Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az once aradi Teleservice, yeni cihaz cuma gunune kadar teslim edilecek dendi. Yeni cihazin IMEI'sini sorguladigimda kayit disi yaziyor onu sordum Teleservice'e hemen onu kaydediyoruz cihaz da hazir zaten dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

Rica ederim. Dedigim gibi teknoloji biraz da sans isi insallah sikintisiz alir kullanirsiniz telefonu

Kusura bakmayin size bir soru daha soracağım..

Alacagim telefonun seri numarasina baktim

"FA6CGBN00516 "

FA64 degil ama FA6 ile basliyor .. Sizce problemli olan seri mi ?

• faosfaos F kullanıcısına yanıt
    2016 12. ay üretimi olduğunu gösteriyor. Sorun olduğunu sanmıyorum, ben 7. ay üretimini kullandım ve bir sorun yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

tabi ki hafif kalıyor. mi6 dan geçmiş biri olarak tamam sağlam seste muazzam ön kamera mi6 dan çok iyi arka kamera da mi6 da daha iyi. oneplus 5 alma bana kalırsa sar boyutu kanser eder hem de ois yok. s8 için fiyatını hakettiğini sanmıyorum. yerinde olsam mi6 alırdım. hem pil süresi hem arayüz hem stereo hoparlör hem de kamera muazzam.

Mi6'dan geçmiş biri olarak Mi6 önerisi biraz ironik oldu. Sar değeei hepsinde var bolca ne yazık ki. Artık ona bakmıyorum pek. HTC 10 Mi6'dan iyiyse HTC10 da alabilirim. S8 Avrupa'dan getirenler 2.200'e kadar satıyorlar. 2.000 bandına hızlı gelir gibi görünüyor. Yorumlar için teşekkürler.

• Arkadaslar bu seri numarasina gore uretim yeri tarihini falan nasil anliyorsunuz? Bunu anlayabilecegimiz bilgilendirme yazisi veya tablosu var mi?

• halilibrahimgalip H kullanıcısına yanıt
    FA:Üretildiği fabrika Tayvan. Arkasından gelen ilk rakam yılın son rakamı, ikinci rakamda yılın ayı.

FA67xxxx: Tayvan fabrikası 2016 7. ay üretimi olduğunu gösteriyor.
  • Arkadaşlar en güncel yazılım sürümü 2.41.401.4 mü acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: trk.krynk

Bende uzun zamandır düşünüyordum bunu yapmayı ama bi yandanda korkuyordum siz öncü oldunuz dayanamadım bende attım zımparayı

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Hocam sizinkide güzel olmuş. Hatta benimkinden farklı olarak yanları falanda tamamen zımparalamı?sınız. Cihaz güzel gözüküyor fakat çizilmelere karşı çok hassas oluyor. En ufak birşeyde çiziliyor hemen. Buna karşı nasıl bir önlem düşündünüz. Ben ince siyah kılıf içerisinde kullanıyorum.

• Aynen yanları tam aldım zımpara ile tutuş mükemmel oldu şuan. Kasayı çıkarıp Boyamayı veya boyatmayı düşünüyorum ama boyadan pek anlamam o yüzden araştırıyorum parlak alüminyum yüzeyde nasıl bir işlem yapılabilir.

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Tr de en son sürüm 2.41.401.3

• Benim yeni cihazin kargo cikisi yapildi, yarina elimde olur herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: halilibrahimgalip

Az once aradi Teleservice, yeni cihaz cuma gunune kadar teslim edilecek dendi. Yeni cihazin IMEI'sini sorguladigimda kayit disi yaziyor onu sordum Teleservice'e hemen onu kaydediyoruz cihaz da hazir zaten dedi.

Vay be bir de sadece pil nedeniyle değişim çıkmaz veya cihazı alalı 1 yıl olmuş değişim çıkmaz diyenler vardı. Hayırlı olsun. Zaten htcnin türkiyede tutunabilmesi için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutması gerekiyor. Bizim gibi teknolojiden anlayanlar dışında htc 10-11 alan yok onda da bu forum lokomotif, buradaki olumlu ve olumsuz yorumlar htc nin satış sayılarını büyük oranda etkileyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: trk.krynk

Aynen yanları tam aldım zımpara ile tutuş mükemmel oldu şuan. Kasayı çıkarıp Boyamayı veya boyatmayı düşünüyorum ama boyadan pek anlamam o yüzden araştırıyorum parlak alüminyum yüzeyde nasıl bir işlem yapılabilir.

Hocam alüminyumda boya tutması çok zor. Ben bir kaç boyama tekniği denedim ama ne epoksi baz li nede solvent bazlı boya yüzeye tutanamadı. En iyi yöntem kasa çıkarılıp lens camı söküldükten sonra elektrostatik boyama tekniği ile boyattırmak. Onuda yapan yer sayısı az ve masraflı. En iyisi aliexpressden tekrar arka kapak temin etmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercos

2016 12. ay üretimi olduğunu gösteriyor. Sorun olduğunu sanmıyorum, ben 7. ay üretimini kullandım ve bir sorun yoktu.

2016 12. ay olduğunu nasil anladınız ?

• quote:

Arkadaslar bu seri numarasina gore uretim yeri tarihini falan nasil anliyorsunuz? Bunu anlayabilecegimiz bilgilendirme yazisi veya tablosu var mi?

http://llabtoofer.com/2015/12/14/htc-devices-serial-number-explanation/
  • merhaba arkadaşlar,

htc 10 için powerbank tavsiyesi olan var mı?

bir de son günlerde cihaz cebimdeyken bir sürü uygulama açıyor, kendiliğinden telefon araması yapıyor buna benzer bir sorun ile karşılaşan veya çözüm önerisi olan var mı?

şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: faosfaos

quote:

Orijinalden alıntı: sercos

2016 12. ay olduğunu nasil anladınız ?

FA6C ile başlayanda 6=2016, C=12. ay.
  • quote:

Az once aradi Teleservice, yeni cihaz cuma gunune kadar teslim edilecek dendi. Yeni cihazin IMEI'sini sorguladigimda kayit disi yaziyor onu sordum Teleservice'e hemen onu kaydediyoruz cihaz da hazir zaten dedi.

En başından neler yaptığını yazabilir misin neden servise gitti bu bize bir ilk adım olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arrival41 A kullanıcısına yanıt
    Bugun powerbank alsam xiaomi 10000mah versiyon 2 yi alirdim. Fiyati da uygun.

• halilibrahimgalip H kullanıcısına yanıt
    hocam ben daha önce hat üzeri telefon için ücret iadesi aldım. fatura bedelini yanı taksit değil tamamını veriyorlar

• 
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.