Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer ülkelere Android 8 çoktan dağıtıldı. Üstüne üstlük stabilite güncellemeleri bile alıyor adamlar. Sorun HTC'den çok HTC Türkiye'de. Etkisiz, pasif bir yapı.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 23 Nisan 2018; 3:52:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dur Htc Türkiye'nin adını anma, adamlar şuan coffee mate li nescafe gold içiyorlar keyiflerini bozmayın.

En çok şeye gülmüştüm ya müşteri hizmetleri İmei, vs gibi bilgilerinizi verin kayıt toplayalım Htc merkeze bildirelim diye ahaha. Sanki htc bilmiyor Tr'ye kaç tane cihaz sattığını, cins cins şeylerle insanları geçiştiriyorlar işte, 5 para etmezler.

• Yeni değişmiş ekranda aynı beyaz nokta oluşmaya başladı.

Artık kızmıyorum yeni problemler için gülerek bekliyorum
  • arkadaşlar selamlar ben de hb üzerinden paralel ithalat htc 10 aldım telefon geldiği gibi geri göndermek zorunda kaldım almadan önce sorunlu bi cihaz olduğunu okumuştum sanırım biraz kendim kaşındım.

telefonu açtığım gibi hiçbir işlem yapmadan kendi kendine ısınıyordu ayrıca bildirim çubuğu aşağıya inmiyordu hadi bu yazılımla düzeltilir de ısınma problemi ne olur bilmiyorum eğer anakart değişim falan derlerse iadesini isteyeceğim böyle bir hakkım vardır herhalde. telefonu almayı düşünenler için gelişmeleri buradan aktaracağım iyi günler.
  • albatross147 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun bildirim paneli inmiyorsa bu yazılımla alakalı bir durum değildir ne yazikki benim bu sebeple iki defa ekran değişimi oldu...kabul edilecekse para iadesi isteyiniz, yoksa cihazin kapalı kutu ile değişimini isteyiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi_dünya

Hocam geçmiş olsun bildirim paneli inmiyorsa bu yazılımla alakalı bir durum değildir ne yazikki benim bu sebeple iki defa ekran değişimi oldu...kabul edilecekse para iadesi isteyiniz, yoksa cihazin kapalı kutu ile değişimini isteyiniz...
    merhablar teşekkür ederim şöyle bir durum vardı telefon kilit ekranındayken bildirim paneli iniyordu menüdeyken inmiyordu bu yüzden yazılımsal olduğunu düşündüm.telefonu daha kullanmadan soğudum.sadece menüde gezerken bile telefon ısınıyor sizde de böyle bir durum var mı?
    eğer ısınma problemini çözmezlerse telefonu iade etmeyi düşünüyorum yazın elimde bombayla gezemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatross147 -- 23 Nisan 2018; 22:55:37 >
    Hocam göz göre göre baruta ateşle yaklaşmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: T Square

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatross147 -- 23 Nisan 2018; 23:33:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T Square

aynen kardeşim daha önce lg kullanıyordum yangından kaçarken doluya tutulduk
    Valla V30+ 'a geçtim ne yalan söyleyeyim bu fiyatlara daha iyisini bulamadım,kendi zevkim çevresinde.Ön kamerası çok kötü ama LG'yi özlemişim HTC10'dan sonra onu farkettim.Elimden düşüremiyorum ve minimum 6 saat ekran süresi alıyorum.Ama THH başvurum için de hala bu konuyu takibe devam.Bakalım bu cihazın kaderi ne olacak,merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

telefonun ithalatçı garantilisinin 1500-1600 civarlarında olduğunu görünce yeni tel arayan ben bi konuya girip bakayım dedim. koşarak kaçıyorum izninizle
    aynı şekilde bende kaçıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hann-

aynı şekilde bende kaçıyorum

Alıntıları Göster
    kulaklık ses kalitesi çok ilgimi çekiyordu fakat konuda görüyorum ki cihaz cidden sorunlu. bu riski alamam
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Sesi iyi, kamerası halen piyasadaki çoğu telefondan iyi... Ama gel gör ki resim çekerken cihaz kapanıyor... Böyle olunca tüm olumlu yönleri anlamını yitiriyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam aynı durum bende yaşadım kilit ekraninda bildirim paneli iniyordu ama ana ekranda inmiyor du.. o sebeble iki defa panel değişimi olmuştur bende..

Bence siz ekran çizme testi yapınız.. bütün mesele açığa çıkacaktır.. dediğim gibi iade hakkınız varsa iade aliniz,yoksa cihazın kutulu değişimini isteyin...

• Aylardır yorumları okuyorum herkes şikayetçi bir ben mi memnunum cihazdan bataryası kötü ona bir şey diyemem geri kalan her şeyi yağ gibi akarcasına kullanıyorum
  • Arkadaşlar HTC 10 ile olan Maceram

1 kasa değişim, 1 anakart degisim, 2 defa ekran panelinin değişmesi şeklinde olmuştu..

Sonra Hakem heyetine başvurdum bugün 104 günü aşmis bulunmaktayım demin THH aradım Karar Lehinize Sonuçlanmıştır ve Karar En geç iki haftaya kadar elinize ulaşır dendi..

Hadi hayırlısı diyelim bundan sonra ne olur konusunda tecrübeli arkadaşlar fikirde bulunursa sevinirim..

Şikayet edilen kurum: Hepsiburada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_dünya -- 24 Nisan 2018; 10:21:1 >
  • Thh 12 ekim 2018 tarihinde kararı bildirecekmiş o zamana değişim cihazı eskir
  • Tamami ile mecburiyetten kullanıyorum cihazı değişecek durum yok şuan için maddi olarak ama nasip olursa biraz toparlayınca ilk fırsatta kurtulucam ve bir daha htc mi tövbe !! Yıllardır htc den başka telefon kullanmayan biri olarak bunuda dedirttiler sağolsunlar sonunda..

• Benim telefon tamirden geldi şimdi ana kartı değiştirmişler. Kasanın kenarlarında noktasal çizikler kalmış bir kısımda da büyük var diğerlerine göre. Merak ettiğim şey şu ana kartı değişip sorunlar tekrar eden var mı bu kapanma olayı falan.
  • burak_1998 kullanıcısına yanıt
    Benim değişti ve aynı sorun devam ediyor.Değişip sorunu çözülenler de var şansına artık.
  • 
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.