Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsiburada da fiyatlar o civarda su an. Zaten hepsiburada kendisi satmiyor. Satan diger saticilar da 3000tl uzeri fiyattan listelemisler. Paralel ithalatcilarin 2200tl den yukari fiyat verecegini zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sharp mi daha iyiydi tianma mi benim ekran tianma

• satuk_bugra kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkür ederim cevap için :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    normal çekımde bir sorun yok ışık çektiğim zaman hem ön hem arka kamerada c seklınde bır cisim beliriyor daha önce böyle bir hata gören var mı
  • SevtapBaydemir S kullanıcısına yanıt
    Lens parlaması, neredeyse bütün fotoğraf çeken cihazlarda olur, kamera lensini çok iyi silerseniz azalabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevtapBaydemir

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    normal çekımde bir sorun yok ışık çektiğim zaman hem ön hem arka kamerada c seklınde bır cisim beliriyor daha önce böyle bir hata gören var mı

Hocam o C şeklindeki dediğiniz şey armut lambanın içindeki filaman telin görüntüsü. Yay şeklindeki tasarruflu lambaya tutarsanız onda da helezon yay görürsünüz. Lens yansıması o gayet normal birşey. Tüm kameralarda aynı şey olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F30ED544B -- 8 Ağustos 2017; 13:0:35 >
  • sercos kullanıcısına yanıt
    yani normal bir durum mu
  • korktum bozuk mu diye acaba :)
    Sharp daha iyi ama fark etmez. Bu telin en önemli özelliği kulak içi ses kalitesi. Durumlar iyiyse ayda 20 tlye tidal hifi müzik üyeliği edinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 8 Ağustos 2017; 14:59:23 >
    Evet, daha az olması için fotoğraf açısını da değiştirebilirsiniz, ışık kaynağına yakınlaştıkça artar.
  • Arkadaşlar HTC 10'un en yeni üretimli cihazlarının başladığı seri numarayı biliyor musunuz, en güncelleri nasıl başlamaktadır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venom Rom beni şaşırttı.

Viper10+ Cleanstate 2.21

Telefonum FA67 SERİ çok şükür hiç problem yaşamadım.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

• mavezir kullanıcısına yanıt
    parlaklık o düzeydeyken 976 mah ile nasıl 5 saat 14 dakika alıyorsunuz ben ona şaşırıyorum. ilginç.
  • satuk_bugra kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflar ortada.

Gece kurdum romu sabah kalktım balkonda uyuyorum. O seviyeye almıştım ekran parlaklığıni göründüğü gibi sonuç.

Bu arada kullandığım kurulu programlarım.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

• Arkadaşlar bir süredir telefonum hızlı şarj yapmıyordu. Sağolsun forumdan bir arkadaş şarj girişlerini fırça ile temizleyin yazmış. Temizledim ve sorun çözüldü. Ekran süresi de 2 saatlere düşmüştü şu an % 50 ile 2.5 saat aldım. Benzer sorun yaşayanlar varsa deneyebilir. Selamlar

.

• agimnat A kullanıcısına yanıt
    bende de kablonun bir tarafında hızlı şarj edemiyor. normalde simetrik olması gereken kabloda çok saçma geliyor bana. muhtemelen benim kablonun o tarafı da zımparanmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

bende de kablonun bir tarafında hızlı şarj edemiyor. normalde simetrik olması gereken kabloda çok saçma geliyor bana. muhtemelen benim kablonun o tarafı da zımparanmalı.

Hocam bende nemli yerde yaşadığım için kablo ve soket oksit yapmıştı. Hızlı şarj olmuyordu, usb ile şarj oluyor yazıyordu veya yavaş şarj oluyor uyarısı veriyordu. Önce 2000 numara zımpara ile çok tahriş etmeden hem soketi hemde kablonun içindeki pinleri zımparaladım. Ardından gerektiği kadar hassas şekilde wd 40 yağlı spray ile soketi ve kablo ucunu yağladım ogünden beri canavar gibi. Soket ve kablo yağlı olduğu için nemden dolayı oksitlenmiyor. Herhangi bir toz toplama olayı falanda olmadı.

• Telefonun ekranı güneşte görünmüyor orta parlaklıkta. İlla ki parlaklığı arttırmak gerekiyor. O zaman da sarj az gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

quote:

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

Hocam bende nemli yerde yaşadığım için kablo ve soket oksit yapmıştı. Hızlı şarj olmuyordu, usb ile şarj oluyor yazıyordu veya yavaş şarj oluyor uyarısı veriyordu. Önce 2000 numara zımpara ile çok tahriş etmeden hem soketi hemde kablonun içindeki pinleri zımparaladım. Ardından gerektiği kadar hassas şekilde wd 40 yağlı spray ile soketi ve kablo ucunu yağladım ogünden beri canavar gibi. Soket ve kablo yağlı olduğu için nemden dolayı oksitlenmiyor. Herhangi bir toz toplama olayı falanda olmadı.

Benim bulunduğum yerde de nem ve şarj kablosu girişinde oksitlenme var. Bence orjinal kablo ve ucu kalitesiz. Type c kablo alayım ben de olmadı. Yeni şarj aleti de alcam bi tane iş yeri için. O da samaıng olabilir. Arkadaşta s8 var gerçekten de kaliteli şarj cihazı ve kablosu yapmışlar kablosu helva gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 9 Ağustos 2017; 14:20:32 >
  • 
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.