Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC10 çok güzel makinaydı ( Pil problemi olmasaydı ) ama pil dolayısı ile herkes problem yaşadı...

Kamera ve Ses olarak Gayat iyi bir makinaydı, Tasarım olarak olağanüstü güzeldi...

Bir daha böyle güzel bir tasarım olacağını sanmıyorum ...

Ama pil problemi makinayı resmen bezdirtti....
  • Oreo güncellemesi gelmedi mi herkese? Ben türkiyeden aldığım cihazda ocaktan beri oreo kullanıyorum, yoksa ben mi yanlış anladım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepsiburada'dan 1569 tl'ye bu telefon alınır mı? Oyun oynamam, web, müzik, mesajlaşma, nadiren foto çekme için kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

HTC10 çok güzel makinaydı ( Pil problemi olmasaydı ) ama pil dolayısı ile herkes problem yaşadı...

Kamera ve Ses olarak Gayat iyi bir makinaydı, Tasarım olarak olağanüstü güzeldi...

Dostum nedense fan boyluk yapıyorsun gibi geldi bana. Bir tasarım fena değildi o dönem için ama s7 edge gerisindeydi. Metal diye aldım ben telefonu boyası attı.
    Pil ve ekran performansı samsungun çok gerisinde. Özellikle güneşli ortamda ekranı görmek dert.
    Kamera bende sürekli odaklama sorunu yaşatıyordu ama ön kamerası iyiydi.
    Kulaklık ile ses performansı telefonun en iyi özelliğiydi diyebilirim fakat o hoparlör performansı bu fiyattaki biraz cihaz için tam bir fiyasko şuan annemden ödünç aldığım j7 prime kullanıyorum bu cihazla hemen hemen aynı performansı almam garip değil mi? (oyun oynamıyorum) j7 prime tabi ki geride ama fiyata bakarsan HTC tam bir fiyasko. Çok şaşırttı beni bu firma çok.
  • paristexas P kullanıcısına yanıt
    Henüz TR icin yayinlanmadi maalesef

Bir istisna var mi bilemiyorum

• guitarman kullanıcısına yanıt
    Alabilirsiniz. Eğer oynamak isterseniz oyunları da sorunsuz açar

• paristexas P kullanıcısına yanıt
    Hocam siz Türkiye'nin hangi bolgesinden aldınız cihazi😉

Yanlışıniz var daha gelmedi bu gidişle gelmeyecek te

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Arkadaşlar hepsiburada'dan 1569 tl'ye bu telefon alınır mı? Oyun oynamam, web, müzik, mesajlaşma, nadiren foto çekme için kullanacağım.

Ben U Ultra tavsiye ederim, güç yönetimi daha iyi olan bir cihaz.

• merhaba telefonumun bataryasını değiştirme niyetim var ve bu konu hakkında merak ettiğim bir kaç şey var.

ilk olarak bataryayı nereden temin etmem gerekir. n11 gittigidiyor gibi sitelerde orjinal olmadığı kesin olan bir sürü ürün var bu bataryayı takmam sağlıklı olur mu? bir de htc ekipmanları satan bir site var burada da n11 gittigidiyor gibi sitelerle karıştırmayın minvalinde bir şey yazılmış bu siteye güvenebilir miyim?

ikinci olarak teardown videolarını izledim anakart ve pil bağlantılarını sökmek zor durmuyor fakat ekranı sökmek biraz sıkıntılı gibi heatgun bula şansım yok dikkatli kullanılırsa saç kurutma makinesi iş yapar denkmiş bir çok yorumda. bu ısıl işlem ekrana veya başka bir aksama zarar verir mi?

son olarak da her şeyi hallettik ekranı geri yerine takarken oturmama veya sağlam olmama gibi bir olasılık var mı? gördüğüm kadarıyla ekran kenarlardaki yapışkanla yerine oturrulmuş bir kere sökücünce ilk günkü kadar sağlam olmayacaktır doğal olarak.
  • Arkadaşlar,iyi akşamlar.
    Bu şarj kablosunun ucu deforme oldu,yakında kopacak.
    En sağlıklı type c kablo nereden alınır?
    Mediamarkt,Teknosa vb. yerlerde var mıdır? Ve onlar sağlıklı olur mu? Ya da varsa orjinal satan bir yer?

Teşekkürler,kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Arkadaşlar,iyi akşamlar.
    Mediamarkt,Teknosa vb. yerlerde var mıdır? Ve onlar sağlıklı olur mu? Ya da varsa orjinal satan bir yer?

n11 veya Gittigidiyor dan hocam Aukey,Tronsmart,Blitzwolf alın veya idare ederse çinden bu markaları sipariş edin ..
  • rainblackk R kullanıcısına yanıt
    3m ince çift taraflı bantla sabitlenir ama iş ekranı çıkarma da çok dikkatli bir şekilde ısıtılarak çıkartılması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekilBey

quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

HTC10 çok güzel makinaydı ( Pil problemi olmasaydı ) ama pil dolayısı ile herkes problem yaşadı...

Dostum nedense fan boyluk yapıyorsun gibi geldi bana. Bir tasarım fena değildi o dönem için ama s7 edge gerisindeydi. Metal diye aldım ben telefonu boyası attı.
    Pil ve ekran performansı samsungun çok gerisinde. Özellikle güneşli ortamda ekranı görmek dert.
    Kamera bende sürekli odaklama sorunu yaşatıyordu ama ön kamerası iyiydi.
    Kulaklık ile ses performansı telefonun en iyi özelliğiydi diyebilirim fakat o hoparlör performansı bu fiyattaki biraz cihaz için tam bir fiyasko şuan annemden ödünç aldığım j7 prime kullanıyorum bu cihazla hemen hemen aynı performansı almam garip değil mi? (oyun oynamıyorum) j7 prime tabi ki geride ama fiyata bakarsan HTC tam bir fiyasko. Çok şaşırttı beni bu firma çok.

HTC11 ve HTC10 konusunda yenisiniz galiba?

Çünkü HTC 11 konusunda ve Burda

HTC yi kimse benim kadar eleştirmemiştir... Eski mesajlarıma bakınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paristexas

Oreo güncellemesi gelmedi mi herkese? Ben türkiyeden aldığım cihazda ocaktan beri oreo kullanıyorum, yoksa ben mi yanlış anladım?

Türkiye'de satılan ithalatçı garantili cihazlarda Android Oreo var zaten. Muhtemelen sizinki de o cihazlardan. HTC Türkiye(!) garantili cihazlara verilmedi. Geleceğini de düşünmüyorum açıkçası. HTC Türkiye(!) diye bir şey yok bence. Garanti servisi ve yazılım desteği berbat durumda.

• m.akif.karaca kullanıcısına yanıt
    Hocam farkedıyor mu tr cihazı, abd cihazı bende almayı düşünüyorum da Amerika cihazı htc 10

• mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Amerika cihazlarına Android 8 geldi. Türkiye cihazlarına henüz gelmedi. Bunun dışında Amerika cihazlarının daha sorunsuz oldukları düşünülüyor. Tabi bu sadece fikir kanıtlanmış bir durum değil.

• akadaşar en sonunda 5 adet beyaz ölü pikselli ve yüzde 40 yüzde 50 sarjda kapanan telefonumu yarın kvk'ya vereceğim...

başıma kim bilir neler gelecek.. cidden tiksindim..
  • Hocam bu tespitinde ötesinde gerçek bunu tüm markalar yapıyor misal Samsung bile ABD piyasasına kendi işlemcisini koymuyor snapdragon koyuyor.. bizim gibi 3. Dünya ulkerine haliyle daha yüksek fiyat daha sorunlu cihazlar gönderiliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Arkadaşlar,iyi akşamlar.

Üstat bende HTC 10 için GG'den iki tane ayrı marka kaliteli Hızlı Şarj destekleyen Type-C kablo almıştım fakat cihaza taktığımda Hızlı Şarj ibaresi vermedi ve en fazla 2000Ma ile şarj oluyordu, kendi kablosunu taktığımda normal Hızlı Şarj moduna geçiyordu. Dedim galiba kablolar hızlı şarj falan desteklemiyor milleti kekliyorlar. Şimdi Mi Max 2 kullanıyorum aynı kabloları test ettim sorunsuz 3300Ma ya kadar güç yükseliyor ayrıca hızlı şarj simgesi aktif. Bu arada hâlâ Htc'nin şarj adaptörünü kullanıyorum, İki kablonunda uçlarının pin dizilimleri farklıydı. Anlamadım Htc 10 farklı bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

akadaşar en sonunda 5 adet beyaz ölü pikselli ve yüzde 40 yüzde 50 sarjda kapanan telefonumu yarın kvk'ya vereceğim...

başıma kim bilir neler gelecek.. cidden tiksindim..

Geçmiş olsun hocam, yeni bir Htc 10 mağduru.

• 
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.