış link varsa haber verin düzeltirim.
  • Bugün cihazı yeniden başlatırken farkettim siyah ekranda, ekranın her tarafında irili ufaklı ölü piksel var. Saf siyah ekranda tam parlaklıkta rahat bir 10-15 tane saydım sanırım. Zaten batarya kaynaklı sorunlar baş göstermeye başlamıştı, yarın cihazı servise göndereceğim. Bakalım ne olacak.

• Arkadaşlar telefonu Kartal KVK bayisine gönderdim telefonun % 30 un altında iken reset attığını fotoğraf çekerken ve şarjının 2saatten az gittigini söyledim telefona yazılım yükleyip batarya performansının iyi olduğunu söyleyip bana telefonu 10 gün içinde geri gönderdiler telefonun sarji 2.30saat gidiyor oda aydınlatma yari oldugu zaman anlayacaginiz bir sey degismedi birde reset atiyormu diye denedim 10tane pes pese fotograf cektim yuzde ucte iken restart atti telefonu ikinci el satin aldim 1750 ye para iadesi almak icin faturanin kendi adima olmasi gerekiyormus okudugum forumlardan öylece ne yapcagimi bilmeden telefonu kullanmaya devam ediyorum

• Bu telefon konusunda tecrubeli kişilere sormak istediğim var Cihazı garantiye verdiydim sıfır cihaz yolladılar yine sorunlu serimi acaba gelen telefon .Bir muhabbet dönüyordu işte 2016 üretimli vsvs sorunlu diye

FA656 diye gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayramdan önceki hafta bilirkişi telefonu inceledi dün sitede karara bağlandı yazdı 2 ayda sonuç çıktı şimdi tebligatı bekliyorum umarım lehime karar verilmiştir
  • Selamlar, elimde iki adet Samsung A3 2016 var, bunları satıp daha iyi kameralı bir telefon almak istediğim için ikinci el bir HTC10 almayı düşünüyordum ama olumsuz yorumları görünce tereddüt ettim, hiç bulaşma mı dersiniz yoksa A3'ten iyidir devam et mi dersiniz?
  • Htc.web.tr den şarj aleti ve şarj kablosu aldım. Şarj aleti kablosu ile beraber geldi, diğer kabloyu da soyulan kablonun yerine kullanacağım. Ürünler tamamen türkçe kutuda geldi ama hızlı şarj yapıyorlar şimdilik ve orjinal ile aynı gözüküyor (eskisine göre yazılar daha belirgin ancak 2 senelik şarj cihazındaki yazılar silinmiş olabilir. Htc kendi sitesinde şarj cihazı satmadığı için mecburen buradan aldım ancak çakma da olsa şimdilik hızlı şarjda ce cihazın ısınmasında bir sorun yok.

• Arkadas thh başvurusunda bulunacagim ama servis sonrası verilen kağıtlardan biri bense yok teleservice sitesinden ekran görüntüsü alsam olur mu?

• Aranızda benim gibi kilit tuşu sapıtan oldu mu? Bir temassızlık var gibi ama nasıl çözülür servise göndermeden acaba :/

• quote:

Orijinalden alıntı: lazerboy

Aranızda benim gibi kilit tuşu sapıtan oldu mu? Bir temassızlık var gibi ama nasıl çözülür servise göndermeden acaba :/
    Kilit tuşu dediğiniz güç tuşu ise evet hafif içe göçmeden dolayı sıkı basmak gerekiyor ama sık kullanmadığım için sorun olmuyor.
  • Kablosuz şarj için pedlerden kullanan var mi? Memnun musunuz?

• arkadaşlar merhaba thh den fatura iade kararı çıkan telimi 2 aydır teleservice in ödeme yapmaması nedeniyle icraya verdim, icra kararı telefonu aldığım vodafone bayisine ulaştıktan sonra firma beni aradı ve uzlaşma yapalım teleservice türkiyeden çıktığı için ödemelerde sıkıntı oluyor dedi mahkemeden icra kararını geri çekmemi ödemeyi kendisinşn yapacağını söyledi bundan sonra sıkıntı çıkma olasılığı var mı sizce ?

• Frust 2 F kullanıcısına yanıt
    ben teleservice den tam dökümü tekrar istemiştim belki mail olarak atabilirler

• trapezunta T kullanıcısına yanıt
    muhtemelen kararınıza çıkar çok beklemeyin 2 hafta ödeme yapılmaz ise direk icraya gidin

• Merhaba arkadaşlar. Android 8drn sonra telefonun şarj performansı inanılmaz kötüleşti. Eskiden akşama %40 ile kalırken şimdi 10u bile bulmuyor bazen. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı? Veya çözüm önerisi olan. Teşekkürler şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.