Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam tercih sizindir ancak ben bir telefonla tüketici hakem heyetiyle uğraşacak kadar problem yaşasaydım bir daha aynı ürünü almazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usescrt777

arkadaşlar thh sonuçlanmış tebligatın elime ulasmasını bekliyorum. para iadesi olursa htc 11 alayım mı sizce? reboot sorunu batarya sorunu htc 11de de var mı bi bilginiz var mı? müzik kamera arayüz gibi nedenlerden htc'den vazgeçmek istemiyorum.

hocam süreç ne kadar sürdü? hangi sorunla başvurdunuz thhye
  • quote:

arkadaşlar thh sonuçlanmış tebligatın elime ulasmasını bekliyorum. para iadesi olursa htc 11 alayım mı sizce? reboot sorunu batarya sorunu htc 11de de var mı bi bilginiz var mı? müzik kamera arayüz gibi nedenlerden htc'den vazgeçmek istemiyorum.

Hocam sizin seri no kaçtı? Sizin de mi 2016?
  • quote:

Al tabi kardeşim al yine htc al. En mantıklısı...
  • Batarya leedeoid üzerinde fena görünmüyor. Geçiş yapabilen arkadaşlar bir şans verebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• htc 10 cihazım her gün iki üç kez yeniden baslıyordu, bunun üzerine thh'ye verdim. 4 aralıkta dilekçemi verdim. 22 martta thh sonuçlandı. fakat kargo hala gelmedi sonuç ne bilmiyorum.

• Bunlar iyice işin bokunu çıkarttı. Bilgilerimi girdiğim an engel yiyorum
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Canlı chati bende kullandım. Yalnız çok formaliteden gibi hocam. Yani konuşuluncada pek yardımları olmuyor. Sanki telefon hakkında bilgisiz ama sadece türkçe bilen biri orada bize yanıt veriyor gibi.Bunun için pek canınızı sıkmayın derim.
  • Artik telefon sarjdan neredeyse hic cikmaz oldu %30 larda birsey acinca 4g kamera vb gibi kapanirkan aracta sarjdayken bugun %60 larda kapatti kendini

M7 den beri htc kullaniyorum ama sarj konusunda bana boylesine sıkıntı yasatan telefon gormedim lanet olsun yani vuracam kiracam az kaldi

Garantiye vericem baska yolu yok sarj giris yuvasi algilamaz hizli sarji power tusu lackalasti siyah oldugundan kasada hafif boya dokulmesi var ilk gunden beri spigen kilifla kullaniyorum

Yani neti surekli acip kapatiyorum ve gunde kac defa sarj ettigimin sayisi aklimda degil

Sirf muzik dinlemeyi sevdigimden ses kalitesinden htc aliyordum ama artik cihazdan nefret ettigim icin hani bir daha alirmiyim bilemiyorum

Birde diyorsunuz ki servisleride sıkıntılı bakalım nasıl olacak cileden cikartti beni iyice

• Az önce htc canlı destekle görüştüm. Oreo dağıtıma başlamış. Saatte bir kontrol edin dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Az önce htc canlı destekle görüştüm. Oreo dağıtıma başlamış. Saatte bir kontrol edin dediler

Onların sözüne pek güvenmiyorum. Biz bu pencereyi daha çok görürüz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 29 Mart 2018; 18:2:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Az önce htc canlı destekle görüştüm. Oreo dağıtıma başlamış. Saatte bir kontrol edin dediler

En ilgili kişiyle görüştüm. Zaten her gün yazdığım için tanıyorlar Gün içinde gelecek dedi

• quote:

quote:

quote:

En ilgili kişiyle görüştüm. Zaten her gün yazdığım için tanıyorlar Gün içinde gelecek dedi

Ben de şimdi sordum, "Kesin bir tarih veremiyoruz" dediler. 30 dakika içinde iki farklı cevap.

• Servis sıkıntısını ve HTC kabul etmese de sorunlu serileri ilk mesaja eklesek fena olmaz...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de şimdi sordum, "Kesin bir tarih veremiyoruz" dediler. 30 dakika içinde iki farklı cevap.

Çok ilginçler valla

• Varmı güncelleme alan? :) Android sürümüm 7.0 Yazılım numarası 2.41.401.41 bayağıdır güncelleme gelmedi benim cihaza, pek umudum yok .
  • Bence bunlar 10 a artık güncelleme vermezler , avrupa sürümü yüklemenin yolunu bulmak gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc destek te tam uckagitci esnaf agziyla konusyorlar uyuz oluyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Süper haber, hadi inşallah bu aksam gelir artik

• Çok iyi, HTC Türkiye güven tazeleyememeye devam ediyor

• 
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.